Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Hahaha Henry to jest świetny gość :D
https://vm.tiktok.com/ZMY9Y1CfG/
6
@ranger3120 zbrodnie przeciwko ludzkości za szczepionki xdddd
1
Wczorajsze doniesienia francuskich dziennikarzy mówiły o tym, że Messi pokłócił się z Christophe Galtierem podczas treningu. Argentyńczykowi miały nie podobać się ćwiczenia zaproponowane przez trenera PSG.
Informacje zostały później zdementowane. Okazało się że Messi zakończył trening wcześniej z powodu urazu.
Dziennikarstwo w pigułce
0
@Ojciec5tkidzieci daj spokój xD
0
@AbelKabel No dobrze już dobrze staruchu
1
@AbelKabel masakra stary xD
1
@AbelKabel to jest niebo typie
0
@AbelKabel ale co chcesz wiedzieć wariacie?
0
@AbelKabel usuń konto
0
@Lucassito uważam ze po przegranej w niedziele i 6 pkt przewagi może się wszystko wydarzyć i nie ma tu nic do rzeczy czy wierze w mistrza czy nie
0
@AbelKabel nie wiem o czym mówisz
4
Nowa Alfa Romeo Gulia Touring to jest po prostu przepiękny i cudowny samochód. Coś pięknego naprawdę co stworzyli, troszkę jedynie mi te wydechy z tylu nie siedzą, ale tak to auto z wyglądu 10/10. Mocny rywal dla M3 Touring i RS6. Chyba najbardziej mi się podoba z tych 3. Przepiękna
https://vm.tiktok.com/ZMYHtsxpX/
https://vm.tiktok.com/ZMYHtEHEM/
23
@Lucassito kolega zaczyna przygodę z piłka ze pieprzy głupoty czy jak?
1
O Real w półfinale. I tak to się kręci
11
@Medium No wiadomo, głównie bialorycerze i p0lki, ale niestety wpływa to potem na tok myślenia tych naprawdę skrzywdzonych
31
@FCB24 ostatnio czytałem post ze koleś zgłosił gwałt przez kobietę, to w komentarzach polaczki wyśmiewały hehe mnie tez by mogła zgwałcić, albo hehe co to za facet co nie chce być gwałcony. Taki mental
4
Mega dumę czuje z tego co robi Lech. Mam w w dupie totalnie tą Ekstraklasę ale jednak w głębi serca fajnie ze tak się im wiedzie. Pamietam jeszcze jak grali z City w grupie i ten gol na 3:1 („Możdżeń!! Ależ gol, ależ gol na Bułgarskiej, Bakero oszalał”). Po raz kolejny Kolejorz nas godnie reprezentuje w Europie. Fajnie ze powstała ta Liga Konferencji, bo ewidentnie LE i LM to za wysokie progi dla nas, a tutaj złapią sporo doświadczenia które napewno poskutkuje w przyszłości. Cała Polska oprócz Warszawy się cieszy i o to chodzi
0
@EjZi ale jak ma wyglądać? To zależy przecież od pracodawcy wszystko
7
Ale to musi bolec…
https://zapodaj.net/5074137cf8b87.jpg.html
0
Dawno temu oglądałem Dextera. Ogólnie serial bardzo dobry, przede wszystkim pierwsze sezony aż do Trójkowego. Minęło trochę czasu i zabrałem się za Dexter Old Blood i szczerze mogę polecić. Fajnie było wrócić do postaci Dextera, historia jest średnia ale mnie wciągnęła na tyle ze oglądałem z zaciekawieniem. Dla fanów serialu napewno pozycja obowiązkowa, bo rozwija historie, tym bardziej ze zakończenie to najsłabsza rzecz w oryginalnej produkcji
10
Gorsza forma to naprawdę bardzo delikatne powiedzenie. Robert jest fatalny, jeden z najgorszych na boisku zaraz po Ferranie i Fatim
0
@Azi wiadomo ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
10
Pierogi z jagodami i słodka śmietanką? Top
2
@adi7adi8 bez kitu jak ocean wyglada xdddd
0
@ranger3120 mam nagrać filmik?
0
@Gwyn dopiero wyjechał z fabryki ze tak powiem
2
@bartas97 No szczególnie te z rocznika 2007
4
Kolejny do kolekcji :)
https://zapodaj.net/872b50f72b51b.jpg.html
https://zapodaj.net/f69012449395e.jpg.html
https://zapodaj.net/57511ba7b6ac3.jpg.html
0
@Emhyr okej, zakład stoi
1
@Emhyr pol litra czyściochy do paczkomatu. Wchodzisz w to?