Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszę się jak głupi do sera xD mam taka bekę serio ze wygraliśmy ten mecz hahahha takie gowno grać coś pięknego. Real już wie jak to jest
73
Ja pierdole wygraliśmy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Serio nie wierze w to dawno mi się tak micha nie cieszyła. Coś pięknego zeby grać takie gowno i wygrać
1
Boże jaki Fati jest wgl wolny ja wale. Tragedia. Wrak piłkarski
1
Araujo jest najlepszym obrońcą na świecie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. W każdym klubie na świecie jest liderem obrony
0
Dobra gramy bez ataku xD No to trzeba się bronić do końca
0
@clyde oby oby :p
0
Co by nie mówić. Alonso dzisiaj top. Oby tylko wytrzymał do końca
5
Czaicie ze kiedyś z 10 grał najlepszy piłkarz w historii futbolu, wcześniej drugi największy magik w historii futbolu a teraz Fati XDDD
1
@The Game 10 zartuje zartuje. Cudownego Araujo
1
Jezu jakbyśmy mieli Araujo w Liverpoolu wtedy echhhhh
0
@Joe_Pesci Ronaldo*
2
Kurde nie da rady tego meczu już skończyć?
1
Alonso gra dobry mecz. Jak to się tak skończy to chyba już nigdy nie cisne piłkarza żadnego
1
Jak wygramy dziś z Realem to kupuje w najbliższym czasie koszulkę Ronalda.
0
Busi ekstraklasaboners
2
Największym minusem tego meczu jest to ze jeszcze druga połowa XDDD
0
Hahaha ale fart
0
Nie ma spalonego. Jak nie będzie gola to skandal
0
Nienawidzę tego pajaca. Ha tfu
0
Czuje się jakbym oglądał Real z jakąś podrzędna drużyna La Liga jak Mallorca…oh wait oni z nimi wygrali xD
1
Ja pierdole oczy mi krwawią, dobrze ze mam Hogwart odpalony i mecz w tle bo bym depresji dostał chyba
0
Narazie tragedia jest xD
12
@LambiPL powiedzieliby ze to wina złego ułożenia ścian nośnych budynku które zostały zbudowane za rządów Donalda Tuska
5
@patrix211 to zle ze się sraja? No Sory ale jak płacisz za coś to oczekujesz odpowiedniej jakości usługi, a Viaplay to jest żart a nie platforma.
18
Grecki minister infrastruktury i transportu podał się do dymisji po katastrofie kolejowej, w której zginęło ponad 30 osób. "Uważam to za swój obowiązek jako minimalny znak szacunku dla pamięci ludzi, którzy odeszli tak niesprawiedliwie"
Minister dodaje, że dymisja to tez "wzięcie odpowiedzialności za ponadczasowe błędy greckiego państwa i systemu politycznego".
~KIKŚ
Tymczasem komendant główny policji rozpierdzielajacy komisariat granatnikiem pozostający na swoim stanowisku i nie ponoszący żadnych konsekwencji. I takich rzeczy można wymienić setki. To nas odróżnia dalej od krajów zachodu, wszystko przez ten skorumpowany rząd.
2
@Pawel13sz No wiem xD w sensie śmieje się ze jak nadepniesz to nogę urwie, tak się kiedyś bawiło
0
@Pawel13sz to akurat chyba normalne, przecież jak dasz na szczelinę to urwie nogę
3
@FCB_dimiC to ja na odwrót, zawsze obgryzam biszkopt i czekoladę a galaretka na końcu
1
@Janas11224 jeszcze z takich mega dziwnych to jem pizzę zawsze od tylu xD najpierw jem brzegi a potem resztę
2
Jakie macie nawyki z dzieciństwa które wam zostały w życiu dorosłym? Ja np do dziś obkrajam szynkę ze skórek, jak mam skórki takie grube to mi mniej smakuje kanapka xD