Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 nie kupuj bo działa jak gowno
1
Clown mma niezłego maja strima. Ha tfu
1
@Rust_Cohle z synem pograj. My gramy co dwa tygodnie
5
Dzisiaj na żywo to już nie będzie takiej nie mądrej zabawy
https://zapodaj.net/plik-I1FvnzoFQ9
@MesQueUnClub_87 @Kidd @escarabajo @Rust_Cohle @barcadreed
34
Chiny wysyłają Li Huia na rozmowy pokojowe w sprawie wojny na Ukrainie. To przełom bo ostatnio proponowali Ni Huia.
0
@macio_944 Hah kumpel mi dzie gadał o tym. Podobno przerabiali trochę budynek zeby był wyższy bo ludzie wynajmowali airbnb zeby podglądać golasów xd
0
Termy rzymskie w Czeladzi topka jeśli chodzi o saunowanie, polecam serdecznie
1
Cytaty z popularnych seriali. Z jakiego to serialu?
-Ty wiys. Ty dobrze wiys fto jo zek. Godoj maje imie.
-Co? Jo ni mom kruca fuks pojyncio ktos ty jest.
-Hej, ty wiys. Jo zek jest baca. Jo zek tyn co rozherdykot Gustawa Fryte.
-Gówno prowda. Kartel go rozdupcyt.
-Barz pewnys? Teroz. Godoj moje imie.
-Ty zes jest Heisenberg.
-Mos sakramynckom race.
@TheNekro94
4
Z moimi na robocie
https://zapodaj.net/plik-nQMw7HZVtT
@Kidd @MesQueUnClub_87 @Rust_Cohle @barcadreed @escarabajo
1
@MesQueUnClub_87 mogę coś porzucać
14
15 baniek za Kessiego a 60 za Malcoma XDDDDD
6
@Kgorecki2500 dramat. Te Hot Dogi są takie malutkie ze ta symboliczna złotówka to było coś pięknego. Teraz kosztuje w sumie jak na jakiejś stacji tylko ze jest mniejsze
8
Niezły Hot Dog w Ikei już 4,50. Wzrost o 450%. Echh kiedyś to było
2
@Kidd @escarabajo @MesQueUnClub_87 @Rust_Cohle można w przyszlym tygodniu zagrac za jakies małe sianko w godzinach wieczornych. Szybka cashówka 2 godzinki jawnie nickami i potem puszczamy sobie bliki
3
@Rust_Cohle co za gość xD na normalne siano ciekawe czy by ktos sprawdził 30 zl mając A2 na łapie. 4fun mozna grać ale to zupełnie co innego. Jutro zagrajmy nawet za 10 zł :P
0
@escarabajo @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 to tam na chacie mozemy pisac
0
Ma ktoś ochotę porzucać sobie karty w texasa 4fun? Tylko nicki prosze prawdziwe ze strony żeby było wiadomo kto jest kim
https://www.pokernow.club/games/pglyy5cTM5nFAg92q4P8WAdZQ
0
@Borneo no uwierze jak zobaczę, totalnie nie ufam żadnym doniesieniom. O rejestracje się nie martwię ale coś czuje że zostaniemy z większością syfu na kolejny sezon
0
@Kidd no płaciliśmy mu ale gość już był definitywnie skreślony i tylko czekaliśmy az odejdzie. Ja go nie traktuje jako piłkarza Barcy od co najmniej 3 sezonów
2
Śmieszą mnie zainteresowania piłkarzami jak Cancelo czy Silva, podczas gdy mamy zarejestrowanych 13 piłkarzy, za moment jest La liga, mamy w drużynie dalej piłkarzy takich jak Dest, Lenglet, Garcia, Ferran czy Kessie, nie wiadomo co z nowymi dźwigniami, wyżej wymienieni piłkarze albo zostaną, albo pójdą za darmo, albo za grosze, nie wiadomo co z kasą za Dembele, pewnie ostatecznie dostaniemy 25 mln co jest śmieszną kwotą. Sierpień się zaczął a jak narazie pozbyliśmy się Umtitego co i tak już nie był w sumie naszym piłkarzem i Dembele który jako jeden z niewielu był wartościowym graczem
1
@Tomo1989 no do tego doszło właśnie we Francji że samotna kobieta nie może bezpiecznie wyjść z domu bo ją 5 małp zgwałci. To jej wina że nie siedziała w domu
24
Gwałt przy wieży Eiffla. Turystkę z Meksyku miało napaść pięciu mężczyzn
27-letnia turystka miała zostać zgwałcona przez pięciu mężczyzn w parku przy wieży Eiffla w nocy z 26 na 27 lipca. Sytuacja wywołała w Paryżu dyskusję o konieczności zamykania Pól Marsowych na noc, by uniknąć kolejnych napaści.
No tak. Zamknijmy park i niech temat ucichnie bo nie ma co interesować się śniadymi inżynierami
2
@Ojciec5tkidzieci wciąż najlepsza cześć to Tokio Drift gdzie gra w sumie jeden aktor który się pojawia w dalszych seriach czyli Han. Vin Diesel jest jedynie przed napisami końcowymi przed 30 sekundami. Ale tak jak koledzy niżej piszą, jak ktoś mówi szybcy i wściekli to od razu na myśl przychodzi Vin i wszystko dla rodziny. Jakby nie on to by nie była to taka globalna seria
4
@hayek @Lucerfi jasne ze tak, szczypiorek tez mam i cukinie, aczkolwiek cukinia dość wolno rośnie ale tez rzadko ja jem. Jednak pomidory mam hurtowo z jednego krzaka
3
Pomidorki na balkonie albo ogródku to największy game changer na świecie. Oddaje mega wieczorem sobie zerwać i kanapeczkę przygotować
0
@matirix20 No cos ty xD przecież widać ze przestał sterydy brać a nie ze przestał się ruszać
0
@Emhyr teraz tez znowu boks wiec po 30 sekundach jak się okaże ze przegrywa to zacznie kopać xd
2
Załęcki jaki ulany xddd widać ze zszedł z bomby i od razu tłuszcz wylazł. Jaki on musi mieć ból dupy ze wszyscy się z niego śmieją a agresja która straszył teraz wywołuje tylko beke
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Kto grał w San Andreas ten wie o co chodzi