1

@pikass14 jasne ze nie xD już czekam na pretensje jutro ze nie trzymałem jej za rękę

0

Projektant to jednak serio koszmar budowlańca xD laska z biura projektowego zapomniała przesłać aktualnego linku z rysunkami i budujemy se od miesiąca na nieaktualnych. Zgadnijcie kto będzie miał przypal jak się okaże ze były zmiany w konstrukcji xD

1

@LambiPL Jednak trochę zaburzyli historię, przynajmniej graczom którzy nie grali jak ja

1

@Lionel_Messi10 mi sie wszystkie podobały

1

@takisobiektos @Lionel_Messi10 ja niestety fanem nie byłem i grałem narazie w 2, 3, 4 remake, Biohazard więc 7 i village. Brakuje mi 1 do ogrania i czekam na remake 5 i 6. Niestety remaster to bieda a ja nie umiem już grać w brzydkie gry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Są tu fani Resident Evil? Ktoś wie czemu remake wyszedł najpierw 2 i 3 części, teraz 4 a 1 została pominięta?

1

Ah shit here we go again. Więc dalej sramy na Barcelonę na podstawie domniemań nie potrafiąc nic konkretnego udowodnić

0

@macio_944 Ja bardzo wierzyłem w Xaviego ale po prostu jak widzę kolejny raz jak popełnia te same błędy, wystawia graczy na nie swoich pozycjach gdzie znowu grają piach, jak się męczymy w 10 z Ossasuna to Sory ale tracę wiarę. I nie widzę poprawy. Dopiero wrzesień a ja już mam dość. Nie mam nic przeciwko oczywiście zeby zamknął mi mordę ale ciężko to widzę. Napewno nie widzę nas w Europie dalej niż w 1/8

5

@DaPidejpi No klasycznie bo schemat się powtarza xD nie jestem ruska onuca No ale te Ukraince to już mnie… xD

2

@macio_944 czekamy 3 sezon na jakąś poprawę stylu gry. Dla mnie to zmarnowane lata

20

@DaPidejpi No z jakiegoś powodu zaznaczasz ze to Ukrainiec, tak jakby to tylko Ukraińcy jeździli jak wariaci. Zreszta nie tylko ty bo to typowy zabieg ruskich onuc

0

@Compadre jak dojdzie do 10 to już nie będzie co zbierać

53

@DaPidejpi a No ta bo Polacy nie zapierdzielaja w zabudowanym 150 mając 2,5 promila XDDDD

5

Uważam ze z taką kadrą jaką mamy powinnismy być jednym z faworytow do conajmniej 1/4 finału LM. Ale nie jesteśmy niestety bo oprócz piłkarzy jeszcze wazny jest trener. Denzel zabija atuty naszych graczy, u nas Gundogan np stanie przeciętniakiem który tylko liczy na emeryturę

8

Skupmy się przede wszystkim na sprowadzeniu Roque i zmianie trenera bo ci piłkarze się uduszą z Denzelem na ławce

9

"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny." ~ Św. Antoni Pustelnik

To chyba już się spełniło



0

@Drozdu7 no sprawdze ale jednak wygląda jak Fallout w kosmosie, grafika średnia, npc tragiczne. Nie wiem co tu sie może zmienić.

0

@iniesta44 No jeszcze Hogwart. Resident ogrywam tetaz. Dead Space świetny. Mimo wszystko głównie wychodzą Remake, brakuje dużych świetnych tytułów typu God Of War czy Ghost Of Thushima. Średni rok imo

1

Xbox mocno się broni Starfieldem w Gamepassie. Oczywiście jeszcze nie ogrywałem, oglądałem recenzje od Quaza i Gryonline oraz czytałem kilka opini w necie. Jak na razie wygląda to mocno średnio, ludzie krytykuja grę na każdym kroku. Fajnie że posiadając subskrypcję za kilka zł mogę sobie to ograć "za darmo" a nie wydawać na grę 300 zł. Jednak już teraz czuje mocny zawód i jakoś nie mam ochoty na razie zaczynać. Myślałem że to będzie gra roku (naiwniak co wierzył w Bethesde) a tak to kolejny średni rok pod względem premier jak na razie. Dobrze że październik się zapowiada ciekawie.
@macio_944 @marcin62 @Mario96w @Objectivo @clyde @IronSanHybrid

6

Jeszcze tylko zmienic trenera i może coś z tego będzie

1

Xavi Hernandez pytany czy mógłby nie wystawiać Gaviego na skrzydle, Ferrana wystawić zamiast Lewego, nie ściągać obrońcy w 93 i wrzucać debiutanta przy 2:1 i nie wystawiać więcej Roberto w pierwszym składzie
https://vm.tiktok.com/ZGJt4b2R3/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cvzx też mam takie wrażenie, dodatkowo ogromny sentyment do Generała bo był genialnym piłkarzem.

11

Dziś oficjalnie czas przestać być ekspertem od wojny na Ukrainie, Bliskim Wschodzie, tenisa, piłki nożnej, sportowych aut, polityki i gier komputerowych, bo czas wrócić do prawdziwych obowiązków w postaci majzy na 9.

4

Nie jestem hejterem, po moich komentarzach o Xavim można pewnie odnieść takie wrażenie, ale ja naprawdę w niego wierzyłem. Mija 3 sezon za jego sterami, a my zagraliśmy świetne mecze które można policzyć na palcach jednej ręki. Czym się różni styl Denzela od stylu Koemana którego wszyscy wywozili na taczkach? To jest ta sama Barca, tylko że Xavi dostał kogo chciał i jest wspierany przez zarząd, a Koeman grał ochłapami i był atakowany z każdej strony. Ten i ten nasza legenda tylko że Koemana gimby nie znają. Gramy ciągle to samo, piłkarze się nie rozwijają, grają na nie swoich pozycjach, jesteśmy przewidywalni, liczymy na przebłyski albo karne. Nie wyciągamy żadnych wniosków, a każdy wywiad to zachwalanie jaki to świetny mecz zagraliśmy. Mamy naprawdę ciekawy skład, powoli wychodzimy na prostą i jeśli chcemy coś osiągnąć poza Hiszpańskim podwórkiem to trzeba znaleźć trenera z jajami. Do dziś moim marzeniem jest Jurgen, coś czuję że prędzej czy później odejdzie z Liverpoolu. To jest to czego teraz najbardziej potrzebujemy, pomijając napastnika który strzela gole z gry.

58

Moim zdaniem bez owijania w bawełnę i bez sentymentów, Xavi jest do wypierdolenia. Im szybciej sobie o tym zdadzą sprawę tym lepiej dla nas. Gość jest sredni, nie wnosi nic nowego, ciagle gramy ten sam syf. Nieważne czy przyjdzie tu Mbappe, Neymar, Messi czy Deco wznowi karierę, z tej drużyny nie będzie rewelacji z nim na ławce. Wierzyłem mocno jeszcze kilka miesięcy temu, ale zrozumiałem ze nie ma w co już wierzyć. Jakby nie był legendą to by go już tu nie było dawno i to jest fakt

0

Robert dał dziś zarobić
https://zapodaj.net/plik-ByEWILe70Q

1

Wpuszczenie obrońcy w 90 minucie który ma debiut po kontuzji w momencie w którym wygrywamy 2:1 a Ossasuna nas cisnie. Denzel za mądry nie jest

1

@Romario87 wiem ze nie, No ale w głębi duszy chce ta Barce nawet teraz oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?