39

Daniel Magical z Gohą odbyli już karę więzienia za śmianie się z Adamowicza, a gość który go zabił dalej nie został skazany. Witamy w Polsce

34

Hahaha króciutko z matką na pełen etat
https://zapodaj.net/2fe18c1dac1c4.jpg.html

0

Messi bez wątpienia był kluczową postacią Argentyny w KatarZe i bez niego na 100% nie wygraliby pucharu, a może i nawet by nie wyszli z grupy. I teraz nasuwa się pytanie, jak myślicie, czy Messi wygrałby mundial gdyby grał dalej w Barcelonie? Co by nie mówić w PSG napewno ma bardziej wywalone i mniej ma powodów do zmartwień. Kasę zarabia, wygrywa puchary, jakoś mu specjalnie nie zależy pewnie na klubie. U nas byłby ciagle hejt jak to blokuje innych, jak to zarabia krocie i niszczy klub, jak to gdyby nie on to by się odblokowali inni zawodnicy (XD). Pytam tak czysto teoretycznie bo moim zdaniem byłby w gorszej formie niż był teraz

2

Brawo MATS, brawo Pedri, brawo Dembele. Reszta do tarcia chrzanu. Dobranoc

2

Jak widzę te rozmowy drużyn to my wyglądamy jak takie przegrywy co już wiedza ze jedziemy do domu xD kim my się staliśmy

1

Dembele mega mecz, cyk dajemy w jego miejsce parodie Torresa i pora na csa. Może Xavi myśli ze to Fernando Torres?

0

Ciekawe czy Xavi do karnych wystawi tez pewniaków jak Ancelotti heheheh

0

Aha to niezle statystyki xD jesteśmy dziadami

1

@mrboom jak wejdziesz na harda na sadolu albo na jbzd tag wojna to napewno znajdziesz

10

Ten młody ukraiński żołnierz, zabity przez Rosjanina był zwykłym chłopakiem. Takim jakich mijamy codziennie na ulicy. Takim jak my. Słuchał (być może) takiej samej muzyki, śmiał się na filmach w kinie, spędzał wolny czas przy piwku.
Wszystko się skończyło gdy łysa małpa z kremla postanowiła wcielić w życie swoje mokre sny o "potędze".

Zamiast cieszyć się dalej życiem, ów chłopak leży teraz w jakimś rowie w błocie i tam już pozostanie. On, jak i inni jemu podobni, nie walczą za " Żyda Zelenskiego", "oligarchów" czy władze. Wielu pewnie nie walczy również za ojczyznę i jej granice. Walczą oni o przetrwanie zwykłych ludzi. Bronią dzieci które ruska dzicz wywozi tysiącami niewiadomo gdzie. Bronią kobiet przed gwałtami, cywilów przed strzałami w potylice. Wiedzą że jak pozwolą wedrzeć się kacapskiej zarazie w głąb kraju, to będzie dramat dla setek tysięcy ludzi którzy na własnej skórze doświadczą ruskiego miru. To jest ich motywacja i za to walczą.

Z drugiej strony mamy żołnierzy którzy walczą za Putina. Tylko i wyłącznie. Nie za kraj, który jest nie do ruszenia ze względu na ogromny arsenał nuklearny. Nie za rodziny, którym bardziej niż Ukraina czy NATO zagraża własna władza. Walczą za zgrzybiałego psychopatę z Kremla, który przed zdechnięciem chciał się zapisać w historii jako imperialista.

Różnice moralne są bezdyskusyjne. Ruskie onuce i pożyteczni idioci kremla będą dalej próbować zrównać, czy nawet pokazać rację po stronie Rosji. Będą mówić że to "w końcu wojna", natomiast śmierć tego zwykłego chłopaka z filmu to tragedia. Podobnie jak dziesiątek tysięcy takich jak on.
Kacapy mają wybór. Ukraińcy nie.

~wykop

Wymowne…

Chodzi oczywiście o filmik z wczoraj zastrzelonych dwóch Ukraińców

0

@Objectivo No to się nie zastanawiaj

0

@Objectivo w sensie remaster trylogii?

1

@Objectivo Nie grałem, mam w planach ograć ale narazie brak czasu. Chłopie…mass effect to jest top 3 gier jakie grałem, a grałem we wszystkie topowe tytuły. Fabuła porównywalna w zajebistosci to wiedźmina 3. 1 cześć trochę toporna rozgrywka ale fabuła genialna, od 2 części to już majstersztyk. Fabuła na Oskara, mogę nawet stwierdzić ze fabularnie lepsze niż Wiesiek

0

@Objectivo jak to wyglada fabularnie? Jest to warte czasu? Nigdy nie grałem, a po Mass Effeccie którego również się obawiałem a zagrałem i się zakochałem chętnie odświeżam sobie takie gry

1

@bartas97 tylko nie idź do King Kebaba. Większego scierwa nie jadłem dawno

1

@Nieznajomy chyba nie skumałeś. Chodziło o to ze w każdej z tych drużyn to Leo jest kluczowa postacią

