Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Hahaha patrzę na ta tabele Bundes i niech ktoś powie ze to nie jest ogórkowa liga. Bayern już nigdy tego mistrza nie przegra bo i tak jak ktoś kogoś fajnego sobie sprawdzi to żydy z Monachium zaraz podkupią. Oni grają naprawdę średnio a i tak maja z remisem 4 pkt przewagi nad Lipskiem. Moim zdaniem poziom Ligue 1 albo nawet niżej
0
@joloskyy a grałeś w grę lub znasz jej fabule?
1
@MesQueUnClub_87 dla mnie tez spoko to oczekiwanie, ale rozumiem o co chodzi bo dużo znajomych tez się irytuje ze nie ma całego sezonu naraz
5
Dodałem wcześniej komentarz o The Last Of Us i nie dodał się filmik wiec jeszcze raz.
Serial vs Gra
https://streamable.com/ia7asx
1
@Bobo25 w jakim np? The walking Dead? Przecież to zupełnie co innego
3
The Last Od Us serial vs gra. No widać pewne podobieństwa :p jak wam siedzi drugi odcinek? Jako fan gry jestem zachwycony
1
@Medium to się czuje od razu
4
Zrobiłem se dziś qurrito z KFC na obiad. Powiedziałbym ze 1 do 1 ale jednak nie bo nie miałem sraki
https://zapodaj.net/d27e44f26f09e.jpg.html
0
@clyde to można mieć mieszkanie bez plakatu z Wiedźmina?
3
@Japonk to wylicytowane z WOŚPa na szczytny cel więc cena nieadekwatna. Nowy 650 jakoś
5
Kolejny do kolekcji :) szkoda ze przegryw z Mclarena ale nie było innych do wyboru xD
https://zapodaj.net/79a665479897e.jpg.html
0
@zuang1995 ale do czego mam mieć argumenty jak pierdzielisz takie farmazony ze się odechciewa dyskutować
30
bądź mną
na matmie
jeden atencjusz nie zamyka ryja i ciągle nawija z sebuszami
w końcu się zbóldupnij i drzyj mordę
MÓGŁBYŚ W KOŃCU ZAMKNĄĆ TEGO RYJA
NIEKTÓRZY CHCĄ SIE TU CZEGOŚ NAUCZYĆ
cała klasa śmieje
CHO NA SOLO
zaakceptuj w afekcie
dzwonek na przerwe
wszyscy ustawiają się w kółko
dzieciak rzuca się na mnie z łapami
robisz uniki
wywal mu luja w czoło
pada na glebę
dobij go kopniakiem
przychodzi facetka
widzi co się dzieje
miej przypał u dyrektorki
zostań zwolniony z pracy
Od tego czasu nie mogę już uczyć matmy w szkole XD
2
Ciekawe czemu faceci żyją krócej.
Faceci: https://www.facebook.com/the18soccer/videos/1794627860921929/
6
@zuang1995 ja pierdziele jakie bzdury wez usuń konto chłopie
1
@michal26 No powinien się hamować z jednego powodu. Jest redaktorem.
1
Ale meczycho w Dortmundzie
46
Ciekawostka:
Nurkowie skaczą z łódki do tylu podczas nurkowania, ponieważ jakby skoczyli do przodu to by wpadli do łódki.
0
@MeS5i_99 ja mieszkam w mieście i tez miałem gowniany internet od plusa. Zmieniłem na Play
0
Co ten Betis robi ja pierdziele
2
Dziś jest ten dzień. Dziś kupon będzie zielony. Dzisiaj odwracamy czerwoną kartę
0
@gumaz imo nie ten poziom, staty jak Fati albo i gorsze, a Fatiego chcemy się pozbyć. Wiem ze może się dusić a Atletico ale No nie widzę tego. Będzie kolejny Depay. Ale to nie ja jesyem trenerem
2
@jacobFCB mi tam Valhalla się podobała najbardziej. Fabuła była świetna a dodatki oddawały również mocno. Odyseja tez jest fajna gierka ale wkurzaly mnie niektóre rzeczy, Np fakt ze tych najemników nie dało się zabić wszystkich, tylko ciagle pojawiali się nowi
0
@LewoSkrzydlowy11 nie zrobił nic zeby zmienic swoją sytuacje taka prawda. Ale i tak życzę mu powodzenia
1
@Hubsao tak, prorosyjski dziennikarz (jeśli tak można go nazwac)
4
@Hubsao Panasiuk to chyba top śmieci i ruskich onuc na TT. Dziwie się ze jeszcze polskie służby się nim nie zajęły, oby się to wkrótce zmieniło
3
Świetny pomysł z transferem Kiwiora. Idealnie dla 22 latka siedzieć na ławie przez cały sezon. Nie kumam, patrząc na to ze odrzucił podobno kilka innych dużych klubów, a ma iść tam gdzie obrona jest nie do ruszenia
0
Spokojnie jeszcze. Dogrywka dla nas akurat dobra bo Real i tak ma przesrane jeśli chodzi o minuty. Villareal to wygra. Ja nie wygrałem kuponu to chociaż wy wygrajcie chłopaki
Edit. No i chuj
2
Haha 2:0 jedziemy z prześcieradłami
1
Komentarz usunięty przez użytkownika