Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@msmsms dlatego staram się ograniczyć do minimum informacje o tym aucie, a tu gość myśli ze mu rejestracje podam
2
@Ksavix czemu miałbym ci podac ta informacje? Chyba specjalnie zasłaniam tablice zeby nie mieć w życiu sytuacji w której ktoś rozpozna moje auto po tablicy. Tym bardziej ze jak widać świrów nie brakuje nawet na stronie z piłka nożna i forem dyskusyjnym
3
@SelloutCrowd no ja nie chciałem być w gorących xD
@Ksavix JP 22137
0
@HighestInTheRoom kusi zagrać na Armatki czysto bo kurs ponad 4, z drugiej strony to puchar to mogą odpuścić
5
Jakieś typy na dzisiejszy dzień? Muszę mieć kasę na wynajem auta do filmu
3
@lucca87 No spoko, możesz mieć mnie za pozera mam to w dupie. Możesz se popierać tego drugiego. Jak się nie prujesz do mnie to se rób co chcesz co mnie to obchodzi.
7
@AbelKabel nie przygrzalem sie o żaden salon w Sosnowcu po prostu nie pozwolę żeby mnie stalkowal jakiś psychol z internetu. Gówno cię obchodzi gdzie go kupiłem ani skąd jestem. Idąc twoim tokiem myślenia może chcesz sie dowiedzieć kim jestem zeby mi to auto ukraść bo jesteś złodziejem i historia o rodzinie jest wyssana z palca
4
@AbelKabel ta jaja se robisz xD kompromitujesz się i tyle. To ze napiszesz teraz ze to żart nie znaczy ze to był żart.
0
@AbelKabel wrzucę ci filmik udowadniający ze jesteś Januszem
0
Komentarz usunięty
6
@AbelKabel nic ci nie wyślę bo to nie moje auto tylko z neta
2
@Gaz niesamowite jaki gnój wywołało zdjęcie czystego auta xD
0
@AbelKabel współczuje w takim razie brzydkiej żony skoro tak cię dziwi ze ktoś ma piękna dziewczynę. Brudasa nie mam bo je myje w porównaniu do ciebie jak widać skoro cię zaskakuje ze ktoś wrzuca czyste auto.
5
@AbelKabel dobra boomer usuń już to konto
1
@MesQueUnClub_87 tak spojrzałem za pierwszym
4
SPOILER ALERT
Skończyłem wlasnie Breaking Bad. Po raz 3. I po raz kolejny mam zupełnie inne odczucia po serialu. Dalej uważam ze Walt to niezły sukinsyn ale jakoś zaczynam rozumieć to co robił. Do tego jakoś teraz dopiero zakumalem jak profesorsko oczyścił Skyler z zarzutów tym telefonem. Ech arcydzieło, już chyba nie robią takich seriali. Do dziś nie widziałem Better Call Saul i El Camino. Od pierwszego się odbiłem po sezonie ale spróbuje znowu, El Camino tez w końcu muszę obejrzec
1
@NeKenI za te oskarżenia chce po prostu udowodnić ze jest debilem i kłamcą
3
@jaras121 proponuje kolejny zakład. Jak udowodnię ze nie kłamie to @AbelKabel usuwa konto
3
@jaras121 ja wchodzę
@NeKenI no zagrzał mnie trochę przyznam
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@AbelKabel No mega dziwne zdjęcia. Jedno w garażu podziemnym, drugie przy świetle dziennym. Nie ma szans żeby kolor się różnił lekko odcieniem. Kompromitujesz się
3
Savic to w sumie Cule z krwi i kości. Co chłop nam Ferrana wyłączył, dziękujemy
2
Ja pierdziele ale brama..
1
Komentarz usunięty
0
Co wgl komentator przypomniał o Coscie XDDD zapomniałem ze taki chłop istnieje. Co to był za jaskiniowiec hahaha
10
@AbelKabel kto pytał?
7
@AbelKabel uj cię to obchodzi gdzie kupowałem. Ksiazke piszesz?
5
@AbelKabel czytać nie umiesz czy co? Gdzie napisałem ze dziś odebrałem?
0
@AbelKabel ta dziś byłem i wczoraj fote wrzuciłem, dokładnie
1
@Pawel13sz zmieniłem zdanie. Jednak wole nudny mecz z Kotletico. Zapomniałem ze Realowi zawsze jak najgorzej. Oby dziś odpadli najlepiej po dogrywce albo karnych