1

@Kidd otóż nie tym razem

0

@P33ck dzisiaj City w papę od Lipska a jutro United i jesteśmy w domu

1

@Kgorecki2500 jak Inter jutro remis pewnie

12

Ale zeby z 2:0 u siebie dostać 2:5 to trzeba być top śmieciem

1

@goldmetaxa No średnio se radzi średniak Premier League z środka tabeli z mistrzem Hiszpani

1

@galix22 ze nie stracą 4 bramek prowadząc 2:0

0

@_Specjalista my od Realu tez

1

Ale ten kurs na Real 20 przy 2:0 kusił. Ale zbroja obsrana byla

0

Nie No co to było, wgl na niego nie patrzył. Co za idiota xD

1

Hahahahha jak zawsze to samo

0

@Medium zobacz se rożne w drugim meczu

6

No to dziś Realowi idzie tak jak @VegetaPolska. To już wiemy jak poszło xDD

0

@pluszek dzięki za info

3

@MesQueUnClub_87 choć raz nie kłamał

9

Co Vateusz wgl wymyślił tutaj hahahah
https://streamable.com/2rs8nv

0

Komentarz usunięty

0

@tko No zgadzam się. Post napisany od wpływem emocji z rana, aczkolwiek uważam ze koja prędkość patrząc na warunki były odpowiednie. Tez nie jest tak ze jakkolwiek pogoda się zepsuje to trzeba jechac wolniej niż jest przepisowo

0

@Ziemny bekę to mam z ciebie ze czytać nie umiesz bo nie wiem gdzie napisałem ze mam bekę z babki

0

@Bobo25 No ale tam były udogodnienia jak barierki między innymi. Czysto hipotetycznie jakby się wydarzyła taka sytuacja to bym zrobił jak babka. Ale zakładam ze jednak to była bezmyślność niż jedyna możliwość

0

@Esteban_ to @Transu96 top konfident pierwszy do wywiezienia

6

@barcanawieki patrząc na fakt jak nas traktują w rodzimej lidze byłaby to dobra zemsta. La Liga bez nas w przeciągu 3 sezonów upada na ryj.

0

@Bobo25 była stacja jakoś 500 m w stronę która szła, czyli przeciwna do strony jazdy. Tak to bym musiał pod prąd jechac

0

@Bobo25 było duże zagrożenie, nie z mojej strony ale jak pisałem wcześniej choćby z jakiegoś dużego gabarytu jak ktoś pisał wyżej. Za dużo się takich filmów naoglądałem na hardzie. A dyskusja jest w gorących bo po ostatniej akcji wiadomo której jak coś skomentuje to jesy zawsze drama

0

@Bobo25 bo mnie to mocno zirytowało patrząc na to ze piesi są bezkarni w dzisiejszych czasach. Co jak widać wiele osób popiera. Nawet na autostradzie

0

@Bobo25 poczytaj wcześniejsze komentarze i poczytaj komentarze kolegów

0

@Janas11224 @Ptasior @MesQueUnClub_87 @Jakchcesz riwneiz wyrazili swoją opinie i nawet nie mam co im odpowiedzieć bo wiem ze maja racje.

0

@Bobo25 tu Orawie nikt mi nie przyznał a jakoś tych u góry nie cisne. A wiesz czemu? Bo mnie nie atakują jakimiś gownianymi argumentami. Wyrażenie opini mnie nie razi, nie zgadasz się ze mną spoko. Ale jak bedziesz mnie atakował to się spodziewaj odpowiedzi i tyle

0

@Conradxc to mi wpisał bez wiedzy prowadzący

0

@Bobo25 zle to określiłem. Interesuje mnie ta opinia. Ale nie wszystkich. Twoja opinie np mam w dupie

0

@ChessInfo No ja się nie pruje do ludzi co piszą ze mogłem dostosować prędkość. Maja racje w pewnym sensie. Rozmowa to rozmowa ale jak ktoś mi pisze ze się spłakalem jak dziecko albo pisze mi jakieś farmazony ze babka może nie miała zasięgu w telefonie to tez będę cisnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?