Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobert_Kubicki hahahah No beka w uj
0
@Coutinho007 to powiesz ze rzucisz za miesiąc a nie po tygodniu xD
3
Jakie macie postanowienia noworoczne? Ja nie pije alko (jak narazie w planach do urodzin czyli dwa miechy, oczywiście potem dalej) i liczę kalorie. Narazie się trzymam xD
4
@AllBundy No mieli, ale Neymar w porównaniu do Bale’a to jak porównać Pele do mojego starego.
0
Ale co Savic złapał za jajka Ferrana to jego xD
https://zapodaj.net/a12fa36bb7e0a.jpg.html
0
@MikeBajson gdzie Busi a gdzie Kessi. Busi jest słaby fakt ale bez przesady
0
@cules100pro z Espanyolem tez męczyliśmy bule.
33
Kessi top kasztanów ostatnich lat. Oby ktoś się skusił na niego za czapkę gruszek bo chłop nie jest piłkarzem. Dawno nie widziałem kogoś tak słabego w Barcelonie, a w ostatnich latach było ich sporo
0
@barcelonaLM ale my męczymy bule z Intercity ziomek xD
2
Ale ten Kessi to jest kasztan ja wale xD
0
Busi to jest totalny top ja bym go zostawił jeszcze na 3 sezony i dał podwyżkę
0
Dzisiaj ruletka wylosowała ze Dembele jest dzbanem xD szkoda, może następnym razem wypadnie w losowaniu lepiej bo to 50/50
0
@zeko0 No leśniczy i parkingowy zawsze bawią
1
Haha mega Paris rozbawił
https://streamable.com/qbz9sk
1
@Criss18Barca top nabranie klubu zaraz po Semedo
4
@AlexDark00 Harry to dobry piłkarz, przed opaska kapitańska grał bardzo dobrze. Imo w innym klubie bez presji może wrócić do wysokiego poziomu
2
W roku 2023 wypadają tylko dwa piątki trzynastego. 13 stycznia (wyjście z więzienia Daniela Magicala ) oraz 13 października czyli rocznica pamiętnej gali famemma 2 gdzie Magical złamał nogę.
2
Nic lepszego dziś nie zobaczę. I w sumie nie wiem czy się śmiać czy płakać
https://www.instagram.com/reel/CnCgHwRIMyc/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
8
Dziś mega ważny mecz, powiedziałbym ze w aktualnej sytuacji jeden z najważniejszych w sezonie. Po pierwsze możliwe 3 pkt nad Realem po wygranej, po drugie utarcie nosa Atletico za akcje z Griezmannem, a po trzecie odbudowa formy, przed decydująca fazą sezonu, a kiedy jak nie meczem na Wanda z Atletico. Takie mecze często gra się łatwiej niż z „ogórkami”. Liczę ze dziś chłopaki zagrają na maxa i nie będzie to kolejny mecz do zapomnienia a może i załamania. Czas Panie Xavi zacząć wygrywać z topowymi drużynami, o ile taka można jeszcze nazwac Atletico Simeone
0
@Transu96 warto dodać ze dzięki żużlowi przemysł cementowy znacząco zmniejsza swój ślad węglowy. Pisze o tym prace magisterska
0
Mama: idź pobaw się z kuzynem, jest spoko
Kuzyn: https://gfycat.com/glaringfalsebird
3
@maniak33333 ale przecież Zmarzlik nie wypowiada się wgl o innych sportowcach a Fajdek ma ból dupy ciagle ze nie wygrywa
0
@zuang1995 kolego odpisujesz na pastę
9
Ale ten Fajdek to jest wiesniak xD chłop uprawia sport co 13 osób w kraju i płacze ciągle. Idź tam rzucać dalej młotem chłopie bo tylko do tego się nadajesz
9
Żużel xD
Ten sport to jest dla mnie absolutna zagadka. Drugi najpopularniejszy sport w Polsce (widziałem kiedyś źródła które podawały że jednak pierwszy). To jest jakby jakaś alternatywna rzeczywistość która czasem się załącza niechcący do naszego świata, gdzie w tamtym wszechświecie to żużel jest najbardziej popularnym sportem świata, tylko nie wiedzieć czemu ta anomalia występuje tylko w Polsce, i objawia się bardzo sporadycznie i niebezpośrednio - np. narodowy zostanie wykupiony na jakieś mistrzostwa, albo jakiś Zmarzlik wygra sportowca roku - ale absolutnie i tak nikt nie zna nikogo kto ogląda żużel xD.
Moim zdaniem astrofizycy powinni się tym zainteresować.
Żadna poważna redakcja sportowa nie ma rozbudowanej sekcji żużla. Żadna poważna stacja telewizyjna nigdy nie puści w prime-timie żużlu. Widzieliście kiedyś Żużel na olimpiadzie? Spytajcie się za granicą kogokolwiek o żużel.
A jeśli to nie jest błąd wszechświatów, to może jest to spisek? Coś jak w tej teorii spiskowej - że seks nie istnieje. Tak samo tutaj - żużel tak naprawdę nie istnieje - to mafie, służby i loże wciskają nam kit, że tłumy to oglądają.
Tylko jakimś dziwnym trafem nikt tego mitycznego żużla nie widział. No bo umówmy się - każdy kiedyś chociaż raz grał w piłkę. A widziałeś kiedykolwiek żużel? Znasz kogoś kto widział żużel? No? Wniosek jest prosty.
zaraz zlecą się różni masoni co niby będą potwierdzać że oni są fanami żużla. Ta.
No niby ktoś jakieś tam filmiki może widział, ale bądźmy szczerzy...kto wierzy w takie bujdy? Wszystko w tych czasach da się sfabrykować.
Żużel nie istnieje
2
@Stinger_ myśle ze jednak Stanowski
0
Oby pourywalo łapy kretynom co dalej wala petardami. Ha tfu
0
@Ptasior @Rust_Cohle postawiłbym lewe jajko ze Real przejdzie dalej
0
Liverpool gra mega gowno. Jest rywalem Realu w LM. Przypadek nie sondze
2
@_Adek_02_ im więcej czołgów dostaną tym dłużej nie będziemy się martwić jedynym wrogiem który nam zagraża.