0

@SteuerFreiMoney ja chciałem
FPP ale jak mi cene rzucili to podziękowałem xd okleiłem tylko przod

1

@SteuerFreiMoney No tak, folia jest droższa niż zwykle malowanie, jest tez trwalsza

1

@Hasszz w dobrej firmie okleja ci tak ze będzie służyć na lata. Cena kosmos imo się nie opłaca totalnie chyha ze masz Ferrari. Przy dzisiejszej inflacji licz 15-20k za dobrą folie na całe auto

0

0

@4drian0 już zacząłem :p

3

Skończyłem wlasnie 1 sezon American Horror Story, w końcu się przełamałem. Powiem tak, mega dobry serial, mocno posrany. Polecam każdemu, straszny nie jest ale poryty strasznie

14

Oni są troszkę mądrzejsi niż wyborcy PiSu


0

@lucca87 to niezły pozer xD nie znasz mnie a pierdzielisz głupoty. Napisało do mnie 10 użytkowników o to, mój poprzedni post zaciekawił mocno sporo osób a ty coś gadasz o pozerstwie. Zreszta co mnie obchodzi random z internetu

1

@FCB_dimiC powiem tak, spodziewałem się tego. Oby nic mechanicznego się nie zepsuło. Kumplowi ostatnio w A45S się posypała skrzynia cała. Będzie czekał tetaz pol roku na nowa

1

@lucca87 No chyba boli mój komentarz. W każdym razie totalny bezbek

0

@Chaoss przy 120 na autostradzie to bardzo dużo, M3 potrafi palić 9 litrów przy takiej prędkości. Ale No nie dotarty motor to powinno spaść

0

@JimMorrisonFCB No kamera to akurat jakiś z dupy pomysł, zawsze była w znaczku w Vagach. A głośniki to ponoć standard, lepiej głośniki niz turbo xD

1

@FCBMati10 RS3 8Y

6

Kilka osób pytało na pv jak się sprawuje Audi wiec napisze tu bo nie chce mi się odpisywać każdemu :p ogólnie jest ogień, czuć konkretnie moc. Jeszcze nie dotarty do końca, ale powoli zbliżam się do pierwszej wymiany. Jest kilka dziwnych rzeczy jak kamera cofania która się nie chowa i jest cały czas brudna albo mokra. Ogólnie głośniki już do wymiany bo od początku charczą i musiałem zgłosić na gwarę. Auto zarąbiste, będzie zabawa ale No standardowo jest kilka mankamentów jak w każdym Vagu. Aha i pytaliście się o spalanie xD pali jak smok, nawet w trasie naraZie nie potrafi zejść poniżej 11, niby ma się to unormować ale jakoś tego
Nie widzę xD a No i wydech, nie strzela narazie, jest lipa trochę ale się spodziewałem. Jak to powiedział mój kumpel, słychać ze jedzie sportowy samochód ale to by było na tyle narazie

1

@gaucho104 byłoby dobrze np gdyby nie oszukiwali wcale

4

@Jakchcesz pa na to


Jaka parówa wariacie

1

@NaFazieHitman No nie ma szans, ale były jakieś głosy i nadzieje ze strony kibiców

8


Co oni tam ćpają to ja nie wiem

0

@Kidd nie wiem może jesyem nim zaślepiony ale wydaje mi się ze dałby radę wszędzie. Gra gowno bo cała drużyna gra gowno, często był kluczowy i jako jedyny wnosił coś do drużyny

0

Myśle ze w naszej drużynie jest 5 piłkarzy którzy są nietykalni, zagrali by w większości drużyn na najwyższym poziomie. Jest to Araujo, Ter Stegen, Kounde, Pedri i Gavi. Reszta piłkarzy jest średnia, co chwile gra na pol gwizdka, jakby zamienić ich na kogoś innego, ze słabszej drużyny to by nie było wielkiej różnicy. Robert może i strzela bramek dużo ale zwykle jak jest potrzebny to gra piach. Tyle kasy wydanej a tak naprawdę dalej skład można by przebudować w 80%. W ataku jest po prostu tragedia. Każdy z tych piłkarzy nadaje się do tarcia chrzanu (No może oprócz Roberta). Nie mam totalnie pomysłu co tu zrobić, trzeba wierzyć ze oni naucza się grać w piłkę bo nawet jesli się uda sprawdzić kogoś to co z tego skoro jeden czy dwóch piłkarzy nic tu nie zmieni. Nie wiem czy zmiana trenera tez by cos zmieniła, myśle ze byłby efekt przez kilka meczy i znowu piach. Co z tego ze przyszedłby taki Pep, on by wywalił polowe drużyny patrząc na to jak gramy i byśmy nie mieli kim grać. Sytuacja bez wyjścia. Jesteśmy dziadami i tyle. Oby Messi tu nie wrócił bo po co marnować jego ostatnie lata w karierze.

9

Xavi jest zadowolony z gry XDDDDD ja serio myślałem ze on da radę ale widać że poziom odklejenia jest na poziomie Koemana tylko ze w druga stronę

5

Jak my z taka gra dostaniemy w pizde od United xD ale wstyd

0

Byłem dziś na saunie i wypadł mi totalnie mecz z głowy. Jak widzę zyskałem tylko trochę lat życia patrząc po waszych komentarzach odnośnie naszej gry xD

6

5pkt - @Danny Gaucho za fajne staty i ogólnie wartość dodaną na stronie
3pkt - @Luciano99 za śmieszny content, mnie bawi a humor mam dziwny
1pkt - @michal26 za content wojenny
Pozdrawiam

0

@Zoker ja również się zgadzam. Największy rak świata to spermiarze

9

1

@MesQueUnClub96 otóż nie tym razem, nie najważniejszy policjant w państwie

16

Mapa przedstawiająca wszystkie kraje w których Komendant główny Policji wystrzelił granatnik na komendzie
https://zapodaj.net/f82874e4d245f.jpg.html

1

@Kidd ja tam widzę coś głębszego niż tylko lenistwo. Cos mu sie podziało w głowie

4

Kurde do dziś nie mogę uwierzyć jaką karierę mógł mieć Hazard a jaką ma. Gość był takim przekotem, imo facet który zbliżył się w pewnym momencie do poziomu Neymara. Absolutny top, gość dla którego ogląda się mecze. W sumie przykre jak skończył, 4 gole w 4 lata to jest jakaś abstrakcja totalna. Chyba większy zawód niż Coutinho bo kasa podobna ale ja osobiście się spodziewałem ze to będzie gwóźdź do trumny dla nas. Szkoda chłopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?