Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr nie, ale możemy jakiś zakład zawrzeć, bardzo chętnie
4
Klub w największym kryzysie od lat, skandal goni skandal. Możliwe oskarżenie o korupcję i w najgorszym wypadku degradacja. Brak pieniędzy i konieczność obniżania ciagle pensji przez chorego prezesa La Liga. Brak możliwości ściągania nowych zawodników. Caly świat piłkarski przeciwko Barcelonie. Powolny upadek Mes Que Un Club. Tymczasem dziennikarze, cali na biało: Leo Messi może wrócić do Barcelony XDDD kto w to wierzy ze to się tak sprzedaje? Przez lata najlepiej grający i zarabiający piłkarz na świecie przyjdzie na zakończenie kariery do takiego burdelu jeszcze grać najlepiej za czapkę gruszek xD czas dorosnąć i zacząć obiektywnie patrzeć na świat. Messiego już tu nie będzie jako piłkarza nigdy. Nie ma na to najmniejszej możliwości, pomimo tego ze byłoby to moje marzenie
1
@bari_94 No fajnie by było. Ja tam nie wierze ze wróci tym bardziej tetaz jak jesteśmy w takim szambie. Ale jak wróci to będę zachwycony
0
Ja pierdziele xD
2
@lucca87 Ta Messi przyjdzie, chyba na plaże się poopalać
1
Co w tym złego oprócz wyprowadzania kasy z klubu?
0
Jaka jest najlepsza nuta tego roku i dlaczego jest to utwór Sandra S - Big Klamoty?
3
@Rust_Cohle znowu ten Dominos ze śmietnika czy wziąłeś się za siebie?
44
Czy wiedziałeś że:
Joaquin Phoenix żeby zagrać maniakalnie chorego psychicznie człowieka w filmie „Joker” za którego dostał Oskara, cały dzień spędził czytając komentarze na La Rambli?
14
@paweldunajecfcb on to akurat jest największym odpadem z tej organizacji od lat. Niech idzie wspierać swojego przyjaciela Putina
1
@fart a jak :D ale ostatnio same przegrane
4
16 cylindrów w Chironie z Lego mega oddaje :D
https://zapodaj.net/f6be37ca37b86.jpg.html
https://zapodaj.net/fbf0992c6930d.jpg.html
1
@Criss18Barca panie, zaraz Harnaś będzie kosztował tez ponad 6 złotych xd
7
@ChessInfo to jest pasta xD
8
Bo typowy polski remont odbywa się w blokach z wielkiej płyty, gdzie wywiercenie jednej dziury to godzina roboty i dwa stępione wiertła.
W amerykańskich "kartonowcach" jak chcesz powiesić obrazek to bierzesz wkrętarkę, przykładasz obrazek, w 5 sekund wkręcasz wkręta i masz obrazek, który będzie wisiał przez 20 lat.
A w Polsce? Pożyczasz trzydziestokilową wiertarę, kupujesz pięć wierteł przeciwpancernych, idziesz do sklepu po czteropak harnasia, wyrzucasz żonę i dzieci z domu, pijesz jednego harnasia na rozgrzewkę, wymierzasz wszystkie otwory z dokładnością do 0,1mm, zakładasz wiertło i odpalasz udar. Napierdzielasz z siłą wodospadu zapierając się kijem od szczotki o przeciwległą ścianę, mija 5 minut a dziura głębsza o 5mm. Mija kolejne 10 minut i trafiłeś na zbrojenie - w dupę strzela wiertło, wkurzony pijesz drugiego harnasia i mierzysz od nowa. Powtarzasz operację, tym razem nie ma zbrojenia, po godzinie napierdzielania udało ci się wywiercić 5cm dziury. wkładasz kołek - luźny jak cholera. No tak, zarąbista wielka płyta - żeby się wwiercić to trzeba poruszyć niebo i ziemię, ale jak już włożysz kołek to magicznym sposobem wykrusza on pół kilo betonu i trzeba jechać do liroja po większe. Nawaliłeś się harnasiem, więc wsiadasz na rower i jedziesz. Wracasz, wkładasz kołek, wbijasz wkręta - zarąbiście. Obrazek wisi. Trochę krzywo, ale trudno. Szkoda tylko, że trzeba szpachlować pół ściany, bo tynk (a właściwie to piasek zlepiony wodą) poodpadał.
