Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 ale to chyha muszę mieć subskrybcje kupiona tak?
4
Dobra czas odstawić tego XSX w kąt i wrócić do bycia fanem Sony :p mam jakieś 20 gier do odświeżenia z ps4 bo mam wszystko na płytach plus GoW, Horizon, Spiderman i pewnie jeszcze kilka innych nowych. Jaram się jakbym miał znowu 16 lat :D
https://zapodaj.net/55458113fbafe.jpg.html
@IronSanHybrid @clyde @marcin62 @Objectivo @macio_944 @Nazio87
0
@Kidd No ja wlasnie widziałem post i Atalanta była na zielono zaznaczona. Dodałem bez sprawdzenia
1
@Danny Gaucho nooo wlasnie to wyguglowalem i rzeczywiście, post do kosza
0
Antonio Conte zdobył przynajmniej jedno trofeum w każdym topowym klubie jaki trenował: w Juve, Interze, Chelsea, Atalancie.
Mourinho zdobył przynajmniej jedno trofeum w każdym topowym klubie jaki trenował: w Realu, Chelsea, Romie, United, Chelsea, Porto, Interze.
No prawie każdym bo obaj nie zdobyli żadnego trofeum w…Tottenhamie
Teraz zapowiada się na odejścia Kane’a wiec trofea się oddalą jeszcze bardziej. Przeklęty klub, oby jeszcze Son uciekał
2
@Batys https://www.zalando.pl/reebok-classic-sneakersy-wysokie-cloud-white-acid-yellow-vector-blue-re014d06r-a11.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Jego stary wyglada jak stary Neymara xD niezbyt dobrze to wróży
3
@Encore oby nie poszedł do śmieci z PSG i budował legendę w Manu. Wydaje się z być ogarniętym chłopakiem wiec patrząc na to w która stronę zmierza drużyna Ten Haga musiałby być debilem idąc do Paryża, tym bardziej ze Manu tez sra kasą
3
@Emhyr Brzeczek to tez był chyba kandydat od przeciwny Mejwenom co nie?
31
Serio nie ma większego hipokryty na świecie od Stanowskiego. Gość jest takim obrzydliwym hipokrytą ze nie mam do niego za grosz szacunku. Dzisiejsze teksty:
"Wygraliśmy przypadkiem"
"Ciężko się to oglądało "
"Ja bym chciał żeby oni dla odmiany grali w pilkę"
Tymczasem jak jego kumpel, skorumpowany alkoholik i znajomy mafioza grał kupe to nie liczył się styl tylko wyniki. Ten kanał sportowy ma naprawdę fajny potencjał, Pol ze Smokiem są fajnymi gośćmi, nawet obrażalski Borek jest na swój sposób w porządku, ale ten obłudnik Stanowski mnie tak odrzuca ze masakra
0
@mvnBasten No w sumie to nie wiedziałem, widzisz człowiek uczy się całe życie :p
0
@mvnBasten a co spodziewasz się ze wybory rozstrzygną się w I turze?
9
@Luciano99 co ty masz w głowie chłopie XD plusik
1
@michal26 No jak przecież Braun i Korwin co chwile albo sugerują ze zbrodnie na Ukrainie to aktorzy albo coś w tym stylu (No może bardziej korwin). A z aborcja No to stary, przecież fakty są takie ze przez obecne prawo, rejestrowanie ciąży i ogólna nagonkę kobiety nie chcą rodzic dzieci. Myslisz ze dlaczego coraz mniej osób się decyduje na dziecko? To jest jeden z powodów. A ile dokładnie to nie wiem, myśle ze mnóstwo, między innymi moja dziewczyna się obawia teraz zajścia w ciąże, bo w przypadku nawet nie zagrożenia życia ale dziecka z wada musi je urodzić. Akurat w tym aspekcie jesteśmy okropnie zacofani
0
@Lukas82 No rozwiń z czym skłamałem bo moim zdaniem w niczym. Wielu członków jest prorosyjskich, stawiają wiarę ponad wszelkie ideały i są przeciwni aborcji i byli twórcami ustawy która zrobiła piekło z życia wielu kobiet. Gdzie kłamstwa?
1
@michal26 zle to ująłem, ja również uważam ze powinni coś z tym zrobić. Chodziło mi raczej o to ze jak Konfederaci tracą argumenty to zwykle jest wtedy Wołyń Wołyń. A to nie powinien być argument jedyny jak trzeba coś zarzucić Ukraińcom
0
@Lukas82 nie oglądam tv. Z czym kłamie?
0
@Dembouz1899 No ja wiem ze ludzie to oglądają, wlasnie mnie to dziwi najbardziej XD
0
@PatriBarca No tak, ale jednak to jest serial o rodzince całej która doszła skandalami do takiej pozycji, dodatkowo nigdy czegoś takiego nie bulo wiec dużo ludzi to interesuje. Ale to o czym pisze to tragedia jakaś xd
15
Bekę mam z takich seriali jak to jestem Georgina na Netflixie o lasce CR7 xD panna co była modelka o której 99% społeczeństwa nie słyszało, została dziewczyna topowego piłkarza i robią o niej serial. I zeby nie było, taka sama bekę bym miał jakby zrobili serial Jestem Antonella. Kto takie rzeczy wgl ogląda xD
0
@against_modern_football to jest nasza wojna, każdy zabity rusek to większe bezpieczeństwo naszego kraju. Nie wspieranie Ukrainy a sianie propagandy to dwie rożne rzeczy. Co do Wołyniu to mam po prostu zdanie ze trzeba patrzeć na to co jesy teraz, ale rozumiem widzenie na ta sprawę innych. Co do mówienia pozytywnie o Rosji to mówienie pozytywnie a wchodzenie w dupe to co innego
0
@Awtameok_Klana zgadzam się z tobą, mądrze napisane.
0
@against_modern_football wielokrotnie wypowiadali się ze to nie nasza wojna, zeby nie wspierać Ukrainy, przywoływali oczywiście Wołyń, wypowiadali się dobrze o Rosji. Może dla ciebie to nie jesy zachowanie prorosyjskie ale dla mnie tak, to zachowanie którego wlasnie Rosja najbardziej oczekuje, bo takie szczucie sprawia ze wielu ludzi zaczyna im wierzyć. Ale nie przytoczę ci dokładnie tweetow i wypowiedzi bo nie chce mi się tego szukać, myśle ze wiesz o czym mówię skoro się interesujesz konfa.
0
@Recha_0684 zapraszam na Wole do Wwa na Kasprzaka
0
@Recha_0684 nie wiem o czym mówisz
0
@Trojanek23 nigdzie nie napisałem ze głosuje na PO/PIS. Napisałem ze nie głosuje na Konfederacje i PiS
0
@against_modern_football a ty pod kamieniem mieszkasz i nie znasz wypowiedzi Brauna czy Korwina?
1
@Recha_0684 ty jesteś za to bohater co chce wieszać za to ze ktoś chce podjąć decyzje o usunięciu dziecka
1
@TheNekro94 imo adekwatna ocena. Ja w grę grałem i daje 7/10. +1 za przystojniache Pedrito