0

@Kinginiesta No grają na poziomie aktualnie kilku piłkarzy na boisku

0

@Kinginiesta można męczyć bule ale trochę wstyd jak z taka drużyna większość piłkarzy gra na ich poziomie nie sądzisz?

4

@AdiKingu96 ale do czego? Już mamy odpowiednich graczy do kopania się po czole

3

Myśle ze kontuzjowany Brozovic to lepsza opcja niż ten placek Kessi. Dawno nie widziałem takiego slabiaka u nas, a jest w czym wybierać naprawdę bo było tego ostatnio masa

0

@tristan87 A był serio MOTM czy tak o mu dali? xD

1

Ale co Pep nas wydymał z tym gościem z 11 na plecach to jego

0

@AlexDark00 No nie ma okazji za bardzo spróbować, Ferran piłki nie umie przyjąć

0

Hahahah Ferran odpuść se już ta piłkę chłopie i zacznij zajmować się czymś w czym jesteś dobry np. w wyrywaniu córek trenerów

1

Barca jest dobra drużyna, najmocniejszym składem jak nie wyjdziemy obsrani to można podziałać, ale nasza rezerwa to jest żart a nie piłkarze. Oni nie potrafią grać w piłkę

0

+2,5 w meczu Barcy po kursie 1,3, ale zapomniałem ze oni grają z trzecioligowcem jak z równym

0

@michal26 No chyba ze nie uważasz go za najlepszego w historii to wtedy nie :p

0

@michal26 wszystko się zgadza, tylko Ronaldo nie jest sympatyczny

1

Kupiłem sobie wideorejestrator i stwierdziłem jako ze auto nowe to nie będę się bawił w chowanie kabli w podsufitce tylko niech to zrobią w serwisie jak już będą wymieniać mi olej pierwszy raz. Dziś oddałem furę a oni mi krzyknęli za założenie kamer 2500 zł xD kamera 500 a założenie 2500. W tym
Lelku to więcej odklejencow niż na wiejskiej w Warszawie

0

@MesQueUnClub_87 ja w jedynkę nie grałem, dwójkę próbowałem na XSX, pograłem kilka godzin i napewno jest świetna fabularnie, ale mechanika mnie zniechęciła

0

Ale ten Parejo za darmo czy co xD

1

Ale by sobie człowiek już zagrał w takiego Wiedźmina 1 Remake. Liczę ze Redzi nie dadzą dupy, a ponadto zrobią tez Remake 2 części, bo topornie się w nią gra

38

Depay-Morata-Griezmann, chyba nie jestem gotowy na takie tridente

3

@Culer_1906 dobry deal za gościa co ma gorsze staty od Fatiego? Jeszcze od tych szmatławców co nas dymają co chwile? Nie dziękuje, niech się pocałują w dupe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@HighestInTheRoom to używka wiec ciężko ocenić, ale gosc wysyła podzielone na worki. Cena trochę wyższa niż nowka ale cel charytatywny

5

Dziś zrobiłem sobie mały prezent i wygrałem aukcje, a przy okazji dołożyłem cegiełkę do WOŚPu :) szkoda ze nie Redbull ale będzie składane :p cena zamazana zeby malkontenci nie płakali ze ktoś śmie się czymś pochwalić xD
https://zapodaj.net/23a87a8e5e645.jpg.html

0

@LambiPL oczywiście w tym najdroższym gamepassie z eaplay

0

@FanBarcYxD premiera niezmiennie ustalona na 1 marca wiec chyba wyjdzie :p

1

@Slazzy @LambiPL są ale nie najnowsze. Wychodzi zwykle najnowsza jakoś pol roku po premierze

1

@LambiPL tez mam takie wrażenie. Wydaje mi się ze wydają ta grę bo musza

0

@LambiPL to już kwestia gustu, wiem ze dla innych wyszło dużo ciekawych tytułów ale nie dla mnie niestety

0

@Slazzy no jak masz spoko cene to warto, ale jak sie przesiadać to na XSX, z S przeskok jest niezbyt duży

0

@Hawajczyk co kto lubi, ja nie jestem fanem serii

1

@Objectivo Silent Hill jeszcze nie ma daty premiery wgl, nawet na 2023 niestety. W Spidermana tez bym zagrał ale brak konsoli :p przymierzam się powoli do kupna, ale z zamysłu chciałem kupić wersje slim jak wyjdzie

0

@iniesta44 a maja być w gamepassie od premiery?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?