0

Czarnogóra to zdecydowanie moja ulubiona drużyna

1

@Rust_Cohle rzadko się to zdarza ale w punkt Kohel

5

@PatrychoO @Rust_Cohle a ja mam przeczucie ze coś jest na rzeczy i prędzej czy później to wyjdzie

4

Widać ze Anka tęskni za Monachium bo łapie Alvaro za wursta
https://zapodaj.net/plik-bTGrWMuOba

11

@Roobo xddd mówisz o gościu co gdyby nie on to byśmy mieli mecz o honor dzisiaj. Nie ma formy to prawda ale to jest taka bzdura ze szkoda strzępić ryja. Ta legenda albańskiego futbolu strzeliła w Bundeslidze 16 goli w 111 meczach, to tyle co Lewy w pol sezonu xD ciekawe co powie jak mu dzie Robert załaduje 2 bramki

0

Przychodź tu chłopie bo 9 ostatnio to mieliśmy przez chwile rok temu a tak to Auba przez sezon.

8

@arasz1819 Boniek był najlepszym co spotkało PZPN w ostatnich latach. Często wiesniak i wuja ale gość miał to coś zeby kierować ta organizacja. Plus ludzie go szanowali

3

@tomek8756 szmaciarz. Ciekawe jak on się czuje xD kasę ma ale ludzie życzą mu najgorszego, na ulicy dostanie mele na ryj, jest najgorszym śmieciem w polityce. Myśle ze w głębi duszy nie może spojrzeć w lustro

0

@4drian0 tez czytałem ze jedynki nie chcą robić. Co do Silent Hill to tez czekam, ale myśle ze w tym roku nie wyjdzie

5

Skończyłem Residenta 4 Remake i mogę tylko powiedzieć WOW. Dla takich gier warto jest być graczem. Capcom to kopalnia złota w tym momencie z tymi odświeżonym wersjami. Coś pięknego. Czekam teraz na 5 cześć. No i w końcu gra dla wprawionych a nie dla amatorów. Na standardzie jest serio trudno, jak ktoś nie umie walić head shotów to nie ma czego szukać bo zwariuje. Cieszę się ze w to nie grałem wcześniej. Szkoda tylko ze nie ma polskiego języka.
@clyde @Objectivo @IronSanHybrid @marcin62 @Mario96w @macio_944

0

@Jarema2000 na firmę mam

0

Jaką sieć polecacie? Mam plusa całe życie i nie nienawidzę tej sieci, największe gowno w Polsce. Wiecznie bez sygnału. Zależy mi przede wszystkim na szybkim necie no i sensownej ofercie z telefonami

1

Oficjalnie Pacheta nowym trenerem Villarreal
Były trener Korony Kielce zastąpi na tym stanowisku Quique Setiena.

0

@Toretto No auto swoją droga, ale każdy start to jakieś 30k, a nie zarabiasz na tym nawet złotówki
@Rust_Cohle przez to ze mam dużo punktów to jeżdżę i tak jak dziadek ostatnimi czasy

0

@Rust_Cohle audi za cienkie na te rajdy niestety

0

Mój ziomek wczoraj w rajdzie śląska P1 po pierwszej pętli, ale ostatecznie bez podium. Niesamowite jakim trzeba być dzianym zeby brac udział w takich zawodach xD

9

Imo tańce Lewego to top cringowych rzeczy jakie spotkały Barcelonę. Ani to fajne ani śmieszne

0

@Rust_Cohle ja 6 zdarzeń wczoraj trafionych, wysokie Handi i dzie Belgia -2

0

Dziś padło na Belgię jeśli chodzi o spierdzielenie kuponu

0

Alcaraz to jeszcze wygra róbcie screeny

0

Ostatnie dni lata a op siedzi w domu z gorączką i go wszystko boli śmiechu warte…

1

Ta repka wyglada jak ruchanie po pijaku niby akcja jest ale gola nie ma

6

@Antajbandaj moja dupa jest przyzwyczajona że mnie zaczyna cisnąć w momencie wejścia do roboty

1

@bartas97 echhh piątek a ja dziś akurat się źle czuje i mnie łapie choroba a do tego muszę siedzieć nie wiadomo ile w pracy bo mamy odbiór żurawia na budowie

22


Obyśmy nie awansowali żeby nie trzeba było tego oglądać. Nie zasłużyliśmy na to.

37

Przypominam ze najlepszy zawodnik Wysp Owczych nie grał bo wolał zostać w robocie XDDDDDD

5

Jesteśmy pierdolonymi nieudacznikami. Obyśmy nie awansowali i nie trzeba było tego oglądać, a może jakaś fajna drużyna za nas wejdzie i pokaże się z dobrej strony

3

Chłop jutro się na zakładzie będzie chwalił ze posadził dwóch milionerów xdddd ale cyrk to jest masakra

0

@Zimny osiedle 4 bloki każdy 4 kondygnacje, 10 k za metr

1

@pikass14 jasne ze nie xD już czekam na pretensje jutro ze nie trzymałem jej za rękę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?