7

Hahaha Henry to jest świetny gość :D
https://vm.tiktok.com/ZMY9Y1CfG/

6

@ranger3120 zbrodnie przeciwko ludzkości za szczepionki xdddd

1

Wczorajsze doniesienia francuskich dziennikarzy mówiły o tym, że Messi pokłócił się z Christophe Galtierem podczas treningu. Argentyńczykowi miały nie podobać się ćwiczenia zaproponowane przez trenera PSG.

Informacje zostały później zdementowane. Okazało się że Messi zakończył trening wcześniej z powodu urazu.

Dziennikarstwo w pigułce

0

@Ojciec5tkidzieci daj spokój xD

0

@AbelKabel No dobrze już dobrze staruchu

1

@AbelKabel masakra stary xD

1

@AbelKabel to jest niebo typie

0

@AbelKabel ale co chcesz wiedzieć wariacie?

0

@AbelKabel usuń konto

0

@Lucassito uważam ze po przegranej w niedziele i 6 pkt przewagi może się wszystko wydarzyć i nie ma tu nic do rzeczy czy wierze w mistrza czy nie

0

@AbelKabel nie wiem o czym mówisz

4

Nowa Alfa Romeo Gulia Touring to jest po prostu przepiękny i cudowny samochód. Coś pięknego naprawdę co stworzyli, troszkę jedynie mi te wydechy z tylu nie siedzą, ale tak to auto z wyglądu 10/10. Mocny rywal dla M3 Touring i RS6. Chyba najbardziej mi się podoba z tych 3. Przepiękna
https://vm.tiktok.com/ZMYHtsxpX/
https://vm.tiktok.com/ZMYHtEHEM/

23

@Lucassito kolega zaczyna przygodę z piłka ze pieprzy głupoty czy jak?

1

O Real w półfinale. I tak to się kręci

11

@Medium No wiadomo, głównie bialorycerze i p0lki, ale niestety wpływa to potem na tok myślenia tych naprawdę skrzywdzonych

31

@FCB24 ostatnio czytałem post ze koleś zgłosił gwałt przez kobietę, to w komentarzach polaczki wyśmiewały hehe mnie tez by mogła zgwałcić, albo hehe co to za facet co nie chce być gwałcony. Taki mental

4

Mega dumę czuje z tego co robi Lech. Mam w w dupie totalnie tą Ekstraklasę ale jednak w głębi serca fajnie ze tak się im wiedzie. Pamietam jeszcze jak grali z City w grupie i ten gol na 3:1 („Możdżeń!! Ależ gol, ależ gol na Bułgarskiej, Bakero oszalał”). Po raz kolejny Kolejorz nas godnie reprezentuje w Europie. Fajnie ze powstała ta Liga Konferencji, bo ewidentnie LE i LM to za wysokie progi dla nas, a tutaj złapią sporo doświadczenia które napewno poskutkuje w przyszłości. Cała Polska oprócz Warszawy się cieszy i o to chodzi

0

@EjZi ale jak ma wyglądać? To zależy przecież od pracodawcy wszystko

7

0

Dawno temu oglądałem Dextera. Ogólnie serial bardzo dobry, przede wszystkim pierwsze sezony aż do Trójkowego. Minęło trochę czasu i zabrałem się za Dexter Old Blood i szczerze mogę polecić. Fajnie było wrócić do postaci Dextera, historia jest średnia ale mnie wciągnęła na tyle ze oglądałem z zaciekawieniem. Dla fanów serialu napewno pozycja obowiązkowa, bo rozwija historie, tym bardziej ze zakończenie to najsłabsza rzecz w oryginalnej produkcji

10

Gorsza forma to naprawdę bardzo delikatne powiedzenie. Robert jest fatalny, jeden z najgorszych na boisku zaraz po Ferranie i Fatim

0

@Azi wiadomo ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

10

Pierogi z jagodami i słodka śmietanką? Top

2

@adi7adi8 bez kitu jak ocean wyglada xdddd

0

@ranger3120 mam nagrać filmik?

0

@Gwyn dopiero wyjechał z fabryki ze tak powiem

2

@bartas97 No szczególnie te z rocznika 2007

0

@Emhyr okej, zakład stoi

1

@Emhyr pol litra czyściochy do paczkomatu. Wchodzisz w to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?