0

@Benz Zielu to by był zarabisty transfer

0

Komentarz usunięty

0

@Muhitos może nie wiemy ze jest

1

@Hasszz to nie jest tolerancja tylko twoje urojenia ze to tolerancja. Nie jesteś tolerancyjny tylko jesteś homofobem. Jakbyś był tolerancyjny to byś miał w dupie czy to goście się całują czy laski czy para kobiety i mężczyzny. Nie wmawiaj se ze nie jesteś bo jesteś. Tylko ze ja nic do tego nie mam, żyj se jak chcesz, po prostu cię informuje. Jak ktoś nie jest rasista, ale przy czarnych łapie się za portfel i wgl jakby miał wybierać syna córce to nigdy nie bylby to czarny bo nie to znaczy ze jest rasista. Ja np jestem

2

@Hasszz „jestem tolerancyjny jednak takich wątków nie lubie”. No czyli nie jesteś tolerancyjny xD

0

@pluszek No ale po co pierdzielisz głupoty? Serial jest na podstawie gry, w grze tez tak było to po co się wypowiadasz skoro nie grałeś?

2

@macio_944 już wiem ze nie wkręcali.
Imo odcinek sredni, homofobem nie jestem i mam gdzies ze to było o gejach. Po prostu w porównaniu z poprzednimi odcinkami ten był poziom niżej. A w grze tez byli gejami albo partnerami już nie pamietam wiec nie ma tu na sile lgbt

1

@Transu96 jak mi naprawisz dźwięk w Dead Space to ci ja dam

0

@Mario96w nic nie dało. Instaluje grę jeszcze raz

0

Miał ktoś kiedyś problem z dźwiękiem jakiejś gry na xboxie? Włączyłem Dead Space i nie działa dźwięk, ani na Stereo ani na 5.1. Nie wiem czemu pierwsza taka sytuacja. W menu normalnie dźwięk działa

3

@bartas97 pierwszy rok garnitur, drugi koszula, trzeci polo, czwarty i magisterka już w dresie

0

@Medium @piasqnfcb remake a nie remaster. Widziałem recenzje ze mega giera. Nie grałem w stara wersje

4

@Nazio87 używkę kupiłem. Zreszta co z tego, jak się będę dobrze bawił to mi nie szkoda

6

3

@macio_944 ja nie widziałem jeszcze ale kumple mi pisali ze absolutny top

21

Cancelo jest dla zarządu Panie Areczku, dla Pana jest Ferran Torres

2

@Hubsao teraz nikt nie przejdzie połowy drużyny jak Messi w pamiętnym finale

1

@Luciano99 ale to nie ostatnio tylko zawsze

2

@Salchent ale to po co ten placek Alonso?

0

@Katalończyk 99 a to nie jest przy karnym zwykle? Albo jak już bramka padnie w rzeczywistości

0

La Rambla gdy ktoś pisze że widział RS3 albo ze ma RS3 a ktoś odpowiada ze musi udowodnić ze to jego bo inaczej nie uwierzy
https://zapodaj.net/534a6b63d3961.jpg.html

10

Oby. Bez sensu zawodnik. Lepiej dac szanse jakiemuś młodemu niż go trzymać bo i tak nic nie wnosi

0

@escarabajo No tylko ze bukmacherzy głównie opierają się wlasnie na flashscorze i innych tego typu apkach

1

Takie poważne pytanie. Jak działa Flashscore? Skąd oni wiedzą że w danym momencie był rożny czy aut? Nie uwierzę ze na każdym meczu jest ktoś kto to liczy, ze siedzi gość w lidze nigeryskiej i liczy rożne xD wiem ze nie każdy mecz ma statystyki ale zawsze są bramki na czas i żółte kartki i zmiany. To pewnie jest prosta odpowiedz ale ja serio nie wiem i mnie to mega ciekawi jak to jest skonstruowane. Czy to rzeczywiście jest oparte na Livescoutach co siedzą na tych meczach?

0

@Yoohoo imo Dembele jest bardziej kluczowy w tym sezonie

0

@Krzysztof1987 niestety nie da się zmienić :( ale obym sie musiał tłumaczyć z tego komentarza

3

@Kidd narazie sie tak nie nazywam

4

Jak w następnych trzech meczach zdobędziemy 9 punktów to nazywam się Jadwiga Hymel

6

@Kessie wez się za robotę a nie dupy wysyłasz bo @Luciano99 mi dziś obiecał ze wymieni mi te łyse opony za flaszke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?