Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to zajebiscie
3
Hahah Alba pajac tylko umie się kłócić. Odejdź już z tego klubu
1
@Patrykl145 ja na strumyku oglądam mimo ze mam Viaplay. Walić to gowno ostatni raz za to zapłaciłem. Tu mi nie ścięło ani razu
0
Dzisiaj gra z pierwszej piłki jest na niesamowitym poziomie
2
Narazie zajebiscie się to ogląda. Obyśmy nie spuchli bo w końcu coś wpadnie
0
@Medium to chyba inny mecz
Oglądam
0
Gdzie są zmiany Panie Xavi???
1
Płaci człowiek za to gowno zeby obejrzec jeden pieprzony mecz miesięcznie i nie działa. Ha tfu na nich
0
@QuaReL bo to nie liga mistrzów?
0
@Janiama jestem kibicem i mogę to
Komentować
21
@Janiama może dlatego ze Alonso co mecz ma babola, Christensen jesy świetny, a gramy z najtrudniejszym rywalem w tym roku?
0
Mogłem jednak postawić ten BTTS. Co on wymyślił ja pierdziele…jak Andreas coś tam se naciągnął to rozumiem, ale jak nie to jest jakiś kryminał i oby Xavi się nie musiał z tego tłumaczyć
5
Hahaha mówiłem ze Xavi zrobi niespodziankę. Nie ma to jak rozbić linie nie do przejścia. Ja pierdziele on chyba miał za spokojne mecze ostatnio
1
Pracuje w deweloperce i ludzie z którymi na codzień przebywam są bardzo oczytani i dobrze się z nimi współpracuje. Klienci którzy kupują mieszkania tez raczej należą do osób z którymi da sie dogadać tym bardziej ze standard mieszkań jest bardzo wysoki (jak i cena). Ojciec ma firmę budowlana (za granicą) i ostatnio opowiedział mi ze ma problem z ludzmi, pracy dużo, nowych kontraktów masa a ludzi nimo. No i jak sie dowiedziałem, 65 letni kadrowy szukał pracowników poprzez ogłoszenie w gazecie. Obiecałem ze mu pomogę i stworzyłem ogłoszenia na Olx i na pracuj.Pl i powiem wam ze z tyloma debilami to jeszcze nigdy nie miałem styczności. Ludzie sa takimi głąbami niektórzy, pomijam już fakt ze nie czytają ogłoszenia tylko wysyłają cv na pałe. Bezrobocie w Polsce to chyba 40% bo 3/4 ludzi którzy chcieli sie zatrudnić jak usłyszało o umówię to sie rozłączali albo prosili o prace na czarno (albo alimenty albo poszukiwany). Oczywiście zdarzyło się wśród tych 300 cv w ciągu tygodnia, z 15-25 normalnych gości którzy szukają zarobku i szybko ogarneli wszystko i jadą do pracy w przyszłym tygodniu albo na początku marca, wiec cel ogłoszenia został spełniony, ale przeraża mnie to ile ludzi jest bezrobotnych w Polsce. Zdarzyło się tez kilka cv które sprawiły mi przykrość, jak ludzie po 60 którzy mieli firmy i przez nasz rząd (tak obstawiam) musza jechać na emeryturę pracować fizycznie za granice. Albo goście po naprawdę dobrych studiach którzy nie potrafią znaleźć tu dobrze płatnej pracy (ogólnie wykształceni fachowcy). Tak wiem ze to jest standard w dzisiejszych czasach, po prostu nie byłem do końca tego świadom bo nie miałem okazji tego zobaczyć nigdy
3
@RobiS ja mu przeklejam plaster na plecy i niech odklei najpierw
2
Ten gość klepie twoją dziewczynę w tyłek, co robisz?
3
@don'T.R.I.P.e ludzie w większości cisnęli jego a nie zarząd za zakup. Nie jego wina ze go chcieli, a on skorzystał. Zreszta dobrze ze to zrobił
12
@Pawel13sz idealny przykład jakimi chorągiewkami są kibice Barcy. Gość był szkalowany z każdej strony bo ktoś mu postanowił dac szanse. Jak się okazało był absolutnie kluczowy i zarąbiście się sprawdził w roli którą mu przydzielono. Oczywiście ja tą chorągiewką tez byłem, żałuje tego i już nie będę oceniał takich graczy przed końcem sezonu.
0
@masq ja nie umiem grać na PC xD muszę konsole mieć i narazie XSX
0
@masq Jo nimom ps5 :( kiedyś pogram
3
@clyde Cavil mądry gość ze zrezygnował
1
@RoberDzik Madame Tussauds, London Eye, na piwko do angielskiego baru, zobaczyć pałac Buckingam, Big bena
1
Te @IronSanHybrid zmien ten opis o Dembele chłopie xD
2
Dziś kolejne święto futbolu dla marionetek. Obejrzelibyście Ekstraklasę antypolacy
0
@FCB24 No z Cadiz to wskazane po takim maratonie
0
Ja coś czuje ze dziś Xavi zaskoczy jakimś Roberto albo Garcią xD zobaczycie
1
@Kgorecki2500 myśle ze porządna gra w uniwersum gwiezdnych wojen z otwartym światem to kwestia czasu. Zbyt ogromne uniwersum i zbyt dużo pieniędzy do zarobienia zeby tego nie zrobić
1
@Transu96 No jak w większości gier się powtarzają aktywności. Mi się to podoba, w takiej Valhalli się zajebiscie bawiłem
1
@IronSanHybrid ja mam jakieś 12h i praktycznie nie robie misji bo mnie tak wciągnął ten świat. Piękne to wszystko, ja kocham gry z tyloma znacznikami na mapie, a jeszcze jak te znaczniki są mega ciekawe to już wgl. Zrobiłem misje z lataniem i narazie fabuła stoi bo czas pozwiedzać ten piękny świat :p
5
Spokojnie Chelsea, jeszcze pol miliarda i zaczniecie strzelać na bramkę