No, jeszcze tylko 3 obrazki i fajrant. Ale najpierw po harnasie...
9
@P33ck a tą laske co nagrywała tez złapali czy jak zawsze p0lka witaminka bez konsekwencji?
0
Dajesz dyche i sprawiasz ze głód na świecie zostaje zniwelowany, albo dajesz dolara i Real dostaje w cipe 5:0 w środę i od nas w niedziele.
Ja:
6
Ale mnie wkurwia to drżenie o wynik. Nieważne czy z 3 ligowcem, czy z końcem tabeli czy z dość mocnym rywalem. Zawsze wyglada to tak samo, gramy normalnie w tym samym składem co wcześniej grał dobrze i nagle wszystko siada i drżymy o wynik. Gdyby nie genialny Niemiec w bramce to by ta przewaga nad Realem była zerowa. Mega mnie to frustruje i mam ochotę każdy mecz w pewnym momencie po prostu wyłączyć. Ja nie wiem gdzie leży problem serio, wiem ze nie ma Dembele i Pedriego ale to nie usprawiedliwia faktu ze 11 chłopa gra dobrze a pod koniec nagle sra w gacie.
PS. Lewy to jest tragedia. Z całym szacunkiem ale nie mogę na niego patrzeć. Strzelił sporo bramek ale uważam ze gdybyśmy go nie ściągnęli a został Auba to wyszłoby na to samo albo nawet lepiej bo może nie znikałby jak jest potrzebny.
2
Wyobraźcie sobie ze są eksperci którzy mówili ze Lewy jest lepszy od Messiego i jeszcze zarabiają grube siano za takie pierdzielenie
5
@Luciano99 Ansu znowu zmiana z dupy, sabotażysta
3
Rok temu: szkoda ze Fatiego nie ma, on by rozruszał ten atak
Teraz: dobrze ze Fati nie gra, sprzedać i zapomnieć
Jak się wszystko zmienia o 180 stopni. Oczywiście sam mam takie zdanie
1
Dobrze ze w żadnym zestawieniu nie ma Erica tykającej bomby
0
XDDDD A po co nam on?
0
@kuz ja akurat myślałem ze to będzie spacerek
1
Moim zdaniem jutro jest jeden z najważniejszych meczy w tym sezonie. Przede wszystkim Athletic to mega mocny rywal i zawsze nam sprawia trudności, po drugie to zależy jak podejdziemy do klasyku bo po zwycięstwie, przegrana z Realem nie będzie aż taka znacząca bo to będzie wciąż 6 pkt. Po trzecie przy aferach które się teraz dzieją wygrana naprawdę jest ważna dla morali całej ekipy.
1
@Nazio87 ja mam roombe to wiadomo ze oddaje tym bardziej jak masz psa. Ostatnio se kupiłem Dysona V8 to petarda jest, ale drogie to w cholerę pewnie znajdziesz coś podobnego tańszego, ale ja akurat chciałem dysona bo mojej dziewczynie zależało. Jedyny minus ze bateria dupiata.
@MesQueUnClub_87 wlasnie dyson mega ma ssanie, mocniejsze niż nie jeden na kabel za grube siano. Tylko No minus ta bateria
0
Ale drukarnia w Koloni. Faul przed polem karnym i 11 odgwizdana
5
Oby się pogodzili w nowym klubie
21
@MesQueUnClub96 za to twój stary już jest, @Rust_Cohle
0
@dniel ja nie słuchałem jeszcze, ale nie spodziewam się fajerwerków po Maliku