3

@AbelKabel Carspa obok Ferrari w kato. No widzisz a Audi nie ma, przynajmniej nie ta klasa. I w czym problem?

1

@AbelKabel współczuje jej w takim razie. I nie jesteśmy kolegami

0

@AbelKabel Ty swoją laske zamykasz w piwnicy na zimę? Co ty pierdzielisz wgl xD

1

@Kinginiesta to Avensis, najlepsze auto na świecie < 3

7

Komentarz usunięty

2

Skubany ma ponad pół metra długości :p fajny zestaw, nie za drogi jak na Technicsy ale robi wrażenie wiec polecam fanom serii i fanom F1
https://zapodaj.net/31ac37241f1d9.jpg.html
https://zapodaj.net/b8ea205617439.jpg.html

2

@JimMorrisonFCB spoko ze jest tu sporo normalnych osób co nie maja bólu dupy bo ktoś se coś kupił

1

@HighestInTheRoom schudła trochę Oliwka Brazil

1

@HighestInTheRoom no kumam, może zabrzmi to teraz absurdalnie patrząc na wątek ale ja też jestem stosunkowo skromny. Mam kasę i sportowe auto którego dodaje zdjecia ale nie jestem przemądrzałym bananem tylko normalnym gościem któremu wyszło w życiu i czasami jak coś serio sprawia mu mega radość to lubi się tą radością pochwalić. Tak mam z tym autem, tak mam w sumie z LEGO, choć to nie jest jakas nieosiągalna rzecz dla większości osób a raczej ciekawy wątek bo mega jara mnie sama technika wykonania tych zabawek

2

@HighestInTheRoom aha No i to nie jest tani flex bo było drogie w uj XDDDDDDD nie No śmieje się oczywiście teraz

3

@HighestInTheRoom no ale wiesz jak jest. Ludzie dodają zdjęcia swoich zestawów gier, nowego biurka (pdk), nowego kompa, nowego auta. Nie widzę nic złego jak ktoś się pochwali i nie uważam tego za flex. Co innego jakby ktoś spamował codziennie albo chwalił się ze coś kosztowało x kasy. Już tez nie przesadzajmy bo robi sie afera jakaś jakby nie wiem co sie stało. Pamietam akcje jak gość sie „chwalil” ze wypłacił kilka k w 500 zł banknotach i to było dosyć żałosne. Ale ja nie kumam trochę ciśnięcia jak ktoś sie czymś zwyczajnie pochwali, tym bardziej ze np w moim przypadku rzeczywiście jakieś 20 osób napisało do mnie na pv z pytaniami wiec widzę ze spodobał sie ten wątek wiec ciągnę go dalej

1

Ale tak na poważnie gra dobry sezon? Bo ja się za bardzo nie interesowałem jego występami, wczoraj widziałem ze strzelił i zaczęli pisać ludzie ze swój chłop nasz z Barcelony hehe a wcześniej nie było nic o nim. Poważne pytanie bo nie w temacie jestem. Zawsze fajnie jak wypożyczenie się opłaci, a w naszym przypadku to chyba nigdy tak nie bylo

9

@Antimadridista_WR zrobie tak obiecuje. Oczekujcie zdjęcia wkrótce. Jak nie to usuwam konto

2

@Danny Gaucho chce być sławny jak @VegetaPolska

2

@Comfortable_ w punkt

11

@IronSanHybrid panowie ja to wszystko wymyśliłem, ponieważ całe życie marzyłem żeby na stronie ze śmiesznymi komentarzami i piłką nożną ludzie mi zazdrościli drogiego auta

4

@IronSanHybrid nie no to jaki troll chyba bo co za kocopoły gada i śledztwo prowadzi ze nadkola czyste xD

3

@pt9 nagram ci filmik w sobotę albo w piątek nawet karteczkę dam z nazwa Ablakabla. Zakładają mi dziś wideorejestrator u mechanika

0

@pt9 dziewczyny ci nie wyślę ale mogę ci furke podesłać jeszcze

9

@AbelKabel No i git. To już nie komentuj więcej bo będę te kłamliwe zdjęcia wrzucał czasami

0

@esem91 myśle ze później niż prędzej, tym bardziej ze coraz więcej klubów w PL ma nieograniczone ilości gotówki przez właścicieli

12

@AbelKabel No widzisz, szukałem oferty. Bez różnicy kiedy bo i tak robią polerke i lakier jest jak z salonu. Zreszta na uj ja się tłumacze randomowi z internetu. Niech ci będzie nie mam tego auta i se je wymyśliłem a zdjęcia są z neta xD

5

Panie Tebas tylko żebyśmy przypadkiem nie przegonili PL. La liga to potęga w końcu
https://zapodaj.net/ba157d2701d53.jpg.html

1

@AbelKabel od razu ceramika do nowego auta plus full front ppf. Kiedy to zakładać? Jak mi lakier się porysuje? Przecież to jest tez cena dodatkowa jak trzeba robić korektę lakieru, tetaz auto jest przez nich uznawane za nowe, jakbym zrobił już 5-10k to już trzeba zrobić jedna albo dwie korekty. Nawet teraz mi mówili ze już były mikroryski. A nadkola są czyste bo je myli dokładnie przy nakładaniu, nie kumam wgl zdziwienia xD

1

@Pawel13sz z Realem, fajny mecz może być, a z Kotletico będzie nuda jak zawsze

0

@AbelKabel 2300, a pali 12-13 litrów, na indywidualnym trybie do docierania palił 9-10 w trasie

0

@AbelKabel np? Nie było zimy praktycznie. Jak spadł śnieg za pierwszym razem to stal w garażu bo nie było zimowek, jak zimówki przyszły to śnieg stopniał. Teraz kilka dni było biało i to tyle. Auto ma dwa miechy i 2k nalotu i nie wiem jak ty dbasz o auto skoro uważasz ze po ceramice i polerce widać by było ze auto było jezdzone w zimę. Top odklejka, ty coś gadasz ze to nie moje auto a sam się chwalisz jakimiś mercedesami nie mając pojęcia o samochodach. Zawsze jak dodaje komentarz związany z tym autem to mam obawy. Pierwsze związane są z ludźmi którzy mnie cisną ze mam wybujane ego. Osobiście mnie to nie boli ale jednak w środku nie lubie jak ktoś tak mówi bo uważam się za osobę ktora to ego ma na normalnym poziomie, po prostu nigdy nie miałem lepszego auta i chce się nim pochwalić. A drugie to takie osoby jak ty co mi zarzucają ze kłamie, chociaż ty przechodzisz sam siebie bo twoje argumenty są totalnie z dupy

0

@lucca87 No tak, ale liczby to nie wszystko. Niech złapie formę na stałe to wtedy będzie można go wpisac jako topowego skrzydłowego

6

@AbelKabel ale odklejka xD a jak wyglada auto świeżo po polerce i nałożeniu powłoki hahah idź się lecz gościu. Mam ci wysłać jakiś dowód żebyś nie siał już dezinformacji?

1

@lucca87 Dembele nigdy nie będzie najlepszym skrzydłowym ani jednym z najlepszych dopóki nie ustabilizuje formy. Wczoraj klasa światowa, ale może w następnym razem znowu poziom okregowki. Jest kluczowy, wierze w niego ale musi się ogarnąć i zacząć grać zawsze na poziomie a nie czasami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?