Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G a ty nie masz samochodu?
0
Daj Boże zeby Dembele nic nie było bo będziemy w czarnej dupie
7
Ale Fati to jest slabiak. Gość nic nie wart aktualnie a jeszcze niedawno dawali za niego złote góry. Zawsze tak jest
0
O nie…tylko nie Dembele
0
@tbas patrzyłem, mimo wszystko jesteśmy dużo lepsza drużyna. Musimy wygrać żeby odskoczyć Realowi. Ci co grają nie są słabi, przynajmniej nie na papierze. Ja tam wierze w łatwy mecz
1
Spoko skład, można mówić ze Garcia i Alonso placki ale na takie mecze idealni. Jak będą robić babole to chyba do ekstraklasy się nadają. Liczę ze Ansu się odblokuje i zagra dobry mecz, jak znowu zagra piach to trzeba będzie się zastanowić nad jego przyszłością. Choć już teraz przy dobrej kwocie bym go sprzedał
0
@tristan87 a jak się to robi?
0
@TurtleTheCat No na tyle było to dla mnie emocjonujące ze tak postanowiłem. Możesz mieć swoje zdanie, przecież ci nie bronię. Byle byś nie pisał jak wiesniak u góry wiadomo który. Pozdrawiam
1
Dzisiejsza propozycja kuponu:
Barca czysto
Bayern Eintracht + 0,5 gola gości
Raków czysto
Wolsburg x/2 + 1,5 bramki w meczu
Atalanta +2,5 bramki w meczu
Caen Laval +1,5 bramki w meczu
Nimes Niort +1,5 bramki w meczu
Kurs około 34
1
@Medium Kendall top
0
@TurtleTheCat ponieważ chciałem się pochwalić. Czułem chęć podzielenia się tego z ta strona na której pisze od 12 lat. Masz z tym problem? Nie napisałem nigdzie ze Jebac biedę hehe biedaki tylko dodałem jedno zdjęcie samochodu. A o czym świadczy ze boli cię zdjęcie auta randoma z internetu?
0
@tko ja mu już nie odpisuje, gość prowadzi monolog
0
@YeastMoss nie jesyem fanem budowli. Mam Camp Nou z Lego i mega nuda w składaniu. Wyglada fajnie ale mało frajdy. Taka wieża Eiffla np z Lego co kosztuje 3k jest ponoć bardzo monotonna. Dla ludzi co naprawdę chca do wystroju spoko ale nie jako zabawkę
0
@YeastMoss kurde No wyglada jak Lego. Pooglądam se, ciekawa opcja bo z technicsow nie ma za dużo tych dużych modeli
0
@Comfortable_ smieszkow i bezbekow raczej nie da się uniknąć
0
@YeastMoss pierwsze słyszę. Muszę zaczerpnąć tematu od ziomka eksperta co mnie zaraził Lego xD a tez są zaawansowane jak technicsy?
2
@Comfortable_ tez mam taka nadzieje. Na szczęście 95% komentarzy jest w porządku
4
@YeastMoss wlasnie składam Mclarena z F1. Fajny zestawik
0
@Comfortable_ a to flex się nie skończył. Jak ci przeszkadza to zablokuj mnie bo planuje jeszcze w przyszłości dodać co nie co związanego z tym samochodem. Flex był jednym zdjęciem, na tym powinno się skończyć
4
@Hubsao fajna waleczka, prawie tak dobra jak Ferrari Laszczyk
6
@killuminati2113 dziękuje za opinie. Pozdrawiam
3
@NeKenI No ale gość mi zarzuca coś np przywołując komentarz z 2015 jak zbierałem na gwint do pierwszego auta za kilka k, będąc w pierwszej pracy xD no niemożliwe jest zeby wziąć w leasing rs3 mając 26 lat. To jest po prostu nie osiągalne i musiałem ukraść. Tez mam takie wrażenie ze niektórzy myślą ze to auto za bańkę albo więcej
17
Kończąc aferę samochodowa. Gość został wyjaśniony i dalej brnie wiec już olewam temat i więcej mu nie odpisze. Proszę żebyście już nie oznaczali mnie w osobnych postach bo się robi spam i pewnie wiele osób irytuje(a było chyba z 15 takich postów). Jak kogoś zirytowała drama to sory, nie chciałem zeby wynikł z tego taki gnój, po prostu chciałem się pochwalić fajnym autem. Zamykam wątek i życzę wszystkim miłego weekendu.
5
@NeKenI niestety to koniec dramy. Już więcej nie odpisze temu baranowi. Niech se prowadzi monolog. Byłem dziś z ziomeczkami na mieście i opowiedziałem im o tym to jak czytali to nikt nie wierzył ze to jest normalny gość. Wiec po co karmić trolla. Koniec tematu. Oczywiście jak ktoś by był zainteresowany czymś odnośnie auta to chętnie odpowiem bo dużo osób pytało o rożne rzeczy
5
@AbelKabel hahah co chłop komentarz z 2015 przywołał. Dobra odklejeniec. To ostatni komentarz na jaki ci odpisałem. Cieszy mnie ze jednak zapieklo cię to co dodałem. Pan dorosły co przegląda wszystkie komentarze jakiegoś randoma z neta i wyciaga je z dupy xD i nazywa innych dziećmi. Usuń to konto wyjdzie ci na zdrowie
4
@Kgorecki2500 nie da się tak niestety
1
@AbelKabel no nieprawdopodobne
1
@AbelKabel No i co xd kolejna kompromitacja. Jak już stalkujesz to szukaj dalej to znajdziesz ze jeździłem 7R do lipca jakoś i sprzedałem. Co w tym komentarzu nie tak?
0
@Kgorecki2500 i co dalej uważasz ze da się jeździć cały czas przepisowo?
2
@AbelKabel ksiazke piszesz na mój temat? Już ci udowodniłem ze jesteś farmazonem. Niczego więcej się ode mnie nie dowiesz. Już wracaj po feriach do rodziny a nie dalej na forum piłkarskim szukasz kolegów