3

Ale idzie Madzia, 2:0

0

@Fake69 No obowiązkowo obniżka pensji albo out

1

@AbelKabel No nic nie oznacza, ale No akurat mam gdzies czy ktoś mi wierzy. Wrzucam bo wiem ze ciekawy temat i dużo osób cię tym ciekawi

2

Kurde mamy naprawdę fajny skład. Obrona jest moim zdaniem topowa, na lewej Balde coraz lepszy i będzie tylko lepiej. Zmiennicy tez są w porządku, mamy na LO Albe który wciąż jest dobrym piłkarzem, na ŚO trochę gorzej ale wierze w Garcie, przydałby się jeszcze jeden piłkarz na ta pozycje, na PO mamy Roberto który co jakiś czas może zagrać za Kounde. Jest jeszcze Alonso, Xavi go chce No to niech się przyda jako zmiennik. Z pomocą jest gorzej, przydałby się ktoś taki jak Brozovic, Busi out po sezonie. Za Kessiego tez fajnie jakby przyszedł ktoś na zmianę. Liczę ze wróci Nico, choć nie wiem do końca jak się spisuje aktualnie. Atak jest silny ale tylko pierwszy skład. Dembele i Lewy bezdyskusyjnie pierwsza 11. Raphinha narazie słabo ale warto w niego wierzyć, Ansu imo spalony i już nie wróci, Ferran dramat i bubel transferowy. Oby przyszedł Carrasco i jeszcze jakiś napadzior do zmiany. Może Abde?

9

@VegetaPolska wiesz ze z takim podejściem jakie masz kazda dziewczyna a tym bardziej z tindera ucieknie od ciebie szybciej niż przyszła? Jesteś strasznie natarczywy, co ty chłopie pierścień już masz dla laski co jej nie widziałeś na oczy? Wez się ogarnij trochę bo wstyd przynosisz płci męskiej. Wez się w garść bo jeśli to co piszesz to prawda to mega cringem zalatuje i nie chciałbym z tobą mieć nic wspólnego będąc kobietą. One nienawidzą takich przylepow

0

@AbelKabel zobacz se jak wyglądają opony Bridgestone 265/30/19 i 245/35/19 z homologacja do RS3, opony przystosowane pod tor i sucha płaska nawierzchnie

1

@cyron1 jest taka szansa ze maja mnie za debila xd za poprzednim autem tez się obracały ale to dlatego ze darł jape

1

@AbelKabel No łyse w sensie ze sportowe i maja taki bieżnik…to byl żart. I mówię o letnich bo zimowe już maja normalny. Widzę ze szukasz tu kłamstwa jakiegoś ale No niestety się nie uda

0

Hahah co się pulta jeszcze pajac, wypad z baru

4

Haha bez żółtej, jeszcze przerwał akcje idiota zamiast puścić dalej

5

To jest abstrakcja z tym Dembele XD on serio losowanie ma na chacie czy gra piach czy klasa światowa hahah mógłby chociaż częściej losować to drugie

2

Można narzekać na wiele rzeczy ale co żeśmy se wyhodowali obrońcę kompletnego to czapki z głów. Co to jest za totalny kox to nie mam pytan. Bądź zdrowy Uruguayo

0

@misiek48 Goretzka

2

@pt9 mam piękną dziewczynę więc raczej nie, ale obracają się laski często jak jedzie strzała

3

@MesQueUnClub96 Hubert Siurkacz zepsuł kupon i zacząłeś kraść samochody?

