0

@Gappeq nie umiem się przekonać do glo. Próbowałem to jarac ale nie smakuje mi to wgl. Już chyba wole spróbować rzucić

0

Zawsze miałem łeb do interesów


2

Dostaje powiadomienie ze promocja na heetsy w zabce. Promocja czyli obniżenie ceny z 17 na 16, czyli wciąż o 50 groszy więcej niż wszędzie indziej bo jedyni za 17 sprzedawali w Polsce. Ha tfu na nich, smutne ze taki monopol mają, niszcząc dużo fajnych małych osiedlowych sklepów

1

@partymaker nie po sionym

0

@Sysia11 No dobra ale trzeba te rzeczy sponsorować. Jak się jest na fali to się tyle zarabia ale jak już nie jesteś ciekawa osoba i ludzie maja w dupie twojego instagrama a twoje zasięgi to kilka tysięcy przy pol miliona to jedyne na co może liczyć to sponsoring na scamowe produkty. Przecież taki mini majk stracił 90% zysków z bycia sławnym. No freak fighty to duże siano jak mówię jedynie

0

@adi7adi8 No ale gra dalej, po tym zwycięstwie dalej grała na wysokim poziomie

2

@MesQueUnClub_87 W końcu. W zeszłym roku konsola stała kilka miesięcy bo nie było nic nowego a w stare nie chciało mi się grać

0

@Objectivo totalnie mi nie siadło Fallen Order i chyba to tez odpuszczę. Może jeszcze sie przekonam bo jest w gamepassie, wiem ze to mimo wszystko dobra gra, ale jako osoba która nie widziała star warsow to mnie wgl ta gra nie jara. Jedynie mega szanuje za główna role w postaci Camerona bo uwielbiam tego aktora

1

@Munio taki mały majkel

0

@Medium No ta. Ogólnie nie wiem czy warto było bo laska jest znana tylko z tego ze ruchała się z karłem xD No a co jej to da ze ma dużo obserwujących? Nawet minimajk już gowno zarabia, zasięgi to nie wszystko. On ma tetaz po kilka k wyświetleń do filmów i jego zasięgi są żałośnie niskie. Jedyna szansa to fame mma zeby zarabiac dużą kasę. Była ekipa i były pieniądze, teraz kasy już nie będzie bo oni po prostu nie są interesujący. Ewentualnie mogą reklamować scamowe produkty za jakieś śmieszne pieniądze

2

@Pewex Żartujesz prawda? Ukraina dostała 30 sztuk i jest w stanie wojny. Polska ma dostać 500 sztuk

1

@Medium z drugiej strony Minimajk jest zwykłym bucem i chamem. Wiele razy widziałem jakieś shoty jak ją traktował jak śmiecia. Wiadomo ze się upodliła ale jego mi wgl nie szkoda ha tfu

4

@Rastafarnianin ale to musi być zarabiste uczucie być szefem takiej firmy i widziec jak osoba którą sponsorujesz robi takie powalone rzeczy

0

@Kengo wyglada jak 90% lasek z instagrama. O wiele bardziej podoba mi się Raducanu. I ona chociaż jest tenisistka, a nie grała przez chwile i stwierdziła ze bardziej opłaca się wklejać cyce na insta

6

@Firestone Muniak zaorany? Nowe nie znałem

18

@Kondziubarca niech będzie zły na siebie. Gra paździerz to nie dostaje szans

0

@El dominatore mówię o Liverpoolu i Romie

3

Jestem po recenzji od tvgry Hogwartu, poczytałem sporo opini, rozmawiałem z dwoma osobami które grały i powiem tak. Niech już będzie piątek. Ostatni raz się tak jaralem jak wychodziło GTA V….czyli w 2013 roku. Szkoda ze nie mogę już grać ale i tak poświęciłbym te 3 dni zeby mieć to na płycie i postawić sobie na półce. Mam wrażenie ze tego nie zwalili.

