0

Komentarz usunięty

0

@siuuu głównie wiedze o konfie mam z ich mediów społecznościowych wlasnie

1

Komentarz usunięty

2

@Roobo czekam na rozwiniecie postulatów. Jak narazie jestem pewny ze nie zagłosuje na Konfe i PIS

29

@kamilop trzeba zmian, ale zmiana na wyznawanie ruskiego miru, jeszcze większe uzależnienie od kościoła katolickiego i wyznawanie jego zasad mimo ze nie każdy wierzy to nie jest dobra zmiana. I takich zmian nie chce w Polsce

3

@MarioVeB! Ale ich poparcie wzrasta co widać na sondażach i widać między innymi na tej stronie. Oni mogą mieć lekko ponad 10% co jest straszne

11

@Pewex to jest dokładnie ta sama sytuacja co Konfa. Tylko ze plusem lewicy jest to ze ich wyborcy na PiS w drugiej turze nie zagłosują. W sumie jedyny plus

33

Szczerze to martwi mnie trochę kolejny wzrost poparcia Konfederacji. Ja wiem ze nie ma na kogo głosować w tych wyborach jak narazie ale Konfa już po ostatnich wyborach pokazała ze rzuca populizmami, a bliżej jej do Pisu niż jakiejkolwiek partii w Polsce. Do tego przez ponad rok wojny udowodnili ze są prorosyjscy co dla nas jest absolutna tragedią, już nawet nie chodzi o pomoc Ukrainie tylko o wchodzenie do dupy Putinowi. Kolejna tragiczna informacja to ich chora wiara. Można wierzyć ale państwo nie może się opierać na wyznaniu, a oni są na tym punkcie nawiedzeni. Kolejna sprawa to oni najgłośniej krzyczeli o braku aborcji, serio chcecie zeby kobieta która kochacie nie miała żadnego wyboru? Mówimy tu o podstawowych prawach człowieka. Po ostatnie (teraz pewnie większość to popiera), serio aż tak wam przeszkadza to ze ktoś jest inny niż wy? Nie mówię o ludziach którzy narzucają innym swoją orientacje, tylko o ludziach którzy sobie po prostu żyją, a przez Konfe są uważani za nieludzkich. Jak wasze dziecko okaże się ze jest gejem to je wyslecie do kościoła na egorzcymy? Przeraża mnie ta partia, sam na nich głosowałem ostatnio ale nie zrobie tego już nigdy. Dziwi mnie ze tak mocno się zmieniła narracja bo stracili mocno poparcie i znowu je odzyskują. Wiadomo ze głównie wśród młodzieży co się jara Mentezem co rzuca tekstami dla dzieci na tiktoku, ale myślałem ze z tego się wyrasta. Nie chce tu nikogo obrazić, chce podyskutować

9

Komentarz usunięty

2

Piękny przykład ze warto zaufać naszym młodym chłopakom. Oby na stałe w pierwszej 11.

20

@marcin62 mega mnie bawi kult Mentzena rzucającego populizmami na tiktoku dla dzieciaków. Masakra ze ludzie w to wierzą.

1

@Katalończyk 99 imo na równi z Coutinho patrząc na to ze Cou kosztował 160 i strzelił nam dwie bramki będąc naszym piłkarzem w największym upokorzeniu w historii naszego klubu

24

Według transfermarkt Eden Hazard (5 mln) jest aktualnie o milion euro tańszy od Grzegorza Krychowiaka (6 mln)

Top transfer XD

13

To tylko prank
Prank: https://vm.tiktok.com/ZMYCt19WT/

0

@Crystal37 ciężko błyszczeć gdy 10 kolegów na boisku jest z okregowki

2

Smutno się patrzy na Ziela w repce. Gość jako jedyny (wiadomo jeszcze Lewy ale aktualnie forma na ekstraklasę) jest klasowym piłkarzem i widać ze ma pomysł i chęć, ale partnerzy są kilka poziomów niżej od niego. Jeszcze tu mozecie mnie wyśmiać ale ja uważam ze brak powołania Gliksona to był błąd, on trzymał tą obronę w ryzach, może potrzebuje resuscytacji po 20 minutach, ale mentalnie działał tak ze obrona jakoś funkcjonowała. Tu niestety większość piłkarzy to jest śmietnik, nie widzę tu winy w trenerze. Jedynie ten Glikson, mam nadzieje ze go powoła następnym razem.