1

@Ultra_Barca 5 pkt na rok jeszcze, 14 na dwa lata. Recydywa jak przekrocze znowu o tyle samo. No prawko poleci jak dostanę jeszcze 6 pkt wiec dużo nie trzeba jak tetaz za nieodśnieżone auto dają 8 chyba xD

0

@jeyx77x no ja 7 lat mam prawo jazdy, nigdy nie zatrzymany przez policję aż do października 2022. Najpierw wjazd pod zakaz i 5 pkt od miejskich, a potem 2000 zł i 14 pkt na suszarce. Wiec wszystko się może zmienic w mgnieniu oka

3

Jako ze punktów dużo, auto szybkie a ja prawko potrzebuje zeby mieć co jeść to mocno uważam na drogach publicznych. Kilka wskazówek jak rozpoznać nieoznakowany radiowóz policji. Przede wszystkim marka samochodu (mówię o Śląsku), Kia Stinger, Ceed, Optima, Hyundai i20, Ford Mondeo, Ford Focus, Opel Vectra, Astra, BMW 330I. Zawsze jak widzę któryś z tych aut to zwalniam. Jednak wiadomo ze nie można zwariować. Jest kilka charakterystycznych elementów które posiadają radiowozy. W BMW serii 3 są to między innymi dwie rury po lewej stronie pojazdu oraz napęd Xdrive (choć tu trzeba już podjechać bliżej zeby to zauważyć). Ważna kwestia jest również deska na tylnej szybie która wyświetla napis POLICJA podczas zatrzymania. Warto zwrócić uwagę gdy stoi przed tobą podejrzane auto na światłach. No i najważniejsza kwestia na która zawsze zwracajcie uwagę. Każdy policyjny radiowozów ma dodatkową antenę. Jest ona charakterystycznie długa i gdy widzisz ze Betka ma zwykłego rekina na dachu to możesz być pewny ze to nie policja. Oczywiście warto mieć zawsze odpalonego Yanosika, choć nawet on jest czasem zawodny. Uwierzcie mi ze naprawdę łatwo jest w dzisiejszych czasach stracić prawko i zabulic duża cześć wypłaty za głupi występek, tym bardziej teraz gdzie trzeba latać budżet i smutni panowie potrafią stać przy pasach zeby dowalić 1500 zamiast zajmować sie poważna pracą.

12

Spieprzyliscie nam drugą środę 2023 roku

0

Jejku Cavani jaki pewniak

0

O kurła Cavani xD ja w nogach śpię bo nie wiedziałem ze on do Valencii poszedł, a dopiero mecz włączyłem

5

Dobra włączam mecz

0

@PatrychoO nigdzie, chodzi o wyniki tego filmu. Jest totalnie sredni a ma lepsze wyniki niż legendarne filmy które maja setki milionów fanów i ludzie znaja je na pamięć organizując ogromne targi, a firmy wydają produkty jak Lego z Harrego Pottera. Chodzi po prostu o ten fenomen

14

Seria filmów Avatar to chyba największa anomalia kulturowa jaką przyszło mi zobaczyć.

To prawdopodobnie najbardziej średnia seria filmów w historii. Nie miały one żadnego wpływu na kulturę. Nikt nie jest fanem Avatara, nikt nie powie ci że Avatar to jego ulubiony film, nikt nie interesuje się uniwersum Avatara, nikt nie pamięta jak się nazywają bohaterowie tego filmu, większość ludzi będzie miała problem z przypomnieniem sobie fabuły Avatara, nikt nie robi memów z Avatarem, w internecie praktycznie nie ma dyskusji na temat Avatara. Nikt nie nosi koszulek z Avatarem, nikt nie analizuje fabuły Avatara, nikt nie chciał drugiej części Avatara. Wszyscy którzy obejrzeli ten film jednogłośnie mówią że był okej i nic więcej, wszystkie recenzje mówią że był to bardzo średni film z mało oryginalną fabułą i postaciami. Jakiś rok po premierze pierwszego filmu wszyscy zupełnie o nim zapomnieli.

Mimo to oryginalny Avatar jest najlepiej zarabiającym filmem w historii, a sequel już jest 7. najlepiej zarabiającym filmem w historii, mimo że miał premierę tylko miesiąc temu. Nawet biorąc pod uwagę inflacje Avatar wciąż jest na drugim miejscu.

Ta seria, którą wszyscy mają w dupie, zupełnie przebija swoim sukcesem filmy takie jak Titanic, Star Wars, Król Lew, Harry Potter, Spider-Man, Avengers czy Jurassic Park.

Jak? Dlaczego? Głównie przez to że ładnie wygląda. I w sumie to tyle.

~wykop

W punkt

17

4

https://x.com/bacon227/status/1612738084185206785
Tymczasem brak straży pożarnej po wystrzeleniu granatnika na komendzie głównej zeby zamieść pod dywan XDDDDDD gdzie ja żyje

1

@Rust_Cohle Denis w końcu będzie miał godnego rywala

22

O jejku jak śmiechłem xddddd
https://zapodaj.net/b244d637d6efb.jpg.html

0

@4drian0 mi się zawsze oddytkaja jak ziewam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?