Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AbelKabel uj cię to obchodzi.
0
@Graves kurde jak zacząłem czytać to myślałem ze na serio ten początek xd
0
@DonAndresFCB oczywiście ze tak
@against_modern_football no tez się zdziwiłem xd
3
@lucca87 XDDDD dobra idź stad już
3
@AbelKabel z czym niby xD napisałem tylko ze idąc twoim tokiem myślenia możesz być złodziejem co chce mi auto ukraść bo cię nie znam
11
@Danny Gaucho ogólnie niektórzy maja jakieś dziwne przekonanie ze każde pochwalenie się czymś to od razu wybujałe ego. A nie biorą pod uwagę ze niektórzy po prostu się cieszą. W każdym razie dzięki za miłe słowo
8
@wpwelement Jak to się mówi, 4 zera na masce a 5 za kierownica
8
@Bezhistorii @clyde posprzątałem po sobie spokojnie
7
@Danny Gaucho No nie mogłem bo ja serio nie kłamałem ze auto u mechanika bo zakładają mi wideorejestrator
1
@AbelKabel już dawno ;)
11
@Janas11224 jeszcze jak taśme odklejka z rejestracji zeby nie było ze sfabrykowane xD
https://streamable.com/5pnu9c
135
Ta dyskusja powinna być już dawno zakończona, ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. Moje Hobby to szybkie samochody, klocki Lego i wyjaśnianie farmazonów. Zapraszam użytkownik @AbelKabel do usunięcia konta.
https://streamable.com/ht328g
@VbamboeB @Danny Gaucho @JimMorrisonFCB @Mario96w @NeKenI @IronSanHybrid @Antimadridista_WR @Kinginiesta @ToWinaSedziego i inni
0
@Foro spodziewałem, było nawet kilku. Ale on jest typowo odklejony. Przecież w poprzednim poście 2 miechy temu tez dyskutował i soe pruł. Do innych nie odpowiadam bo jak ktoś coś pisze se jednorazowo to mam to gdzies, ale jak ktoś mnie atakuje i jeszcze odpowiada na komentarze innym udowadniając ze kłamie to sory ale nie podoba mi się to
1
@Graves No ale to on mnie nazwał kłamca i napisał ze to nie moje. Ja mu odpowiadam tylko na zaczepki. Wiem ze nie powinienem ale irytuje mnie takie pie********
0
@AbelKabel jak umiesz czytać to wiesz skad
0
@against_modern_football Zara odbieram auto u się biorę za kręcenie xD
2
@AbelKabel bekę to każdy ma z ciebie pajacu
3
@Gaunter odpuść ta laske wariacie. Po co z takim czymś się zadawać. Ty się przejmujesz a ona skacze po dickach innych typów
0
@Saviola88 psychole to są jakieś
2
@Ksavix okej xD niech będzie ze kłamie. Zeby juz się zamknął i nie gadał ze kłamie to ci powiem. Przedostatnia Litera to A, widać to na obu zdjęciach. Ale co pocisnales farmazona to twoje
0
@Ksavix ze prowadzisz śledztwo jak psychol jakiś. Oczywiście wnioski są z dupy bo nie wiem gdzie ty tam N widzisz
0
@Ksavix przerazasz mnie…a myślałem ze takie akcje tylko na wykopie
0
@Ksavix XDDDD ale odklejony kolejny. Okej wrzuciłem dwa zdjęcia niech ci będzie. Nie wiem jak wywniskowales ze się nie zgadza ale gratuluje dedukcji
6
@VegetaPolska my się tak śmiejemy, bo to w sumie śmieszne. Ale jeśli serio nie żartujesz to idź do psychologa. Widać ze masz bardzo słaba psychikę, obyś nigdy nie spróbował sobie czegoś zrobić przez takie głupoty. I teraz się nie nabijam, serio zastanow się nad tym, bo to nie jesy normalne
0
@VegetaPolska a jak poszło?
0
@Ksavix nie ma jedynki w rejestracji wiec nie wiem o czym mówisz. Kolejny detektyw? Ty się dziwisz ze ja ci nie chce podawać czegoś jak ty chłopie jakieś śledztwo prowadzisz. Ostatnia litera to U i na obu widać ze to U
1
@gaucho104 oby ci służyło jak najdłużej :)
0
@Ksavix gdzie ty tam N widzisz? Przecież wyraźnie widać ze jest U na obu tablicach
3
@VegetaPolska dzis o 13 przed randką
https://streamable.com/kxyfxo
0
@Ksavix No rozumiem. Ale ci ich nie podam.