0

La liga znowu na szczycie. Liga mistrzów i Premier League w strachu. Wszyscy maja w dupie te mecze bo dziś gra potężny Real Madryt z Elche

1

@cris2706 chłop ma czelność jeszcze do innych się sadzić…

1

Barcelonie idzie zarąbiście w lidze? Cyk kolejna afera. I tak to wlasnie się kręci w tej Hiszpanii. Przypadek oczywiście

0

@lucca87 z ciekawości sprawdziłem bo se sprawdzialem po waszych zarzutach z Abelem. Takie to samo chwalenie jak dodanie zdjęcia auta. Nie bądź hipokryta i tyle

0

@lucca87 ciekawe :)
„ja się przygotowuje na 1 i sześć zer, jak będzie coś poniżej to będę mega happy:) nie licząc działki bo tą już wcześniej kupiłem

mieszkanie mam fajne, ale jednak chęć przestrzeni większej zwyciężyła”

Ale wiadomo chwalić się mogą tylko niektórzy

1

@HighestInTheRoom rzucić ci jakieś drobne biedaku?

0

@Atencjuszek to typowe wśród takich ludzi. Mnie to wgl nie razi ze gość się chwali, może ma czym. Nie jestem cebulą co ma ból dupy ze ktoś ma lepiej. Ale No hipokryzja się wylewa

2

@Medium wzrośnie wzrośnie, to działa jak Bitcoin

7

@lucca87 czy ty przypadkiem ostatnio nie pisałeś mi ze się chwale Audi ze to żałosne a teraz sam się „chwalisz” ze masz taka nadpłatę a ostatnio ze se kupiłeś działkę za x tysięcy? Ale to życie przewrotne ;)

18

Walić tą Ligę Mistrzów, za dwa dni się zaczyna liga dla prawdziwych kozaków mmm puuuuu

0

@tadzik447 to ze to ex to akurat chyba nie znaczy za dużo patrząc na poprzednie lata

0

@LambiPL No to prawda, ale zeszły rok był słaby pod względem gier. GoW i ER to w sumie jedyne gry które miały szanse. Wygrała ta lepsza

0

@tadzik447 No zobaczymy, jedynka była spoko ale bez przesady. Ciężko będzie przebić Hogwart tym bardziej przez fakt ilu fanów ma to uniwersum

0

@HarveySpecter lubie, otaczam się ludźmi których szanuje i którzy mnie szanują. Dobrze mi się z Nimi pracuje

0

@kempnou ale wiesz ze gejem się jest a nie się staje nagle? Można nie wiedzieć kim się jest jak masz 10 lat i dojrzewasz, a nie jak się jest dorosłym chłopem.

4

Dobra powiem tak. W tym roku wychodzi jeszcze dużo ciekawych tytułów gier i naprawdę liczę ze Hogwart nie będzie grą roku. Tylko z takiego powodu ze jeśli coś go przebije to znaczy ze jakaś gra będzie jeszcze lepsza. Dzięki Avalanche, stworzyliście to na co czekałem w ciul czasu. Dla takich gier warto jest być graczem. Łezka się w oku kręci ze zrobili taką zajebistą grę
@IronSanHybrid @Nazio87 @marcin62 @macio_944 @Objectivo

0

@Vernon_Roche No i powiedziałem ze jako gracz zaprawiony Elder Ring był za trudny. Oczywiście ze to Soulsy i są mega trudnym gatunkiem gier ale skoro się poddałem to oznacza ze nie jesyem jakimś mega dobrym graczem. I tu porównanie pasuje bo skoro nim nie jesyem to ten Hogwart jest po prostu banalny

2

@Kidd ja mam jedna cześć rodziny bardzo śląską, jednak ojciec przez życie w tej mniej śląskiej części śląska mówi normalnie. Ja tez nie rozumiem mimo ze stad jestem wiec spoko xD

16

Ciul - uniwersalne słowo Ślązaka
*
Ty ciulu - obraza
O ciulu - niespodzianka
Bo ci ciulna - groźba
Nie ciulaj - nie kłam
Ciulańsko- rękoczyny
Ciulnąć- uderzyć
Wyciulać - okłamać, oszukać
Wciulać - wlać, pobić
Wciul - pełno
Ciulik- siusiak
Zaciulać - śmiertelnie pobić
Naciulać się - upić się
Pociulać - opowiadać bajki

67

@FCBandOL uważam ze to strasznie odklejone myślenie. Można się kryć ze swoją orientacją przez strach wlasnie spowodowany homofobicznym środowiskiem, ale oszukiwanie innych osób i niszczenie ich życia ze strachu przed ujawnieniem to po prostu skurwysyństwo

21

@P33ck ja jednak prosiłbym o wpierdziel dla Bayernu już teraz :) obu drużyn nie znoszę tak samo, ale jednak niech se Leo postrzela jeszcze i przegoni pięknego

110

@FCBandOL chlopie ale żeś fikoł zrobił xD homofobiczne środowisko go zmusiło do poślubienia kobiety i zrobienia jej dziecka, a następnie zniszczenia tej rodziny?

4

Ciekawostka:
Kiedy usuwasz tatuaż laserowo on nie znika, wysikujesz go. System odpornościowy twojego ciała rozbija pigmenty atramentu i płynie on w twojej krwi, przetworzony przez nerki, a następnie wysikujesz atrament.

1

@Bobo25 a ty co jej dałeś?

0

@Vernon_Roche dzięki za info. Nie zrozumiałeś o co mi chodzi

0

Co ta Roma dodała xD
https://vm.tiktok.com/ZMYrSn7H8/

0

@Nazio87 nie No gram na normalnym wiec jeden poziom poniżej najtrudniejszego. Teraz zmieniłem na najwyższy i zobaczymy
@masq są 4 poziomy do wyboru

6

Narazie jednym z widocznych minusów Hogwartu jest poziom trudności. Strasznie prosta jest ta gra dotychczas. Przykładowo poszedłem sobie do zakazanego lasu bez żadnego skilla, zaatakowała mnie cała zgraja pająków i je za pierwszym razem bez problemu rozwaliłem. W sumie każdy wróg nieważne w jakiej ilości to przez dobra kombinacje mega łatwe zadanie. Zmieniłem na trudny i nie zapowiada się narazie zeby było to jakieś mega wyzwanie. Jakiegoś tam skilla w grach mam ale bez przesady. Może głupi przykład ale taki mega trudny Elder Ring był dla mnie za trudny
@IronSanHybrid @Nazio87 @marcin62 @Objectivo @macio_944

0

@AduŚ07 nie ma takiej możliwości. On albo jest w bunkrze cały czas albo już dawno nie żyje. Jakby się dało wynająć kogoś to już by to dawno zrobili

6

@Zoker co to za pytanie XD Araujo jest naszym przyszłym kapitanem. Nie tylko umiejętności się liczą ale tez przywiązanie. On kocha Barce jak cholera i oby tu został ile sie da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?