1

West Ham>Barcelona

0

TVN Warszawa informuje, że w zeszłym tygodniu prokuratura wysłała do sądu ZAŻALENIE w sprawie decyzji dotyczącej posiadania narkotyków przez Matę.

Na początku miesiąca sprawa została umorzona. Raper oraz jego znajomy posiadali przy sobie nieznaczne ilości narkotyków, które - jak sami zeznawali - mieli na własny użytek.

Jeśli uda się ich zatrzymać będzie to kolejny sukces naszej policji, zaraz po rozpierdzieleniu komisariatu głównego policji granatnikiem przez komendanta który nie poniósł za to żadnych konsekwencji

19

@Sysia11 fajna z ciebie kruszynka

0

@Azi jak rok temu Ferrari, zobaczymy czy w zespole w koncu nie ma klaunów na stanowiskach. Jak Max znowu wygra to tez nie będzie mi jakoś przykro.

4

@Janiama potraktowano cię jak szmatę bo postanowiono ze zagłosuje się na kogoś innego w plebiscycie nic nie wartej nagrody ze strony z piłką i śmiesznymi obrazkami? No błagam cię. Ja np mam w dupie twoja zabawę, nie brałem w niej udziału. Szanuje twoja karierę, ale nie widzę powodu dla którego miałbym na ciebie głosować w tamtym plebiscycie. I tym samym nie uważam ze potraktowałem cie jak szmatę.

1

Mój nowy ulubiony rodzaj memów xD
https://zapodaj.net/f57de1b1f533c.jpg.html

1

@VegetaPolska gdy okazało się ze ona jednak jest taka jak inne


2

@Zoker ale o czym ty mówisz wgl? Przecież tu jest mowa o tym ze kibice cisną Alabe i go wyzywają bo zagłosował na kogoś nie z Realu. To po prostu żałosne. Jakie ja przepychanki prowadzę bo nie kumam? XD

1

@Zoker kolega zza miedzy i zabolało?

0

@Zoker ja bym nigdy tak nie powiedział, jak ja plakaty Leo jak Mbappe Grosika

0

@Zoker ja nie muszę im nic udowadniać, to by było wyjaśnienie a oni się sami wyjaśniają na każdym kroku

60

Czy wlasnie kibice Realu którzy płaczą ze Vinicjusz Dżunior jest ofiara rasizmu, a wlasnie cisną własnego piłkarza i są wobec niego rasistowscy bo Alaba nie zagłosował na pierwszym miejscu na Benzeme tylko na lepszego Leo? Piękne xD

35

Ale duma z tego Oleksego. Piękna sprawa ze go docenili. Pamiątka nie do zastąpienia

0

@MesQueUnClub_87 pamietam jak lata temu grali na stadionie śląskim w Chorzowie, stwierdziłem wtedy ze w sumie pójdę następnym razem. Niedługo potem Chester popełnił samobójstwo

7

Ale Linkin Park to był zarąbisty zespół. Na Meteorze i Hybrid Theory to chyba kazda piosenka jest hitem. Wyjątkowy zespół, szkoda ze w taki sposób rozbity. Warto dodać ze ja takiej muzyki nie słucham

2

@AdiKingu96 ci co piszą że dobrze że ma kontuzje powinni dostać perma

30

@haunter21 jak może tak napisać kibic Barcelony o piłkarzu swojej drużyny?

8

@Azrik nikt poważny nie pisze zeby go sprzedać, ale to ze zawodzi w ważnych meczach to fakt i warto to zrozumieć

0

@zenoowity ja nie mówię ze to jego wina. To tylko i wyłącznie nasza wina

1

Ostatnie transfery pokazują jedno. Jak Pep kogoś sprzedaje lub oddaje to tylko dlatego ze ta osoba jest słaba jak cholera.

0

@dv7wisnia nie No balaś najgorsza łycha na świecie, zawsze umieram po niej dzień dłużej niż po innej. Ale oczywiście rodzice nie wiedzą i doceniam prezent

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Roni/VEB komentatorzy odklejka, ciagle teksty ze wyrównana walka a na ekranach przy 6 rundzie 51 do 49 dla Furrego. Gość go zniszczył w każdej rundzie

4

Tommy Furry wygrywa z Jakiem Paulem. Essssssaaaaaa

21

To niezła zmiana czipu na ligę XDDDDDDDDDD

0

3

42

Dziś są moje 26 urodziny. Już bliżej do 30 niż 20. Życzę sobie żebyśmy wygrali tą ligę i puchar króla, a Real Madryt sobie ryj rozwalił w Lidze mistrzów. Tego tak naprawdę życzę i sobie i wam koledzy z internetu

0

Dziwi mnie ze Son i Kane kisza się w tym Tottenhamie. Harry w pewnym momencie kariery top napastnik na świecie, napewno miał mnóstwo ofert czy to z Anglii czy Hiszpanii. Son to już wgl imo fantastyczny piłkarz, swego czasu marzenie moje w Barcelonie. Totki nie są słabe, ale tez nigdy nie były topowe. Raz im się udało dojść do finału LM i to w sumie tyle, tak to stabilnie trzymają się góry w Anglii. Nic specjalnego i dziwi mnie ze tacy zawodnicy spędzają tam całe kariery. Wiadomo ze może im tam po prostu dobrze, ale jednak tacy klasowi grajkowie a w życiu nie wygrali żadnego tytułu z klubem.

1

@MesQueUnClub96 No tak, oni chyha teraz awansują do Segunda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?