8

https://zapodaj.net/ec50e98bc6ad5.jpg.html
Ja pierdziele, ludzie w technikum wyglądają wszędzie tak samo XD
Patrząc od lewej:
1. Dyrektor Technikum - bardzo fajny gość, można u niego załatwić wszystko. Zawsze bije od niego uśmiech i zapach Brutala. Podobno lubi sobie chlapnąć... chociaż w sumie, kto nie lubi.
2. Daniel - klasowy jebaka-żigolo, człowiek widmo 51% frekwencji. Nie opuścił ani jednej imprezy.
3. Matematyczka - boi się, że nie zdadzą matury, są jej najgorszą klasą.
4. Grzesiek - pracuje po szkole w warsztacie ojca, w wolnych chwilach grzebie przy swojej E36.
5. Wuefista - jest 3 razy starszy od nich i ma 3 razy lepszą kondycje od nich wszystkich razem wziętych. Ostry i stanowczy - lepiej go nie denerwować i zawsze mieć strój. Nigdy nie zdejmuje gwizdka z szyi.
6. Łukasz - klasowy kujon, zawsze przygotowany. Mimo to dobry kolega, zawsze da odpisać zadanie.
7. Pan Andrzej - przedmioty zawodowe, bardzo wymagający.
8. Dawid - klasowy cwaniaczek, nie bardzo lubiany, choć zawsze potrafi się zsolidaryzować, gdy trzeba całą klasą spierdzielić z 3 ostatnich lekcji
9. Sebastian - klasowy sebix. Wykorzystuje kontakty z bloków, dzięki czemu jest głównym nadwornym monterem stuffu. Jego brat kończy niedługo wakacje we Wronkach.

Zawsze bawi ta pasta XD

2

@MrCule_X No fajnie tylko ceramika kosztuje 1/8 ceny folii. Swoją role spełnia, czyli mniej łapie syf, lepiej się myje i trochę chroni przed mniejszymi rysami. Mam PPF full front

4

@ptrx nie potrzeba ręcznego przy takiej mocy i momencie
@JimMorrisonFCB no rondo poleciałem, dobrze ze wahacza nie urwałem bo było blisko xD

6

@ptrx coś ty, w tej cenie masz A45s AMG 2.0 co się silnik sypie bo za dużo mocy, plus ja mam odłączany przod napęd i mogę latać tyłem a merc ma stałe 4 buty

0

@MikusBarca ile wleje tyle szybciutko spali
@Kazragore ceramika

6

@LambiPL mega cringe

6

@Luciano99 bieżnik łysy a niby nowe z salonu

1

@tbas nie mów tak

50

Dzisiaj odebrana z zabiegu Audica. Ciekawe ile będzie się tak świecić :p
https://zapodaj.net/36689fa464e4e.jpg.html

0

@misiek48 ale czego nie kumasz gościu? Barca kupuje graczy za gruba kasę przez co kluby mogą kupić kogoś nowego a Bayern bierze za darmo osłabiając rywali

0

@Bobo25 No to to zupełnie co innego. Tutaj zombie to dodatek do historii i relacji między postaciami

30

Można cisnąć po Ronaldo, można mówić ze ma ego w kosmosie bo to prawda, można gadać ze jest toksyczny na boisku. Ale gadanie ze nie łapie się do top 5 w historii i umniejszanie jego kariery to wyższy poziom odklejenia. Sam go mega nie trawie, ale był wybitnym piłkarzem, może poziom niżej od Messiego ale wciąż jedyny który siedział przy tym samym stole. Kurła Haaland musi walić po 40 bramek do końca kariery zeby pobić jego osiągniecie, a ktoś mu umniejsza xD Zejdźcie na ziemie i odrzuccie w końcu tą nienawiść. Jego już nie ma, już nigdy nie zagra w Europie. Ronaldo to był top piłkarz, top 2 w historii. Dzięki niemu Leo wzniósł się na poziom nieosiągalny dla innego piłkarza. I to jest fakt. Oczywiście odnoszę się do posta z gorących, choć to pewnie bait

1

@Sheva77 No proszę cię. Gość osiągnął w piłce prawie wszystko, grał na najwyższym poziomie przez ponad 15 lat, strzelił bramek tyle ze Haaland musi strzelać co rok do końca kariery po 40 bramek zeby go pobić. 40 bramek przez 15 lat czaisz chłopie? XD Messi jest o wiele wyżej, ale ten poziom czy dwa niżej jest wlasnie Ronaldo i nie ma tu o czym dyskutować. Można go nienawidzić, można cisnąć za ego, ale był wybitnym piłkarzem, jedynym który mógł siedzieć przy stole z Leo

2

@Borneo na bank nie są przygotowani xd

1

@misiek48 nie bierze za darmo kluczowych graczy swoich rywali jak Lewego np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?