Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Nie No nie mówię ze tak, my to tez janusze w dużej większości, ale takiego mitu nie było nigdy na szczęście
@kynio302 moge ci wymienić 10 narodowości do ktorych Polki nie maja podjazdu
2
Największy mit jakim karmili nas od urodzenia czy to w szkole czy gdziekolwiek indziej to ze Polki są najpiękniejsze na świecie. Do dziś jak czytam jakieś komentarze przy filmach z fajnymi laskami ze ma polskie korzenie to mnie skręca xD No rzeczywiście Polki są najpiękniejsze, szczególnie te po 30 z dwoma dzieciakami. Może i można tak uważać jeśli się nigdy nie wyjechało za granice ale tak to największy mit na świecie :p oczywiście nie mówię ze nie ma pięknych polek ale to ze są najlepsze na świecie to zdanie bardzo mocno na wyrost
1
@AFA90 może i nie potrafią się zachować, ale chociaż klękają dalej dla narkomana z Ameryki
2
@arsenallondyn0 czy to nie przypadkiem Taylor Swift? Piosenkarka która ma chorą liczbę fanów na całym świecie a śpiewa tylko o tym jak to faceci ja krzywdzili i ze ich nienawidzi?
1
@JohnB kolego chyba znudziło ci sie oddychanie z prostym nosem ze naszego Ansu tu szkalujesz…a tak poważnie to sprzedać póki coś wart
1
@IronSanHybrid ta kałamarnica tez często się pojawia po prostu w wodzie podczas eksploracji. Raz leciałem na miotle i zaczęła wić mackami
7
@The_Man zobaczymy za tydzień w czwartek. Jak znowu zagra od początku to twoja teoria będzie miała duzo sensu
2
@pt9 w takim razie nie dziwie się ze Fati chce zostać
0
Myślicie ze piłkarze maja zapisaną w kontrakcie subskrypcje Spotify za darmo?
0
Był dobry ale nie w twoim wykonaniu
0
@pioz123 nie żartuj. Mieliśmy farta ze tylko jedna bramkę straciliśmy po jego błędzie. Zagrał fatalnie
0
@pioz123 zgadzam się, a Alonso nie ma prawa tak zgubić krycia
0
@J4no No idę z psem wlasnie
1
Ale jestem wkurwiony jakiś po tym meczu. Mam taki niedosyt ze muszę chyha iść na spacer. Z jednej strony to irytujące, z drugiej w końcu coś się dzieje w tej pieprzonej drużynie
2
@pioz123 pierwszy gol to błąd Ter Stegena na spółkę z Alonso. Nie doszło by do strzału jakby Alonso był dobrym obrońca
0
@NatanaeI wiele bym dał zeby zobaczyć taki zajebisty mecz na żywo
0
@Emhyr śliski, ja uważam ze mógł gwizdnąć, ale niby można to podciągnąć ze nie miał intencji. Dla mnie reka to reka
9
Wszedł Christensem i Balde i skończył się atak United. Naprawdę nie jestem w stanie pojąć tej dezycji z Alonso i Albą. Jeszcze kumam jakby były rotacje i wybrał po prostu jedna z opcji mimo ze gorszą, ale gramy tą samą formacją od dłuższego czasu, sprawdza się to i na taki ważny mecz Xavi dostaje wylewu i wystawia kogoś innego. Te dwa gole są na jego konto.
0
@mkord ale nie grała ta obrona bo Xavi dostał wylewu
4
To co można stwierdzić po tym meczu to zdecydowanie fakt, ze jesteśmy na poziomie United. Czy to dobrze? Myśle ze tak patrząc jak pną się w górę w najlepszej lidze świata.
12
Pomijając sędziego pajaca i do dupy decyzje Xaviego, to dla postronnego kibica mecz na światowym poziomie. Świetnie się to ogląda. Gramy jak równy z równym
0
Ale to wyjął De Gea ja pierdzziele
1
Boże już zapomniałem jaki Casemiro jest irytujący
2
Brawo Robert, nie zmienia to jednak faktu ze kolejny mecz z drużyna z topu i Lewego nie ma.
8
Spokojnie na Cadiz wyjdzie najmocniejszy skład bez kombinowania. Po tym poznaje się trenera z topu, ze podejmuje prawidłowe decyzje. Xavi jak narazie jest trenerem z okregowki w tym aspekcie
0
Dobra jednego parodatyste mniej na boisku. Jeszcze Balde za Albe i już lepiej zmian nie robić bo Ferran to już lepiej niech na ławie siedzi
0
Spokojnie zaraz wejdzie postrach piłkarski Ferran Torres i atak sie rozkręci
0
Dobra zmiany dawaj niech w końcu wejdzie prawdziwa obrona a nie parodia piłkarzy w postaci Alonso i Alby
0
Komentarz usunięty
5
I znowu wszystko miało być zajebiscie i znowu w środku mamy pseudo obrońcę Alonso, na lewej mamy srającego w gacie Albe, a w pomocy mamy potężny i kreatywny środek w postaci Kessiego i Roberto. Jak zawsze wszystko się posypało w najważniejszym meczu, część przez totalnie z dupy decyzje naszego świetnego trenera, a reszta przez pecha. Nie mówię ze to już koniec ale jak się dzieją takie rzeczy to się odechciewa oglądać, zawsze to samo ja pie*****