Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta No grają na poziomie aktualnie kilku piłkarzy na boisku
0
@Kinginiesta można męczyć bule ale trochę wstyd jak z taka drużyna większość piłkarzy gra na ich poziomie nie sądzisz?
4
@AdiKingu96 ale do czego? Już mamy odpowiednich graczy do kopania się po czole
3
Myśle ze kontuzjowany Brozovic to lepsza opcja niż ten placek Kessi. Dawno nie widziałem takiego slabiaka u nas, a jest w czym wybierać naprawdę bo było tego ostatnio masa
0
@tristan87 A był serio MOTM czy tak o mu dali? xD
1
Ale co Pep nas wydymał z tym gościem z 11 na plecach to jego
0
@AlexDark00 No nie ma okazji za bardzo spróbować, Ferran piłki nie umie przyjąć
0
Hahahah Ferran odpuść se już ta piłkę chłopie i zacznij zajmować się czymś w czym jesteś dobry np. w wyrywaniu córek trenerów
1
Barca jest dobra drużyna, najmocniejszym składem jak nie wyjdziemy obsrani to można podziałać, ale nasza rezerwa to jest żart a nie piłkarze. Oni nie potrafią grać w piłkę
0
+2,5 w meczu Barcy po kursie 1,3, ale zapomniałem ze oni grają z trzecioligowcem jak z równym
0
@michal26 No chyba ze nie uważasz go za najlepszego w historii to wtedy nie :p
0
@michal26 wszystko się zgadza, tylko Ronaldo nie jest sympatyczny
1
Kupiłem sobie wideorejestrator i stwierdziłem jako ze auto nowe to nie będę się bawił w chowanie kabli w podsufitce tylko niech to zrobią w serwisie jak już będą wymieniać mi olej pierwszy raz. Dziś oddałem furę a oni mi krzyknęli za założenie kamer 2500 zł xD kamera 500 a założenie 2500. W tym
Lelku to więcej odklejencow niż na wiejskiej w Warszawie
0
@MesQueUnClub_87 ja w jedynkę nie grałem, dwójkę próbowałem na XSX, pograłem kilka godzin i napewno jest świetna fabularnie, ale mechanika mnie zniechęciła
0
Ale ten Parejo za darmo czy co xD
1
Ale by sobie człowiek już zagrał w takiego Wiedźmina 1 Remake. Liczę ze Redzi nie dadzą dupy, a ponadto zrobią tez Remake 2 części, bo topornie się w nią gra
38
Depay-Morata-Griezmann, chyba nie jestem gotowy na takie tridente
3
@Culer_1906 dobry deal za gościa co ma gorsze staty od Fatiego? Jeszcze od tych szmatławców co nas dymają co chwile? Nie dziękuje, niech się pocałują w dupe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@HighestInTheRoom to używka wiec ciężko ocenić, ale gosc wysyła podzielone na worki. Cena trochę wyższa niż nowka ale cel charytatywny
5
Dziś zrobiłem sobie mały prezent i wygrałem aukcje, a przy okazji dołożyłem cegiełkę do WOŚPu :) szkoda ze nie Redbull ale będzie składane :p cena zamazana zeby malkontenci nie płakali ze ktoś śmie się czymś pochwalić xD
https://zapodaj.net/23a87a8e5e645.jpg.html
0
@LambiPL oczywiście w tym najdroższym gamepassie z eaplay
0
@FanBarcYxD premiera niezmiennie ustalona na 1 marca wiec chyba wyjdzie :p
1
@Slazzy @LambiPL są ale nie najnowsze. Wychodzi zwykle najnowsza jakoś pol roku po premierze
1
@LambiPL tez mam takie wrażenie. Wydaje mi się ze wydają ta grę bo musza
0
@LambiPL to już kwestia gustu, wiem ze dla innych wyszło dużo ciekawych tytułów ale nie dla mnie niestety
0
@Slazzy no jak masz spoko cene to warto, ale jak sie przesiadać to na XSX, z S przeskok jest niezbyt duży
0
@Hawajczyk co kto lubi, ja nie jestem fanem serii
1
@Objectivo Silent Hill jeszcze nie ma daty premiery wgl, nawet na 2023 niestety. W Spidermana tez bym zagrał ale brak konsoli :p przymierzam się powoli do kupna, ale z zamysłu chciałem kupić wersje slim jak wyjdzie
0
@iniesta44 a maja być w gamepassie od premiery?