Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie ma to jak żyć w świeckim państwie bez wolności słowa
12
Tez bym mu ręki nie podał jak Suarez
1
@kostek579 No jak masz 11 lat to napewno xD akurat do rapu mam bardzo otwarta głowę
4
@dniel co to za gowno xd
7
@Medium wpada w ucho, szkoda ze jestem głuchy
1
Świetna ta piosenka ze studia Young Leosi. Słucham w pętli. A nie mam nic pod nogami
18
@Tasde ponieważ każde zwycięstwo PSG to zasługa Kyliana, a porażka to wina Messiego. Czego nie rozumiesz?
0
Dobra Messi wracaj już do domu (do Barcelony)
0
@Destroyer_of_Worlds masz racje, to wszystko przez Messiego
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@pt9 uważam ze zostaliśmy skrzywdzeni o wiele więcej razy niż zostało nam coś niesłusznie przyznane. Między innymi w tej edycji LM zostaliśmy okradzeni z 2 karnych i przez to prawdopodobnie odpadliśmy. Od lat jesteśmy ciśnieci przez świat przez pieprzeony mecz z Chelsea w 2009, mimo ze tam sędziowie byli gownani w obie strony
6
@pt9 nie trzeba statystyk, wystarczy oglądać mecze Barcelony. Ale tak to jest jak się zakłada konto na stronie poświęconej kibicom FC Barcelony i sie nie ogląda jej meczów ani jej nie kibicuje
1
@ChessInfo zdarza się najlepszym
2
Gnój za nami przez tego śmiecia ludzkiego bartomeu (specjalnie z małej) będzie się za nami ciągnął jeszcze wiele lat. Jak ja nienawidzę tego człowieka, największa gnida w historii futbolu, większa niż Figo
0
@ObiwanKenobi nie jesyem zaznajomiony ze sprawa, bazuje na artykułach z internetu. Szczerze mówiąc to wgl się tym nie interesuje, po prostu odpisałem na pytanie kolegi wyżej i wywiązała się dyskusja
1
@Esteban_ a No. PSG gra o wszystko to można się tu pokusić, bi jednak wygrana ich mniej prawdopodobna niż jedna bramka żółwia
0
Jakby ktoś chciał dziś zarobić to kurs na BVB to ponad 4
17
@arasz1819 ale że przez kogo? xD chłop u nas nie grał w piłkę tylko w picipolo, a do tego na boisku wyglądał jakby mu nie zależało. Choćby został królem strzelców w Atletico to tu nie pasował i tyle. A to tak ludzie piszą bo dwa gole strzelił czy co?
5
@ObiwanKenobi mordo wpisz sobie Jan Paweł II w internet i ci wyskoczy milion artykułów. Akurat mówi się o tym od wielu lat, a czemu dopiero teraz a nie od razu? To chyba oczywiste, kilka lat, a dokładnie kilkanaście lat temu nikt nie miał odwagi zarzucić czegoś KK, a tym bardziej JP2 który był uważany za osobę nieskazitelną.
19
@Hajny Marcin Gutowski w najnowszym reportażu "Franciszkańska 3" z cyklu "Bielmo" pokazał nieznane wcześniej fakty z życia Karola Wojtyły z czasów, gdy jeszcze nie był on papieżem. Reporter rozmawiał z ofiarami księży, którzy jeszcze w latach 60. podlegali kardynałowi Wojtyle. Dotarł do ludzi, którzy osobiście informowali go o przestępstwach popełnianych przez duchownych, i do kościelnych dokumentów potwierdzających działania i zaniechania Wojtyły.
14
@Zoker owszem, ale kolejny dowód sie pojawił. Wiele osób wciąż to neguje, między innymi nasz rząd
11
@paweldunajecfcb pojawiły się dziś nowe fakty potwierdzające ze JP II krył pedofili
37
Ja jestem jutro za PSG. Wole zeby oni wygrali, a nie żydy z Monachium. Czy przez to ze bolą mnie ostatnie wyniki? Pewnie tak, ale sympatii nie czuje do nich od zawsze. Jako tako byli mi obojętni jak grał tam Robert ale teraz to oby wszystko przegrali, mój drugi najbardziej nie lubiany klub zaraz po prześcieradłach. Fakt że Leo może postrzelać i pobić rekord pięknego tez sprawia ze wole zeby wygrali.
0
@Medium jest jeden powód dla którego jest na to duża szansa. Jak my graliśmy z kims mega mocnym to tez zawsze była duża szansa wlasnie przez to. A dokładnie chodzi o takiego niskiego gościa z 30 na plecach
0
@Zoker Marcin Oleksy > Messi
22
Moment który sprawił ze zacząłem inaczej postrzegać piłkę nożną. Moment w którym pierwszy piłkarz w historii przeszedł grę zwaną piłka nożna. Moment w którym wieczne spekulacje o najlepszym w historii zostały zakończone. Moja reakcja była taka jak na filmie.
https://streamable.com/v1xmzr
1
@Explode na kompa są już mody ze możesz zabijać każdego i jak zaatakujesz w szkole to normalnie jak w GTA cię ściagają i się pojawiają wszędzie czarodzieje co z tobą walczą xD
0
@Ojciec5tkidzieci Rzuciłbym Imperio i byłaby moja
1
@wasacz to raczej takie długie poboczne wątki zawierajace kilkanaście misji. Ale No one oddaja.
@Explode ja to bym Avadą poczęstował Natty ale nie chce być rasista…
2
@wasacz wątek z Poppy i Sebastianem bardzo fajny i ciekawy. Reszta w tym fabuła główna średnia. Misje poboczne to takie typowe zapychacze czasu typu przynieś to pokonaj tego. Ale i tak mi się świetnie gra