0

@El dominatore chodzi o pensje. No ten sezon ma Ok bo mało gra i się przydaje, ale to on jesy jednym z głównych sprawców ostatnich blamazy

1

Z naszymi legendami jest tak jak nie chciałem zeby nigdy było. Jak odchodził Xavi to było mi cholernie przykro, ale odszedł w idealnym momencie. Jak odchodził Iniesta to jeszcze większa przykrość sprawiło mi jego pożegnanie. On mógł pograć jeszcze sezon. Odeszli w chwale, odeszli bo czuli ze nie dają tyle ile dawali w swoim prime. Suarez odszedł w bardzo zły sposób, szkoda ze nie dostał pięknego pożegnania, ale tez byl juz czas się pożegnać. O Leo nie mówię bo on nie powinien nigdy odchodzić. Alves tez poszedł sezon za wcześnie, choć w jego przypadku powrót sprawił ze jeszcze można było mu podziekowac za wszystko. A z naszymi obecnymi legendami mam ten problem ze czekam aż w końcu skończą tu przygodę. Nie mogę się po prostu doczekać aż ta drużyna będzie wolna od Busiego i Alby. Wiem ze jeszcze mogą nam dac dużo sportowo ale jestem gotowy ich pożegnać i nie mogę się doczekać tej chwili. Xavi i Iniesta wiedzieli kiedy odejść. Zależało im na tym zeby być tu tylko w najlepszej formie, a obecnie zależy im tylko na tym zeby tu być. Nieważne jak grać, nieważne czy wygrywać trofea, byle być w tym samym miejscu. Oby po tym sezonie nasze drogi się rozeszły. Może Alba jeszcze mógłby zagrać sezon jeśli zmieni swój kontrakt, ale Busi pomimo ostatnich dobrych spotkań, mam nadzieje ze to ostatnie miesiące w naszej koszulce. I nic już tego nie zmieni.

0

@Katalończyk 99 jest taka grupka płatna co moje ziomki obstawiają i dużo wygrywają. Jakiś czas temu się dzielą na grupie, zacząłem to obstawiać i od tamtego vzasu wszystko przegrane xD

0

@BorzyKrzys jedni poszli na gowno studia byle mieć papierek, inni na trudne dzięki czemu dobrze zarabiają. A jest gorzej przez kochana partie

0

@Bogan No ale nie chodzi o opinie, ech jak można wydawać na to kasę. Chodzi o to ze ktoś pisze gościu ty jesteś poważny ze wydajesz na takie rzeczy kasę? Można mieć swoją opinie ale nawracanie innych to odklejka

0

@HighestInTheRoom W sumie Panie, jak zem nie kopał rowów albo nie był na kopalni to żadna ciężka praca. Klikają w ten komputer gnojki

14

Zawsze najbardziej bawi jak ktoś komentuje na co inna osoba wydaje pieniądze. Miało by to sens jeśli byłaby to rodzina albo przyjaciele. Może się martwisz czy coś. Ale jak widzę jak random z internetu mi pisze ze czemu wydaje kasę i wspieram patole oglądając fame, albo marnuje czas na gry to się nóż otwiera. Ciężko pracowałem na pieniążki które wydaje, jak będę miał ochotę to będę grał w psi patrol i uj każdemu do tego

12

@cris2706 Skyler z Breaking Bad. Zamykam wątek

1

@Dari0G No rozumiem o co chodzi. Jednak odstęp był zachowany to po co ten przepis jest skoro i tak jesy mandat. Jest nagrane na wideorejestrator

1

@draxidox 50 metrów odstępu i 60 na h to jest odpowiednia odległość. 100 metrów ludzie maja jechac od siebie? Nawet w przepisach masz napisane ze była to odpowiednia odległość

5

Ziomek się dziś rozwalił na DTŚ. Wjechał w dupe babce a przed nim 3 inne auta to samo bo jakiś idiota przed nimi wyhamował do zera bo zapomniał że ma zjazd. 1100 złoty mandatu i 10 pkt za spowodowanie kolizji. I jaki sens maja takie mandaty? Mandat ma dac nauczkę. I jaką nauczkę dostał? Ze ma nie wjeżdżać w dupe ludziom? Odstęp był zachowany ale ślisko jak cholera i z 70 do zera nie starczyło. Te przepisy są totalnie z dupy, niech policja nie zapomni zeby po tym mandacie stanąć gdzies koło przejścia i wlepiać 1500 jak ktoś się nie zatrzyma od razu przy przejściu. Porażka

9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?