Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney ja chciałem
FPP ale jak mi cene rzucili to podziękowałem xd okleiłem tylko przod
1
@SteuerFreiMoney No tak, folia jest droższa niż zwykle malowanie, jest tez trwalsza
1
@Hasszz w dobrej firmie okleja ci tak ze będzie służyć na lata. Cena kosmos imo się nie opłaca totalnie chyha ze masz Ferrari. Przy dzisiejszej inflacji licz 15-20k za dobrą folie na całe auto
0
@MarianoItalianoVero Disney +
0
@4drian0 już zacząłem :p
3
Skończyłem wlasnie 1 sezon American Horror Story, w końcu się przełamałem. Powiem tak, mega dobry serial, mocno posrany. Polecam każdemu, straszny nie jest ale poryty strasznie
14
Oni są troszkę mądrzejsi niż wyborcy PiSu
0
@lucca87 to niezły pozer xD nie znasz mnie a pierdzielisz głupoty. Napisało do mnie 10 użytkowników o to, mój poprzedni post zaciekawił mocno sporo osób a ty coś gadasz o pozerstwie. Zreszta co mnie obchodzi random z internetu
1
@FCB_dimiC powiem tak, spodziewałem się tego. Oby nic mechanicznego się nie zepsuło. Kumplowi ostatnio w A45S się posypała skrzynia cała. Będzie czekał tetaz pol roku na nowa
1
@lucca87 No chyba boli mój komentarz. W każdym razie totalny bezbek
0
@Chaoss przy 120 na autostradzie to bardzo dużo, M3 potrafi palić 9 litrów przy takiej prędkości. Ale No nie dotarty motor to powinno spaść
0
@JimMorrisonFCB No kamera to akurat jakiś z dupy pomysł, zawsze była w znaczku w Vagach. A głośniki to ponoć standard, lepiej głośniki niz turbo xD
1
@FCBMati10 RS3 8Y
6
Kilka osób pytało na pv jak się sprawuje Audi wiec napisze tu bo nie chce mi się odpisywać każdemu :p ogólnie jest ogień, czuć konkretnie moc. Jeszcze nie dotarty do końca, ale powoli zbliżam się do pierwszej wymiany. Jest kilka dziwnych rzeczy jak kamera cofania która się nie chowa i jest cały czas brudna albo mokra. Ogólnie głośniki już do wymiany bo od początku charczą i musiałem zgłosić na gwarę. Auto zarąbiste, będzie zabawa ale No standardowo jest kilka mankamentów jak w każdym Vagu. Aha i pytaliście się o spalanie xD pali jak smok, nawet w trasie naraZie nie potrafi zejść poniżej 11, niby ma się to unormować ale jakoś tego
Nie widzę xD a No i wydech, nie strzela narazie, jest lipa trochę ale się spodziewałem. Jak to powiedział mój kumpel, słychać ze jedzie sportowy samochód ale to by było na tyle narazie
1
@gaucho104 byłoby dobrze np gdyby nie oszukiwali wcale
4
@Jakchcesz pa na to
Jaka parówa wariacie
1
@NaFazieHitman No nie ma szans, ale były jakieś głosy i nadzieje ze strony kibiców
8
Co oni tam ćpają to ja nie wiem
0
@Kidd nie wiem może jesyem nim zaślepiony ale wydaje mi się ze dałby radę wszędzie. Gra gowno bo cała drużyna gra gowno, często był kluczowy i jako jedyny wnosił coś do drużyny
0
Myśle ze w naszej drużynie jest 5 piłkarzy którzy są nietykalni, zagrali by w większości drużyn na najwyższym poziomie. Jest to Araujo, Ter Stegen, Kounde, Pedri i Gavi. Reszta piłkarzy jest średnia, co chwile gra na pol gwizdka, jakby zamienić ich na kogoś innego, ze słabszej drużyny to by nie było wielkiej różnicy. Robert może i strzela bramek dużo ale zwykle jak jest potrzebny to gra piach. Tyle kasy wydanej a tak naprawdę dalej skład można by przebudować w 80%. W ataku jest po prostu tragedia. Każdy z tych piłkarzy nadaje się do tarcia chrzanu (No może oprócz Roberta). Nie mam totalnie pomysłu co tu zrobić, trzeba wierzyć ze oni naucza się grać w piłkę bo nawet jesli się uda sprawdzić kogoś to co z tego skoro jeden czy dwóch piłkarzy nic tu nie zmieni. Nie wiem czy zmiana trenera tez by cos zmieniła, myśle ze byłby efekt przez kilka meczy i znowu piach. Co z tego ze przyszedłby taki Pep, on by wywalił polowe drużyny patrząc na to jak gramy i byśmy nie mieli kim grać. Sytuacja bez wyjścia. Jesteśmy dziadami i tyle. Oby Messi tu nie wrócił bo po co marnować jego ostatnie lata w karierze.
9
Xavi jest zadowolony z gry XDDDDD ja serio myślałem ze on da radę ale widać że poziom odklejenia jest na poziomie Koemana tylko ze w druga stronę
5
Jak my z taka gra dostaniemy w pizde od United xD ale wstyd
0
Byłem dziś na saunie i wypadł mi totalnie mecz z głowy. Jak widzę zyskałem tylko trochę lat życia patrząc po waszych komentarzach odnośnie naszej gry xD
6
5pkt - @Danny Gaucho za fajne staty i ogólnie wartość dodaną na stronie
3pkt - @Luciano99 za śmieszny content, mnie bawi a humor mam dziwny
1pkt - @michal26 za content wojenny
Pozdrawiam
0
@Zoker ja również się zgadzam. Największy rak świata to spermiarze
9
Piekło kobiet
https://streamable.com/hpcvdu
1
@MesQueUnClub96 otóż nie tym razem, nie najważniejszy policjant w państwie
16
Mapa przedstawiająca wszystkie kraje w których Komendant główny Policji wystrzelił granatnik na komendzie
https://zapodaj.net/f82874e4d245f.jpg.html
1
@Kidd ja tam widzę coś głębszego niż tylko lenistwo. Cos mu sie podziało w głowie
4
Kurde do dziś nie mogę uwierzyć jaką karierę mógł mieć Hazard a jaką ma. Gość był takim przekotem, imo facet który zbliżył się w pewnym momencie do poziomu Neymara. Absolutny top, gość dla którego ogląda się mecze. W sumie przykre jak skończył, 4 gole w 4 lata to jest jakaś abstrakcja totalna. Chyba większy zawód niż Coutinho bo kasa podobna ale ja osobiście się spodziewałem ze to będzie gwóźdź do trumny dla nas. Szkoda chłopa