Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Lewy 33 lata za 50 baniek rok przed końcem kontraktu do Barcy : haha Barca królowie interesów, żenujący klub co nie umie sprzedawać i jak widać kupować również.
Kane 30 lat za ponad 100 do Bayernu rok przed końcem kontraktu: majstersztyk, gość wart dwa razy tyle, Bayern królowie okienek transferowych
I tak sie żyję w tym internecie pełnym debili i chorągiewek
1
Nie dla Neymara i jego starego w Barcelonie. Mógł zostać legendą a wybrał pieniądzę. Jeszcze jego powrót rozumiałem kilka lat temu jak Messi tu był, teraz wiekszej głupoty byśmy nie mogli zrobic. Sprzedaliśmy szklankę żeby dostać większą i to o ego wyższym od Burj Khalifa. Nigdy więcej.
0
https://www.pokernow.club/games/pglJsqhzsHTS3rFFEbtKT2Wi7
Zapraszam chętnych
@escarabajo @Kidd @MesQueUnClub_87 @barcadreed @chavez
1
Taki tam wiec partyjny nawołujący do mordowania białych rolników :) a potem będzie pomóżcie biali bo nie mamy co jeść xD a no i jak już nie będą mieli co jeść to nie zapomnijmy ich wpuścić do Europy
3
Dzień dobry!
Nie wiem, co napisać. Chciałem coś pozytywnego, ale niestety nie widać niczego takiego po pierwszym meczu Pogoni Szczecin z belgijskim Gent. Porażka 0:5 i raczej niestety pogrzebane jakiekolwiek szanse na awans. Chociaż w piłce wszystko się może zdarzyć, to wyobrażenie sobie, że Portowcy wygrają w Szczecinie różnicą pięciu bramek doprowadzając chociażby do dogrywki, jest niezmiernie trudne. Porażka Pogoni boli o tyle mocniej, że przecież walczymy o punkty w rankingu UEFA.
Nic to, nie tylko Pogoń może dla nas zdobywać punkty, trzeba wstać i biec dalej.
Przenosząc się na chwilę na inny kontynent, w półfinale Arabskiego Pucharu Mistrzów Narodów swoich rywali pokonali Al Nassr oraz Al Hilal. Z rozgrywkami żegnają się pokonane drużyny, czyli kolejno Al-Shorta oraz Al Shabab. Finał rozgrywek zaplanowany jest na sobotę, 12 sierpnia na godzinę 20:00.
A dzisiaj mamy czwartek, 10 sierpnia.
Dziś Ekwador świętuje Dzień Niepodległości od Hiszpanii.
Imieniny obchodzą dziś m.in. Asteria, Bogodar, Hugo, Laurenty, Prochor oraz Wirzchosław.
Tego dnia w 1937 w Tokio założono firmę Canon;
w 1957 otwarto Omladinski stadion w Belgradzie;
w 2003 Rosyjski kosmonauta Jurij Malenczenko jako pierwszy człowiek zawarł związek małżeński w kosmosie (panna młoda znajdowała się na Ziemi).
A w 2018 Michał Kwiatkowski wygrał 75. Tour de Pologne.
Dziś 29. urodziny obchodzi "Bilva", czyli Bernardo Silva, Górnik Wieliczka zaś, 76. rocznicę powstania. Wszystkiego najlepszego.
Otrząsamy się, i to szybko, z wczorajszych doświadczeń, bo już dziś Legia Warszawa zmierzy się z Austrią Wiedeń, a Lech Poznań podejmie FC Spartaka Trnava. Oba mecze oczywiście w ramach kwalifikacji Ligi Konferencji Europy. Kibicujemy!
A ja za dziś Wam pięknie dziękuję i do zobaczenia jutro!
