Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Bodypositive jest dla kobiet, dla Pana Panie Areczku jest wylew po 30
14
Ale te aktualizację są żałosne o Cancelo XDDDDD zresztą nie tylko o nim. Widzę tylko aktualizacja przy artykule i już mi nie dobrze
0
Tak poważnie, myślicie ze Grupa Wagnera będzie planowała zemstę? @michal26
0
@LS na początku tez tak myślałem ale potem rewelacja. Kwestia gustu
6
Panie Prigozyn niech się pan podda będzie miał pan spokój do końca życia. Do końca życia mordo XD
3
Skończyłem Rozdzielenie w końcu (serial na Apple TV). Mega polecam, dziwny strasznie ale zarazem mega oryginalny i mocno powalony w ostateczności. Bena Stillera uważam za jednego z lepszych komediowych aktorów i tu jako reżyser tez dał radę. Czekam bardzo na 2 sezon bo skończyło sie bardzo otwarcie
2
Media: João Cancelo planuje przylecieć jutro do Barcelony!
[Aktualizacja 18:26]
Jednak nie
1
Wiec z Abde wyglada to mniej więcej tak. Dobra wyjazd z klubu. Nie? No dobra to masz podwyżkę
XDDDDD
2
@Foro Kuchnie świata w Galerii Katowickiej
3
@Rust_Cohle No widzę wlasnie
3
@Rust_Cohle chłop 30 lat ponad
4
Najlepszy zakup ostatnich miesięcy. Trochę pali rurę ale oddaje mega
https://zapodaj.net/plik-saEe7n4cdW
2
Oby się Cancelo nie odbił czkawką. Piłkarz napewno świetny, w każdym klubie w którym grał był solidny/bardzo dobry, ale charakter na poziomie Balotelliego (No może bez przesady ale daleko nie ma). Nie wiem czy w Barcelonie się ogarnie, śmiem wątpić a zarazem tu może się jeszcze bardziej rozkręci. Obym się mylił i był to czołowy gracz bo umiejętności ma na topke światową, swego czasu imo nią był
0
Fajnie jakby poszedł jednak w stronę repki Polski, jak widać rodzice czuja się związani z Polską. Ale nie wnikam, to jego decyzja kim bardziej się czuje
0
@Roobo jasne ze po to ale nie możemy opierać się tylko na indywidualnoscisch naszych graczy, takie zagrania to coś ekstra ale bez nich nie wygrywamy
0
@Rhaan tak jak pisze, ja nie liczę na fajerwerki ale chociaż namiastkę dobrego stylu. Barca jest obecnie jedna z najbrzydziej grających drużyn
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 tu nie ma wiarygodności bo tu nie trzeba nic udowadniać, wystarczy oglądać mecze Barcy zeby widziec jaki gramy paździerz
1
Komentarz usunięty
0
@Kluivert_P już kolega wyżej zweryfikował
0
@Krzysztof1987 No to może mi się wydawało, zwracam honor. Tak czy siak 1:0 po gownianej grze w większości, walenie głowa w mur i czekanie na wylew drużyny przeciwnej albo przebłysk geniuszu którego z naszych graczy
5
Jakikolwiek trener po takim czasie w Barcelonie grałby taką piłkę to już by wyleciał na zbity ryj. Xavi jest wuefista i to fakt, nic się nie zmieniło odkąd przejął drużynę, wciąż gramy ten sam gowniany, toporny futbol. Nie ma postępów, drużyna nie ma pomysłu, liczymy na przebłyski takie jak wczoraj podanie Gundogana. Ja nie liczę ze będziemy wygrywać z najlepszymi, ale do cholery jasnej jak my z Cadizem przez 70 minut się kopiemy po czole to ja nie wiem co będzie jak zagramy z kims z spoza Hiszpanii. Jedyny plus Xaviego ze wygrywał te klasyki. Liga wygrana ale prawda jest taka ze trafiliśmy na okres Realu w którym dawał dupy, a my mieliśmy niesamowitego farta przepychając większość meczy 1:0. Nie da się na to patrzeć i jestem za tym zeby to był ostatni sezon Xaviego jeśli nic się nie zmieni. W czym gorszy był Koeman oprócz tego ze był często bezczelny na wywiadach? Ten gadał ze ma za słabych piłkarzy a Xavi to każdemu slabiakowi by pomnik postawił, od Roberto do Roberta. Nie wyciąga żadnych wniosków.
41
Sadio Mane:
„Pokonywałem głód, pracowałem w polu, przeżyłem wojny, grałem w piłkę nożną boso, nie miałem wykształcenia i wielu innych rzeczy, ale dziś dzięki temu, co zarabiam na piłce nożnej, mogę pomóc moim ludziom. Zbudowałem szkoły, szpital, oferuje ubrania, buty, jedzenie ludziom żyjącym w skrajnym ubóstwie. Ponadto daję 70 euro miesięcznie wszystkim ludziom w bardzo biednym regionie Senegalu. Nie muszę obnosić się z luksusowymi samochodami, luksusowymi willami, podróżami, nie mówiąc już o samolotach, wolę, żeby moi ludzie dostali trochę tego, co dało mi życie".
4
Romeu dobry mecz. Bez finezji ale solidnie bez błędów. Wartościowy gracz
2
Oby wlasnie posadził Lewusa na ławce
0
Lewy jest żałośnie słaby. Nie wierze w trofea z nim na 9
5
Tym strzałem chciał chyba postraszyć gołębie na stadionie
1
Roberto i Garcia na ratunek xddddd oj Denzel
0
Zara nam strzelą brame i będziemy gonić xddddd Denzel to jest taktyk jednak