8

Hahaha patrzę na ta tabele Bundes i niech ktoś powie ze to nie jest ogórkowa liga. Bayern już nigdy tego mistrza nie przegra bo i tak jak ktoś kogoś fajnego sobie sprawdzi to żydy z Monachium zaraz podkupią. Oni grają naprawdę średnio a i tak maja z remisem 4 pkt przewagi nad Lipskiem. Moim zdaniem poziom Ligue 1 albo nawet niżej

0

@joloskyy a grałeś w grę lub znasz jej fabule?

1

@MesQueUnClub_87 dla mnie tez spoko to oczekiwanie, ale rozumiem o co chodzi bo dużo znajomych tez się irytuje ze nie ma całego sezonu naraz

5

Dodałem wcześniej komentarz o The Last Of Us i nie dodał się filmik wiec jeszcze raz.
Serial vs Gra
https://streamable.com/ia7asx

1

@Bobo25 w jakim np? The walking Dead? Przecież to zupełnie co innego

3

The Last Od Us serial vs gra. No widać pewne podobieństwa :p jak wam siedzi drugi odcinek? Jako fan gry jestem zachwycony

1

@Medium to się czuje od razu

4

Zrobiłem se dziś qurrito z KFC na obiad. Powiedziałbym ze 1 do 1 ale jednak nie bo nie miałem sraki
https://zapodaj.net/d27e44f26f09e.jpg.html

0

@clyde to można mieć mieszkanie bez plakatu z Wiedźmina?

3

@Japonk to wylicytowane z WOŚPa na szczytny cel więc cena nieadekwatna. Nowy 650 jakoś

5

Kolejny do kolekcji :) szkoda ze przegryw z Mclarena ale nie było innych do wyboru xD
https://zapodaj.net/79a665479897e.jpg.html

0

@zuang1995 ale do czego mam mieć argumenty jak pierdzielisz takie farmazony ze się odechciewa dyskutować

30

bądź mną
na matmie
jeden atencjusz nie zamyka ryja i ciągle nawija z sebuszami
w końcu się zbóldupnij i drzyj mordę
MÓGŁBYŚ W KOŃCU ZAMKNĄĆ TEGO RYJA
NIEKTÓRZY CHCĄ SIE TU CZEGOŚ NAUCZYĆ
cała klasa śmieje
CHO NA SOLO
zaakceptuj w afekcie
dzwonek na przerwe
wszyscy ustawiają się w kółko
dzieciak rzuca się na mnie z łapami
robisz uniki
wywal mu luja w czoło
pada na glebę
dobij go kopniakiem
przychodzi facetka
widzi co się dzieje
miej przypał u dyrektorki
zostań zwolniony z pracy


Od tego czasu nie mogę już uczyć matmy w szkole XD

2

Ciekawe czemu faceci żyją krócej.
Faceci: https://www.facebook.com/the18soccer/videos/1794627860921929/

6

@zuang1995 ja pierdziele jakie bzdury wez usuń konto chłopie

1

@michal26 No powinien się hamować z jednego powodu. Jest redaktorem.

1

Ale meczycho w Dortmundzie

46

Ciekawostka:
Nurkowie skaczą z łódki do tylu podczas nurkowania, ponieważ jakby skoczyli do przodu to by wpadli do łódki.

0

@MeS5i_99 ja mieszkam w mieście i tez miałem gowniany internet od plusa. Zmieniłem na Play

0

Co ten Betis robi ja pierdziele

2

Dziś jest ten dzień. Dziś kupon będzie zielony. Dzisiaj odwracamy czerwoną kartę

0

@gumaz imo nie ten poziom, staty jak Fati albo i gorsze, a Fatiego chcemy się pozbyć. Wiem ze może się dusić a Atletico ale No nie widzę tego. Będzie kolejny Depay. Ale to nie ja jesyem trenerem

2

@jacobFCB mi tam Valhalla się podobała najbardziej. Fabuła była świetna a dodatki oddawały również mocno. Odyseja tez jest fajna gierka ale wkurzaly mnie niektóre rzeczy, Np fakt ze tych najemników nie dało się zabić wszystkich, tylko ciagle pojawiali się nowi

0

@LewoSkrzydlowy11 nie zrobił nic zeby zmienic swoją sytuacje taka prawda. Ale i tak życzę mu powodzenia

1

@Hubsao tak, prorosyjski dziennikarz (jeśli tak można go nazwac)

4

@Hubsao Panasiuk to chyba top śmieci i ruskich onuc na TT. Dziwie się ze jeszcze polskie służby się nim nie zajęły, oby się to wkrótce zmieniło

3

Świetny pomysł z transferem Kiwiora. Idealnie dla 22 latka siedzieć na ławie przez cały sezon. Nie kumam, patrząc na to ze odrzucił podobno kilka innych dużych klubów, a ma iść tam gdzie obrona jest nie do ruszenia

0

Spokojnie jeszcze. Dogrywka dla nas akurat dobra bo Real i tak ma przesrane jeśli chodzi o minuty. Villareal to wygra. Ja nie wygrałem kuponu to chociaż wy wygrajcie chłopaki
Edit. No i chuj

2

Haha 2:0 jedziemy z prześcieradłami

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?