0

Kurde szkoda ze Arsenal gra w LE xD

0

My również jesteśmy zmęczeni jego sytuacja w Barcelonie

30

A potem przyjdzie stara baba i powie ze za Tuska tez kradli i były skandale…nie No szkoda wgl strzępić ryja na to co się dzieje. Pierdzielona mafia PiSowska.

15

Prosto z wykopu ale warto zapamiętać i podać dalej :)

Ja tylko przypomnę że komendant główny policji przywiózł do naszego kraju bez żadnych kontroli granatnik i odpalił go w komendzie głównej policja nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Równie dobrze mogła to być mała bomba atomowa która w latach 80-90 ważyła zaledwie 23 kg. Później zamknięto cały szpital i odcięto dostęp mediom i strażakom by zatuszować całą sytuację i pewnie też to że był najebany na służbie. Warto o tym pamiętać jak wygląda prawo pod rządami bandytów z Morawieckim na czele.

Dziękuje za uwagę

4

Marca: Cristiano Ronaldo posiada w swojej umowie z Al-Nassr klauzulę, która pozwoli mu udać się na wypożyczenie do Newcastle, jeśli te zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Wynika to z faktu, że właścicielami obu klubów jest ta sama grupa inwestycyjna.

1

@FinNin tak, nawet często trzeba wysłać zdjęcia dowodów wszystkich mieszkańców

0

@Ojciec5tkidzieci a ta cena to za co? Ten pies jeszcze przy okazji sprząta i gotuje? XD Owczarek Belgijski kosztuje jakoś 4K złotych, wiadomo ze może jakiś wytresowany być droższy ale 20k funtów to ktoś odleciał

1

@JimMorrisonFCB nie, jest tak samo szkodliwe i tego nie robie. Ale w jakiś sposób rozumiem ze to tradycja. Nie jestem jej zwolennikiem ale nie chce mi się kłócić kto ma racje

4

Niech se ludzie strzelają w sylwestra, w końcu to taki jeden dzień w roku. Ale tym debilom co wala przed i po sylwestrze życzę takiego mandatu zeby się zesrali. Szkoda ze policja ma to w dupie i woli ścigać chłopaków za grama suszu zamiast się zainteresować kretynami co straszą zwierzęta i uprzykrzają życie innym ludziom

10

@Champs_Elysees kim ty wgl jesteś chłopie zeby coś gadać o naszej maskotce?

8

Dużo śmiechów w komentarzach z nominacjami niektórych użytkowników, to ja może wyjątkowo napisze coś na poważnie. Nominuje @Danny Gaucho za częste mega ciekawe i dokładne statystyki, a także za gaszenie petów gdy ktoś się za bardzo wychyla

1

@El dominatore to jak ci się podoba tak taki zestaw mały to poczekaj aż kupisz coś z wyższej półki ;)

0

@El dominatore jaki zestaw składacie?

3

@DonMatteo901 w Polsce by zaraz jakiś biały rycerz się sprul bo kobiety bijooo

6

Od dziś, wraz z wejściem unijnej dyrektywy OMNIBUS, sklepy są zobowiązane do podania najniższej ceny, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed obniżką.

Co to oznacza w praktyce? Ano ukrócenie januszostwa polskich sklepów, w postaci podnoszenia cen, by potem je sztucznie obniżać na promocji, tak jak to często ma miejsce na przykład z okazji Black Friday.

Nowe prawo obowiązuje nie tylko w sklepach działających w branży e-commerce, ale dotyczy również placówek stacjonarnych czy pokazów i wycieczek. Jeśli sklep zwyczajnie obniża cenę regularną produktu, bez ogłaszania promocji lub wyprzedaży, nie musi podawać najniższej ceny z ostatniego miesiąca.

Nowe prawo zakazuje umieszczania fałszywych oraz zniekształconych recenzji. Każdy przedsiębiorca będzie musiał podawać informacje, w jaki sposób weryfikuje autentyczność recenzji i czy zamieszcza również te negatywne. Ukróci to proceder kupowania fejkowych pozytywnych recenzji przez firmy.

Dyrektywa walczy również ze słynnymi POKAZAMI. W życie wejdzie zakaz przyjmowania płatności przed upływem terminu na odstąpienie umowy (30 dni w przypadku wycieczki i nieumówionej wizyty akwizytora i 14 dni w przypadku pokazów). W praktyce oszukana babcia, która kupiła gówniane garnki czy kołdrę, będzie mogła prościej odzyskać hajs.
źródło: Wykop

Fantastyczna wiadomość, w końcu skończy się oszukiwanie klientów. Już widać na stronach na dole napisy z cena z ostatnich miesięcy i telewizory przecenione z 5000 na 4600 a na dole cena sprzed 20 dni i tam 3300 xD wiadomo napisy są małe ale i tak zwracajcie na to uwagę czy chcą was wydymac. Oczywiście dotyczy produktów które są przecenione

2

@Mns21 fajna Karynka

0

Mike to był gość :D
https://streamable.com/wh111s

4

Ronaldo nowym kontraktem zarabia 200 mln euro rocznie, 16,67 miliona miesięcznie, 3,888 miliona tygodniowo, 555,555 tysiąca dziennie, 23,150 tysiąca na godzinę, 386 euro na minutę, 6,5 euro na sekundę

0

@Danny Gaucho a nie 6 asyst? Tak czy siak top 1

0

Dejta mi przeciwnika bo ta Audica za szybka

0

@DamianBarcaCule ? Nie cytuje nikogo, cytuje mema który pojawił się tydzień temu ale nie pasowała ilość dni wiec zmieniłem na aktualna

4

@Xxxbarca4ever w końcu każdy może pomylić granatnik DND z głośnikiem Bluetooth

9

Święta święta i po….
16 dniach od wydupczenia granatnikiem dziury w ścianie komendant Szymczyk wciąż nie poniósł za to żadnej odpowiedzialności

0

@MesQueUnClub96 pośrednio a nie bezpośrednio

0

@MesQueUnClub96 a wiesz jak działa marza? Kupują od Orlenu w innej cenie i to oni zarabiają potem a nie Orlen. Aczkolwiek Shell np nie bierze od Orlenu paliwa. BP już tak

1

@skubi99 @koziar no imo ładnie go pocisnela sugerując ze ma małego fiuta bo chwali się ze ma 33 samochody. @koziar dobrze już dobrze idź dalej nabijać kabze złodziejom i podziękuj jeszcze za brak Vatu na benzynę. W końcu wina Putina

6


Atencjusz zgaszony przez autystyczną nastolatkę xD

3

@P33ck Sevilla oby była wyżej niż wszyscy oprócz nas. Rakieta niech dostaje srebro

64

Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie 13:00 17-letniego chłopaka z dziadkiem, ktory go uczy jeździć i dzieciak stanie przed sądem.

Tymczasem tow. Komendent Główny Policji obywatel Jarosław Szymczyk rozpieprdziela pół komendy granatnikiem z Ukrainy i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
~Rzeczpospolita ~Wykop

I tak się żyje w tym chlewie

34

To są te detale XDDDDDDDDDDDD
https://zapodaj.net/3aaee81ef1a6f.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?