1

@AFA90 nie No auto za 5-10 k i automat, z czym do ludzi xD

0

@Gwyn No widzisz, u mnie w sportowym zalecają co 30, a w salonie gość powiedział ze jak wymienię po 30 to mogę się żegnać z autem

0

@PerfecT0 @Wierzbin ja wymieniam co 60, aczkolwiek pierwsza wymianę planuje po 30. No ale moja skrzynia dostaje po cipie ze tak powiem co chwile

1

@Survier No jak mówię, droższy w eksploatacji, aczkolwiek manual tez do tanich nie należy, miałem okazje naprawiać

1

@Kgorecki2500 wyobraź sobie ze nigdy nie musisz zmieniać biegów, nigdy ci nie gaśnie, nigdy ci nie zjeżdża w dół auto. Może być lepiej?

2

@ElKamil nie wiem czy są jakieś minusy automatu nad manualem, oprócz drogich części, ewentualnie większego kopa masz po redukcji z manuala No chyha ze masz dsg

19

@Kgorecki2500 No 99% zdaje na manualu, bo imo trzeba umieć go używać. Ale jak pojeździsz na automacie to nie bedziesz chciał już zmieniać. Chociaż uważam ze warto zrobić pierwsze kilkanaście tysięcy na manualu. Ja mam już kilkaset tysięcy przebiegu doświadczenia to co innego

21

Automat to jest najlepszy wynalazek w samochodzie oprócz silnika i kół. Lubie jak ktoś gada ze manual lepszy bo chociaż cos się dzieje, sam zreszta tak mówiłem przed tym jak dostałem DSG xD nie zastanawiajcir się nigdy jak macie opcje wybrać jedno albo drugie

3

Aha czyli nie ma dowodów ale jak coś to może was uratować tylko odejście od projektu który nam przeszkadza? Pieprzona skorumpowana organizacja. Kocham piłkę jako sport ale nienawidzę jej za to jak to wszystko wyglada. Najbardziej skorumpowana organizacja na świecie zaraz po KK


0

@Firestone nie zgodzę się, on nie powinien grać np z United w pierwszym meczu i to fakt, ale ogólnie na słabszych rywali albo na zmianę na podmeczonego dobra opcja. O wiele lepszy od takiego Roberto

14

Mega dobrze prezentuje się Kessi. Może być z niego serio fajny grajek w przyszłości, wczoraj oczywiście zawalił kluczowego karnego ale tak to jeden z najlepszych na boisku. Pierwsza połowa czapki z głów. Młody, obiecujący zawodnik, może nie wirtuoz ale silny świr

2

Niepopularna opinia, ale uważam ze Alonso to solidny piłkarz. Sam miałem o nim słabe zdanie ale imo spełnia swoją role. Wczoraj zdecydowanie za wysoko kazał mu grać Xavi, jakby miał określona role do bronienia jak w 1 meczu to by to inaczej wyglądało. Mam wrażenie ze znalazł się taki kozioł ofiarny wśród kibiców który jest wszystkiemu winny. Mimo wszystko nie przedłużył kontraktu, chciał tu przyjść i jak gra to daje z siebie wszystko. Nie jest to top ale takich w drużynie tez potrzeba

0

@michal26 musi przyjść ktoś do ataku. Jako ze nie mamy kasy to Auba to super opcja. Atak nie istnieje bez Dembele. Raphinhe tez bym zostawił i dał mu jeszcze sezon. Nie może byc tak ze Lewy sie kopie po czole i nie ma go kto zastąpić

2

Lampard w Chelsea, a wiec jednak Real autostrada do finału

0

@trolownik jednak wciąż dużo punktów przewagi, tu autostrada do tytułu

0

@Faro nie wiem o czym mówisz ale oprócz karnego Kessi zagrał mega zawody.

0

Imo przegrywamy najważniejszy klasyk w tym roku. Wielka szkoda tym bardziej ze w pierwszej połowie byliśmy o wiele lepsi a oni strzelili po babolu. Ech taka jest piłka niestety. Na szczęście Barca ostatnimi Laty przyzwyczaiła do zawodów.

0

„Przegraliśmy 4:0 z Realem ale widzieliście już mój film na Prime?”

1

Robert już myślami o jajkach z majonezem

5

Czułem ze odpadniemy ale ze dostaniemy w pizde 4:0 się nie spodziewałem. Masakra. Wstyd i hańba

0

Niech ten Raphinha już się nie ośmiesza

0

No to zbawiciel Fati wszedł, można wyłączyć

0

@Janas11224 żartowałem

0

MATS obroni czuje to

20

Nie No nie wierze serio ze wzięli tego kasztana Kubańczyka do studia XDDDDD

2

Niesamowite jak nienawidzę tego pajaca z Brazylii XDDDDD

6

Kocham cię Gavi. Jazda z nim

0

0

Lewy nie gra z najgorsza drużyna w lidze i gra kupe? Nowe nie znalem

2

Ochłońcie i poczytajcie przepisy co po niektórzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?