0

@culer_5306751 oby nie :)

5

1. Dead Space Remake - premiera 23 styczeń - @Objectivo przekazał ze wychodzi, nigdy nie grałem, więc myślę że już czas spróbować. Callisto Protocol jest od tego samego twórcy i ponoć Dead Space zjada go na śniadanie.


2. Hogwart Legacy - premiera 10 lutego - nie ma co tu się rozpisywać, gra na która czekam najbardziej w tym roku, jak sie uda to murowana gra roku. Zapowiedzi sugerują że będzie pięknie. Jak to zwalą to magik.


3. The Day Before - premiera 1 marca - survival horror MMO w świecie zombie. Świat trochę już z przesytem na rynku gier ale duży otwarty świat sprawia że chce spróbować.


4. Resident Evil 4 Remake - premiera 24 marca - kolejna odsłona odświeżonego Residenta. Po poprzednich dwóch jestem pewny że będzie fantastyczna. Oni naprawdę umieją w Remake.


5. Dead Island 2 - premiera 28 kwietnia - druga odsłona popularnego tytułu który podbił serca wielu fanów. Czekaliśmy na to tyle lat że wiele osób zwątpiło w premiere. Nie ma co sie rozpisywać, każdy wie o czym jest ta gra.


6. Suicide Squad - premiera 26 maja - po klapie w postaci nowego Batmana zapowiedzi sugerują że fani serii zostaną zaspokojeni po tym tytule. Nie wiem za bardzo co tu napisać, ma to być gra z mechaniką Batmana Arkham Knight. Poczekam na recenzje i zobaczymy.


7. Stalker 2 - premiera 2023, bez dokładnej daty - wiele osób czeka na to dzieło. Sam osobiście chyba czekam najbardziej po Hogwarcie. Miała być rok temu ale przez wojnę się nie udało.


8. Avatar - premiera 2023, bez dokładnej daty - nie jestem fanem serii, nawet bym powiedział że jestem hejterem, ale samo uniwersum ma ogromny potencjał, więc gra może być naprawdę dobra.


9. Starfield - premiera 2023, bez dokładnej daty - według zapowiedzi Skyrim w kosmosie. Czego chcieć więcej XD


Jest jeszcze Diablo 4 ale nie jestem fanem serii więc to pisze raczej jako ciekawostkę. Jeśli czekacie na jakieś tytuły w tym roku to zapraszam do wymienienia. Chętnie zaaktualizuję listę o nowe gierki.



8

Poprzedni rok pod względem gier mnie zawiódł. Tak naprawdę to dwie gry zasługują na wyróżnienie, A Plague Tale Requiem i Elder Ring. Pierwsza to kontynuacja świetnej historii Hugo i siostry w świecie pełnym szczurów, a druga gra roku 2022, od której się trochę odbiłem ale potrafię docenić kunszt. Oczywiście był jeszcze God of War, Stray i Horizon ale nie mam PS5 (jeszcze), więc nie chce się wypowiadać na temat tych gier, choć domyślam się ze GoW jest wybitną grą. Było pewnie jeszcze kilka ciekawych tytułów, ale mówię tu tylko o moich odczuciach. Planuje zagrać jeszcze w Callisto Protocol, choć czytałem że gra warta uwagi ale nic specjalnego. Jednak 2023 szykuję się fantastycznie. Przygotowałem dla growych maniaków listę gier na które czekam i planuje zagrać w tym roku. Wklejam ją w komentarzu żeby nie robić spamu.
@Objectivo @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @macio_944 @clyde @IronSanHybrid @Kgorecki2500 @FanBarcYxD

3

Ech ile czekałem zeby na Tiktoku mi się pojawiały kompilacje z pozytywnie gry obecnej Barcelony. Ten moment to totalna dominacja, przypominają się czasu Pepa i frustracja Realu bo oni tak nigdy nie grali i grać nie będą. Mam nadzieje ze to początek Xavi Ball
https://streamable.com/bikt3p

0

@Objectivo ja jak zawsze będę maxowal grę. Szczerze to liczę ze będzie mapa wywalona znacznikami bo uwielbiam takie gry i lubie spędzać w nich 100+h. Oj szkoda ze obrona magisterki jeszcze przede mną bo dopiero po niej zagram

11

@Gaz hahaha to niezle porównanie. Pjanic był u schyłku kariery, nie miał formy dobry sezon albo dłużej i ta wymiana była pomyłką i tylko kolejnym przekrętem Bartomeu. Brozovic to płuca Interu i płuca Chorwacji, gość co robi po 15 km w meczu i jest w mega formie. Się doinformuj zanim zaczniesz oceniać

0

@Striker ja tez nie, ale jak już jest taki pomysł to jestem zachwycony

9

Ale by oddała wymiana Kessiego na Chorwata. Gość maratończyk, świetny piłkarz w bardzo dobrej formie. Kessi to tez nie jest placek, myśle ze w Interze może zrobić karierę, gość idealny na ligę włoską. Tak jak napisał @JarekS , DM to jedna z najtrudniejszych pozycji i tu nie może grać młokos bez doświadczenia na tej pozycji. Brozovic wydaje się opcja idealna i to na lata bo ma dopiero 30. Jest w najlepszym wieku dla piłkarza aktualnie w dzisiejszych czasach. Mega liczę ze się uda ta wymiana. Dla nas to jest po prostu petarda wymiana, Kessi i tak jest praktycznie bezużyteczny, a byśmy mieli piłkarza klasa światowa w jego miejsce.

