Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BorzyKrzys XDDDDDDDDDD czy ty wlasnie porównałeś wyprzedzanie na pasach w zabudowanym do pieszego na autostradzie? Gratuluje
1
Komentarz usunięty
3
@Ptasior nie złamałem przepisów. To co może być zagrożeniem na autostradzie widziałem. Poruszający się człowiek bez oznaczeń nie może być zagrożeniem. A był bo idiotka jest idiotką
6
@tbas wystawić trojkat który jest obowiązkowy w samochodzie i zadzownic po pomoc drogowa? Ewentualnie jak już chce łamać przepisy to ubrać kamizelkę odblaskowa?
3
@SteuerFreiMoney tłumacz gościom co maja prawko miesiąc albo wgl nie maja
1
@Kinginiesta już dojechałem do celu i napisałem
0
@Transu96 poczytaj sobie jak powinni się zachowywać ludzie idący poboczem w strefie niezabudowanej tym bardziej na autostradzie
0
@Ptasior nie widzę babki ubranej z czarna kurtkę idącej sobie poboczem? I co to jest moja wina?
0
@Ptasior widzę na tyle dobrze zeby jechac 140 i nie przejmować się pieszymi na autostradzie
1
@Bobo25 bo jadę 140, pada deszcz i jej nie widziałem praktycznie tylko mi mignęła? Żartujesz se? Oddaj prawo jazdy
3
Ale ludzie to idioci. Jadę se A4, warunki średnie a tu se babka idzie poboczem na stacje bo jej się kilometr dalej auto zepsuło. Jakbym ją skasował to powalone prawo pewnie by we mnie winnego widziało bo pieszy to swieta krowa. Kurła pieszy na autostradzie
1
@pt9 ta gra ma coś więcej w sonie niż przyjaźń mężczyzny z dzieckiem
3
@pt9 a grales czy tylko pierdzielisz głupoty?
2
@bartekvisca No ja jestem fanem gry, a średnio mi się to ogląda. Spoko serial ale to tyle
0
@IronSanHybrid No mam teraz w planach pociągnąć mocno fabule do przodu. Gryfindor
7
Oceniam The Last Of Us narazie na 5/10. Za wolny jest ten serial. Ja wiem ze ma to swój klimat ale średnio mi się to podoba. Jestem ogromnym fanem gier, widzę ze starają się żeby serial był jak najbardziej wierny grze, ale liczyłem na coś więcej. Wiem ze jakby akcja szła tak szybko jak w grze to dwa sezony i już nie byłoby co opowiadać, ale chyba bym wolał zeby było przepełnione akcją, skończyli to i byłoby fajne dzieło. A tak to dostajemy 6 odcinek i przez 80% czasu nic się nie dzieje. Wykonanie jest mistrzowskie, ale dla osoby która nie grała w gry (wiem co mówię bo większość moich znajomych nie grała i to ich opinia) ten serial jest nudny jak flaki z olejem. Zaczął się mocno, ale pomijając odcinek 5 z mega mocnym zakończeniem, to narazie średnio. Widziałem za dużo prześwietnych seriali zeby docenić to tylko dlatego że to opowieść o mojej ukochanej grze. I tyle.
0
@IronSanHybrid nie
0
@IronSanHybrid z głównej fabuły teraz łapałem zwierzaki ze Smykiem. Daleko mam jeszcze do niewybaczalnych?
1
@IronSanHybrid nie był to jakiś ogromny problem, bo zdarzyło się z 3 razy przez 25h. W sumie nie wiem czy w jakiejś dłuższej grze się to nie zdarzyło. No i ja gram na XSX
0
@IronSanHybrid No moim zdaniem jest średnia. Ale wiadomo ze to indywidualna opinia. Po prostu mam tak ze nie chce mi się jej pchać do przodu
2
@Janas11224 + świat jest przeogromny, naprawdę nie ma gdzie się nudzić, nawet głupie zwiedzanie pomieszczeń kryje jakieś tajemnice. Świat wyszedł twórcom genialnie
+misje poboczne są fajnie zrobione, ja sam osobiście bardzo dobrze się bawiłem i zanim wróciłem do fabuły to już miałem 20 lvl
+znajdzki są chyba najlepiej zrobionymi od x lat w grach. Aż chce się je odkrywać, czy to strony przewodnika czy inne
+wszystkie zaklęcia się do czegoś przydają, nie ma tak ze jakieś zaklęcie jest totalnie bezużyteczne
-optymalizacja często ma problem, kilka razy wywaliło mi grę do menu głównego konsoli
-fabuła moim zdaniem nie jest ciekawa, albo jesy tak duzo innych aktywności ze wgl mnie nie interesuje. Tak naprawdę to nie do końca wiem co się dzieje bo mnie wgl nie wciągnęła
-poziom trudności jest zdecydowanie za niski. Gram na najtrudniejszym i wciąż walka nie jest żadnym wyzwaniem. Aczkolwiek mnie to nie dziwi bo wiadomo ze gry robione są tak zeby każdy baran mógł ja przejść
-niezbyt ciekawe postacie, nie mówię ze wszystkie ale większość osób które się spotyka jest mocno sztuczna
Osobiście jak narazie daje grze mocne 7,5/10
4
Połowa Hogwartu za mną wiec myśle ze mogę już wyrazić jakąś sensowna opinie na ten temat. W komentarzu dodam kilka plusów i kilka minusów wiec może zawierać jakieś SPOILERY
@IronSanHybrid @Nazio87 @marcin62 @macio_944 @clyde
2
Odnośnie wczorajszych gorących dotyczących The Last Of Us :p
https://streamable.com/jko5w6
44
Uwielbiam patrzeć na Gaviego. Te jego akcje jak się przewraca od strzału czy jak odbiera komuś piłkę z taką młodzieńczą nieustępliwością. On i Pedri to najlepsze co spotkało w Barcelonie od lat. Diamenty
0
@taxky ja chciałem postawić ale mi na stsie konto zablokowali bo dawno nie korzystałem. No i jestem bogatszy o 50 zł
12
Gavi ma tu konto i widział ze @Rust_Cohle postawił na jego kartkę wiec grał dzis rozważnie. Szkoda ze z United tak nie zagrał
3
Ferran mi zamyka dziś mordę. W końcu
0
@Allbi gdzie w Europie codziennie dochodzi do strzelanin?
1
@masq większość gier jest tam na stałe, ale jak gra ma zniknąć to zwykle z pol roku od dodania jakos
0
@Cygan BRC przeczytałem taki cytat i mi sie spodobał. A czemu tak uważam, głównie przez to ile morderstw i strzelanin tam jest codziennie