1

@Keson coraz mniej na szczęście :) jeszcze 2 lata temu by było jak mówisz, teraz Borek to raczej aktor komediowy a nie dziennikarz sportowy

2

@Keson tylko ze nikt Borkow i całego kanału bekowego nie bierze na poważnie. Wszyscy wiedza jakie z nich szuje i sprzedawczyki. Ja tam uważam ze Santos u fanów ma kredyt zaufania dalej i ta porażka tego nie zmieni

3

@JimMorrisonFCB @Explode obronic obronić, zle napisałem

4

OFICJALNIE! IFAB ogłosiło, że ​​od teraz bramkarze nie będą mogli dekoncentrować strzelców przed wykonaniem rzutu karnego!

Zakaz przedłużania wykonania jedenastki

Zakaz dotykania słupków i poprzeczki przed rzutem karnym

XD

To niezle. Jak komuś psycha siada co strzela to już nie powinno być zmartwieniem bramkarza. Teraz jeszcze trudniej bedzie strzelić karnego, co i tak już jest cholernie trudnym zadaniem. Żenada

17

@Emhyr byłem na tym meczu, jedyny mecz Barcy który widziałem na żywo. Nie mogłem spać przez 2 dni

0

https://vm.tiktok.com/ZMYQGXDS4/

Marcin Najman na San Siro

21

Barcelona jest bliska osiągnięcia PEŁNEGO porozumienia z Iñigo Martínezem jako wolnym agentem. Zgoda w 90%, jednak umowa zależy od FFP [Fabrizio Romano]

Imo za Erica wymiana 11/10. Inigo top obrońca La Liga, za darmo to by był majstersztyk i idealne dopełnienie najlepszej formacji w tym sezonie.

0

@Emhyr i za bardzo nie da sie nic wytłumaczyć bez kłótni tym bardziej mojemu ojcu który zawsze wie lepiej bo przeczytał coś na onecie

0

@MesQueUnClub_87 kurde mogłem zostać polskim dziennikarzem, bym se na mecze jeździł za darmo i pieprzył farmazony i jeszcze by mi za to płacili krocie

29

Widzę ze znowu zostaliśmy przez wszystkich skazani na najgorsze, a powoli wychodzi ze nie zrobiliśmy nic złego. Tymczasem opinia publiczna już podłapała ze kupujemy sędziów, wszędzie można spotkać komentarze ze kupujemy sędziów, janusze pierdziela ze jesteśmy sprzedawczykami bo przeczytali jakiś artykuł na onecie (w tym mój ojciec który przy niedzielnym obiedzie już mi mówił ze Barca na 1000% zostanie zdegradowana do 2 ligi). Mam nadzieje ze jak to się wyjaśni to te śmiecie dziennikarskie poniosą jakieś konsekwencje i już nigdy nie zostaną wpuszczeni na nasz obiekt. Ha tfu, dziennikarstwo to jest taki rak, największy idiota może zostać pismakiem, wystarczy ze potrafi dobrze kłamać.

1

Hahaha z dystansem :p
https://vm.tiktok.com/ZMYxvS23E/

0

@Rust_Cohle No wtedy turbo cringe, ale tak to se radził na konfach, na programach top w prowadzeniu
@Danny Gaucho dlatego tym bardziej się dziwie ze wzięli takiego bezbeka i debila

1

Szanowałem Malika Montane dosyć za to co osiągnął taką gówno muzyką. Wiadomo giga głupek z niego ale łeb na karku ma i potrafi robić kasę. Szanowałem do momentu aż otworzył mordę na konferencjach HL. Serio nie mogę go słuchać, jest takim głąbem i prostakiem ze głowa mała. Strasznie nie pasuje do tej federacji, imo nie ma porównania do takiego Bombla który prowadzi te wszystkie Face2face itp

0

@Conradxc ale ja o tym wiem, dlatego ta wojna będzie trwała latami, chyba ze stwierdza sami ze ja kończą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?