16

Panie daj Pan Barceloński paszport Messiemu

3

Jak ja bym chciał zeby mnie zweryfikowało jeszcze kilku piłkarzy tak jak Christensem. Chłop jest kotem, a ma przed sobą jeszcze cała karierę. Fajnie jakby jeszcze kilku tak zaczęło zamykać mordy kibicom, np Kessi choć on tu chyba po prostu nie pasuje

4

Dobra zaczynamy The Last of Us. Jak usłyszałem ta muzykę z gry to ciarki na całym ciele. Coś pięknego

0

@Hosh nie No tez cię obserwuje Kamilka xD

18

@Katalończyk 99 @Rust_Cohle @Luciano99 @Mario96w @AlexDark00 @ranger3120 hahahah dopiero teraz tego jej insta zobaczyłem w profilu i widzę ze to jakieś fake konto dla spermiarzy co są pierwszy raz w internecie XDDDDD ale wstyd panowie obserwujący

5

@Rust_Cohle tragedia xD

0

@Rust_Cohle @ranger3120 bo jego laska nie szuka Madryciaka

0

@ranger3120 No wejdź w mój profil bo nie chce oznaczać

27

Widzę ze jakaś „laska” (bo to pewnie fejk) założyła tu konto, zaobserwowała w ciul ludzi w tym mnie, napisała ze szuka faceta do rozmów i już ją 10 spermiarzy zaobserwowalo xD świat bez spiermiarzy byłby lepszy.
Albo dobra @ranger3120
@kamillapl

7

Ale mnie przechodzą ciarki żenady xD dobrze ze uczestniczyłem w tym tylko w małym stopniu
https://streamable.com/c62y7o

1

0

@VegetaPolska czego oczekujesz od laski która cie nie widziała nigdy na żywo, a ty jej trujesz dupe i piszesz jak desperat. To naprawdę widać ze gość się sam nie szanuje, a kobiety takiego czegoś nienawidzą. A dodatkowo bait 2/10 bo odpisałem…

0

Ktoś już oglądał TLOU? Jak wrażenia? Ja dziś sobie puszczę pierwszy odcinek

0

@kkbarca będzie na waciki dla De Jonga i Busiego

0

Komentarz usunięty

29

Trwa potężna przecena gazu na rynkach - juz 60 euro (282 zl) za MWh. To 31% niżej niż w przed dzień wojny i 81% niżej niż w sierpniu. Tymczasem w cenniku Orlenu dla biznesu nadal...793zl. Firmy padają, ludzie tracą prace, a Orlen wesoło "robi wyniki".

1

@Nano22 no ja się zgadzam, ale jednak przez naszą nierówną formę staram sie brać na dystans ten wynik wczoraj. Karma lubi wracać, wygrajmy tak jeszcze troche meczy w tym z United to wtedy sam będę do tego tak podchodził.

14

Ja tam się zgadzam w sumie ze słowami Carlo. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, Real zagrał słabo, ale patrząc na ostatnie nasze spotkania nie mówmy o upokorzeniu bo jeszcze daleko nam do zespołu którego bały się inne drużyny. Pokora i jeszcze raz pokora, nie ma co osiadać na laurach bo narazie zagraliśmy pierwszy mecz dobry od dłuższego czasu. Wiadomo ze wygrana z Realem cieszy podwójnie ale ja podchodzę do tego z dystansem. Tez przez osobę Carlo bardziej szanuje ten Real. Wiadomo ze wróg największy ale ten trener zawsze wypowiadał się z szacunkiem o nas wiec tez nie bądźmy jak ci jaskiniowcy co jednym meczem wręczają już kolejne trofea. Długa droga przed nami, oby usłana sukcesami bo impuls może być konkretny, ale dajmy jeszcze czas na śmianie się z rywala

4

Ciężko normalizować stosunki z jaskiniowcami


1

Ja tam dalej uważam ze Camavinga to bardzo dobry piłkarz. Wiadomo ze do Golden Boya mu daleko ale ma ogromny potencjał i jak będzie grać to Real może mieć fajnego pomocnika. Już tak mu mnie umniejszajcie bo jak wchodził z ławki to był mega groźny, czy to z nami w lidze czy w innych meczach

8

Ale super Benzema dostał tackę na ciasto

4

Moim zdaniem puchar powinien podnieść Riki Pucz za 3,1 mln obserwujących na instagramie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?