4

@LambiPL No nie jego ale dzięki niemu xD zreszta ja mam to w dupie i się śmieje po prostu bo to jak kazda laska piłkarza a ty się pieklisz xD ale tak ogólnie to przed Ronaldo nie miała nawet miliona na insta a teraz ma 43 miliony :p

1

@maniak33333 kilkanaście to on se rocznie może kupić :p

8

@LambiPL No ciekawe skad ma 90% obserwujących i siana xD na bank sama zarabiała tyle przed Ronaldo zeby kupić chłopakowi samochód na swieta za 5 baniek

1

@Nano22 a owszem :)

28

O Ronaldo dostał od Georginy nowego Rolls Royca :p ciekawe jak to jest dostać prezent za swoje siano xD

0

Każde większe lub mniejsze miasto ma swoją miastowa dumę w postaci pysznego baru mlecznego. U mnie jest teatralny, jeszcze pamięta czarny PRL-u a wciąż jedzenie jest pyszne i stosunkowo tanie. Oby się trzymali i nigdy nie upadli, a nie zapowiada się bo kolejka często na 30 osób

3

@ranger3120 imo mega zabawne, warto

1

@tbas nigdy nie zapomne Lahozowi jak kupon zamykał mi under kartek w meczu Barcy, 89 minuta, 3 kartki jeszcze bezpiecznie a nagle Lahoz 6 żółtek z dupy bo się ktoś tam podpinal i 2k przeszło obok nosa

6

Haha Lahoz na derby. Zawsze już będę pamiętał jak grała Holandia z Argentyna i Lahoz miał standardowo gowniany mecz i wszyscy go wyzywali. Tymczasem ja siedzący na kanapie i śmiejący się ze wszystkich przypominając sobie jak nas ślepak łysy wydymał dziesiątki razy xD ten mem by pasował „First time?”

6

@adambądkowski93 No dla mnie top RPA a tu widzę 3% xD niepodrabialny klimat

1

@Fido66 licz kalorie to schudniesz. Nie ma nad tym filozofii. Jak nie będziesz chudł przy deficycie to znaczy ze jesteś chory to wtedy do lekarza. Polecam apke Fitatu do liczenia, bardzo fajna i intuicyjna. Nawet nie musisz ważyć tych składników, robisz obiad to większość i tak masz poważone na pudełku. Schudniesz choćby nie wiem co.

2

Haha robiliśmy sobie z ziomkami ostatnio wigilie z prezentami. Kumpel wpadł na świetny pomysł postawienia w punkcie stacjonarnym kuponu i dodania go do prezentu, ale już 2h przed impreza leciał stawiać drugi bo nie siadło zdarzenie xD

5


Sędzia Trybunału Konstytucyjnego proszę państwa

28

@Rewolucja123 leśny dziadek XDDDDDDDD

5

Jajecznica na kacu jest jak przeszczep, albo się przyjmie albo nie. Na szczęście mamy pozytywne wieści po śniadaniu

3

@JordiAlbion @marcin62 to mi się podoba

2

Jak spędzacie pasterkę? Idziecie do kościoła, czy zostajecie w domu, czy idziecie na melanż jakiś? Ja co roku na rynek z ziomeczkami, aż się boje co się będzie działo

1

@Rust_Cohle za 10 lat już nogami do przodu wyjeżdżam

15

Mama 10 lat temu powiedziała mi ze polubienie kompotu z suszonych owoców przychodzi z wiekiem. Minęło 10 lat, a ja nienawidzę go jeszcze bardziej

2

Morgen dodał fote w majtkach. Można zaczynać święta

1

@Joe_Pesci ban to wczoraj, to wtedy nic nie zrobiłem xD
@Commando na szczęście mam cudownych przyjaciół którzy wzięli mnie na kebabika a potem zawieźli prosto do domu

1

Najgorsze uczucie to nie pamiętać cudownych chwil. Wczoraj taśma lekko zerwana po wódeczce i nie pamietam kebabika którego jadłem pod koniec imprezy

10

@Rewolucja123 ja tam się nie dziwie. Jak ktoś jest turbo fanem to choćby nie wiem co nie zmieni zdania. Dla turbo fanów Romy GOATem jest Totti. Jak ktoś jest za Realem to wie co Ronaldo dla nich zrobił i niech se tak uważa. I tak futbol wie kto jest najlepszy w historii

2

Jest gorsza praca od bycia aniołkiem w centrum handlowym? No może oprócz bycia kanarem

0

@Pressinho wiem o czym mówisz bo tez dostałem za to bana na 3 dni xD ale teraz nic takiego nie było, nie wysłałem nic nikomu. Zreszta wtedy działało to natychmiastowo. Tamto zdjęcie o którym mówię było z jakiegoś chrztu, co ojciec całował dziecko i wyglądało to dziwnie, a Facebook interpretował to jako pedofilie

0

@RoberDzik nie wiem jakiś wirus chyha bo nic nie dodawałem ani nie wchodziłem na strony z gołymi babami

2

@marcin62 już mi ma grupach pozmieniali ksywy na pedofil xd

1

@AllBundy @Objectivo @HarveySpecter no to niezle xd walić tego Facebooka. Szkoda mi tylko messengera

3

Dostał ktoś jeszcze bana na Facebooka z dupy na dwa dni może?

30

Kolekcja się powiększa :)
https://zapodaj.net/ba78051feae59.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?