Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 ale zeby spaść z ligi i w sumie zaraz możliwe spaść znowu jeszcze niżej?
3
Kolega niżej napisał ze chciałby zeby Malaga wróciła do La Liga i stad moje pytanie. Co się z nimi stało? Widzę ze są 20 w tabeli drugiej ligi, a jeszcze w 2013 roku grali w lidze mistrzów. Nigdy nie zapomne tego spotkania z Borrussia, chyba jeden z najbardziej szalonych meczy jakie widziałem. Skąd ten upadek piłkarski w ich przypadku?
1
@Luciano99 od kumpla, fotkę se tylko strzeliłem
5
Taki prezent zrobili mi przyjaciele na urodziny wczoraj < 3
https://zapodaj.net/73b5128e9870b.jpg.html
7
Siemanko, witam w mojej ku….
Rwa mija już ponad 70 dni odkąd Szymczyk rozwalił komendę główna policji granatnikiem i nie poniósł żadnych konsekwencji
1
@hayek ja jeździłem tylko po polskich rajdach. Muszę się kiedyś przejechać gdzie jeżdżą takie samochody już klasy R5
1
@adi7adi8 myśle ze pierwszy zakręt na szutrze i leżę na dachu :p
0
@szymonekk tzn auta mega bezpieczne, nawet przy takiej prędkości duża szansa ze wyjdą bez szwanku, aczkolwiek No chore jak cisną xD
1
@Zoker a ta babeczka co szła to ci goście w krzakach? xd
0
Już pomijając tych chłopów co siedzą w krzakach i to nagrywają bo to w ciul niebiezpieczne, to ci kierowcy jaja mają ze stali serio. Taki full atack przy 160 czy więcej na żwirze to abstrakcja xD
0
@tristan87 ale nie wszyscy, między innymi tak jak @Gaz pisze. I nie odpowiedziałeś na pytanie.
1
@tristan87 owszem pisze, bo pamietam jak wielu tak mówiło. W sumie to nie z Barcelony dalej tak mówią. A z czym się odkleilem?
6
Miałem bana podczas meczu wiec tylko chciałem dodać jedno. Jak ktoś pisze ze Lewy jest czy był lepszy od Suareza to jest odklejony. Porównanie jak Messi do Cristiano. Pozdrawiam
1
Ja bardzo mocno wierze w awans. Dlaczego?
1. Jesteśmy w dobrej formie i umiemy ostatnio grać z trudnymi rywalami, nie tracąc głupich bramek.
2. Nasza obrona jest moim zdaniem obecnie najlepsza na świecie (o ile Xavi znowu nie zaskoczy).
3. Roberto w pomocy lubi zagrać na wysokim poziomie z klasowym rywalem.
4. Wraca Busi, a wiemy ze on dalej potrafi być kluczowy w pomocy (wierze ze będzie)
5. Moim zdaniem United nie jest lepsze niż Bayern w pierwszym meczu grupowym, który powinnismy wygrać (wiem ze przegraliśmy ale dużo było pecha w tym), a my w porównaniu do tamtej Barcelony jesteśmy o wiele lepsi.
5. Liczę ze Ferran zagra dziś bez kompleksów po ostatnim meczu
6. Lewy strzelił bramkę co może zwiastować odblokowanie, nie ukrywajmy, mamy jednego z najlepszych napastników na świecie
7. Po prostu wierze bo co by ze mnie był za kibic jakbym nie wierzył ze wygramy ten mecz
Jesteśmy zarąbistą drużyną, Xavi jest fajnym trenerem. Anglia nie taka straszna jak pokazały dwa ostatnie dni! Jedziemy z nimi. Jak odpaść to chociaż z klasą
2
@Conradxc https://giphy.com/gifs/J0WtGU7W9knOo
3
Ale co Biedronka mi urządziła z rana jak zawsze tor przeszkód między paletami kartonów to ich xD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
9
Komentarz usunięty
4
@Rust_Cohle chłop zezłomowany tak ze bym sie zapadł pod ziemie
5
No to oby Angielska piłka jutro powtórzyła swoje wyczyny w podboju Europy. Uważam ze mamy tak samo duże szanse na awans jak United. Nie ma co się bać, idziemy po swoje i tyle.
0
@Klaudiaa8 najlepszy to był pierwszy, 3 już był z dupy wątkiem
1
@Medium mnie już 3 sezon wkurzał, ale teraz jak widzę ze to znowu serial o jakiś dziwnych bananowych ludziach to jest tragedia. Jeszcze jakieś śledztwo z dupy wgl
0
Nowy sezon You giga gowno nie polecam
0
@Pawci023x talent do gustu muzycznego? Nie znałem
2
Hahahah Robert ma chyba uja w uszach xD
https://streamable.com/pu86gv
1
@Krystian1588 TikTok i komentarze 12 letnich dzieci xD
0
@Herato dziwne porównanie. Piłkarz zdradził żonę, a inny zgwałcił kobietę prawdopodobnie. To chyba niezbyt dobre zeby to porównywać. Pique zrobił coś co się może nie podobać ale to jego życie prywatne, Alves jak się potwierdzi to jest przestępca
0
@Blantozaur No języki na studiach tym bardziej technicznych to tylko zapychacz planu zajęć. Ja na mgr miałem hiszpański gdzie był to w sumie najtrudniejszy przedmiot na roku bo nas babka cisnęła i robiła kolosy co drugie zajęcia. Zamiast się uczyć zawodu to się uczyłem nie potrzebnego języka
0
@thorin nie możesz się wypisać. Będziesz miał zapewne grupy zależnie od poziomu więc i tak będziesz zaczynał od podstaw
0
Imo nic z Leo nie będzie i nie było. Wydarzył się być może jakiś ruch związany z nim ale nie w stronę transferu tylko może po prostu polepszenia stosunków. Po tych doniesieniach i ogólnym podnieceniu widać tylko ze cel mediów został osiągnięty, jest klikalność są profity. Oni nie maja obowiązku mówić prawdy i dobrze to wykorzystują dla swoich celów. Jakbym miał jedno życzenie związane z piłkarzami i nie mogłoby to być odmłodzenie Leo to byłby to wlasnie Last Dance w Barcelonie, ale jako ze jakiś tam staż kibicowania mam, to już wiem ze Messi nigdy nie zagra za czapkę gruszek. On kocha Barce ale tak samo kocha pieniądze których my nie mamy. Nawet jakby jakimś cudem udało by się dojść do jakiegoś kompromisu kontraktowego, tak czuje ze La Liga na czele z Tebasem nie dopuści do tego. Oni choćby mieli upaść to nie pozwolą zeby Barca się tak mocno wzmocniła.