„Finał Pucharu Anglii jest lepszy niż rozdanie Oscarów, ponieważ jest szczery” – Vinnie Jones
~Rzeźnicy kartomanii
0
@ShawnC byłem raz na Woodstocku kilka lat temu i pomimo stereotypów które teraz głosi Dapi (ja również jechałem tam z takimi przekonaniami) była to jedna z najlepszych imprez w moim życiu, pełna świetnych, życzliwych ludzi bez żadnej spiny do drugiego człowieka. Pełna pozytywnych świrów. Pewnie że jest masa pijaków i ćpunów ale jakoś specjalnie mi oni nie przeszkadzali. Wole pijaków i ćpunów co się świetnie bawią niż patusów którzy wpadną na mnie na pogo i będą się spinać (Fest rok temu)
15
@Ojciec5tkidzieci szpaka średnio udał, ale Borek i Twaro idealnie
0
Zawsze bawi Raphinha w idolu xD
0
@MesQueUnClub96 idealna to 23-25 stopni choć lubie upał 30 co jakiś czas najlepiej w weekend zeby się wygrzać na słońcu. A teraz wieczna jesień i depresyjny nastrój ech
15
O znowu leje. Nie pamietam kiedy ostatnio było tak gowniane lato. Ale tydzień był upał i już wszyscy płacz ze dupa spocona. No to teraz macie. Nie ma kiedy w roku się naładować energia bo tydzień w ciepłym kraju to zdecydowanie za mało
0
Kobiecy futbol vs mikrofalówka 0:1
https://vm.tiktok.com/ZGJgsQ8u9/
0
@Eto'o9 R10 2100 katalogowa na Lego, chodzą po 1500 jakoś, ja kupiłem za 1100
9
Muszę przyznać ze Hogwart z Lego to jeden z najlepszych jak nie najlepszy zestaw jaki do tej pory składałem. Niesamowicie dużo frajdy i satysfakcji daje mi ten model. To jak odwzorowane są szczegóły jest niesamowite. Po Camp Nou miałem obawy do kolejnych „budynków” bo często to wszystko jest na jedno kopyto, ale tu jest rewelacja. To na zdjęciach to tak naprawdę dopiero połowa. Teraz jak to składam to jeszcze bardziej mi się marzy Rivendell z LOTRa ale chyba nie mam gdzie tego już serio postawić xD No i ten Titanic mi tak chodzi po głowie ale jakoś nie umiem na klocki wydać aż tyle. Wiem ze wydałem już o wiele więcej ale tak na raz jakoś se jeszcze nie wyobrażam. W każdym razie fanom serii bardzo polecam, jest mega dużo fajnych smaczków. Fajne jest tez to ze moja dziewczyna po wspólnym składaniu Bonsaia się wkręciła i składa to ze mną i tez ma mega frajdę
https://zapodaj.net/plik-VgqyoHSike
https://zapodaj.net/plik-sQsrGSV7KJ
https://zapodaj.net/plik-Pq3Z7SEVKm
2
Ktoś chętny porzucać sobie karty w pokerka 4fun?
@MesQueUnClub_87 @escarabajo @Kidd
https://www.pokernow.club/games/pglHK4vod5bY_gatHjCp839x_
4
@Rhaan na kawalerkę dla dzieci na wynajem xD
29
Zbiórka na milion na tego kibica Bielska co zginał to wyższy poziom żenady. Patus co ma rodzinę pojechał 200 km sie napierdzielać za klub na maczety. Jeszcze opis ze tragiczna śmierć xD tragiczne to bić się w 2023 za klub i jeszcze za to ginąć.
https://zrzutka.pl/c7gufz
1
@Ptasior @Mario96w dla mnie wybrał kasę, troche mniejszą ale wciąż kase. Tylko jak mówie, nie dziwi mnie to
5
Messi w 4 pierwszych meczach dla Miami:
-7 bramek
-1 asysta
-4 wygrane
-2 bramki strzelone bezpośrednio z rzutu wolnego
Wielka szkoda bo mógł tak strzelać jeszcze w Europie przy setkach tysięcy kochających go kibiców. Niestety wybrał pieniądze. Ale nie mam do niego pretensji, wygrał wszystko więc pewnie miał już dość presji a też w Barcelonie nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać. Pewnie jakbyśmy nic nie wygrali to znowu by każdy zwalał na niego. Chyba się nigdy nie pogodzę z tym jak skończyła się jego przygoda z Barcą.
0
@koziar transmisja leżała przez 3/4 gali i prAwie zadnej walki się nie dało obejrzec. A oni zamiast zwrócić kasę to wydłużają dostęp do powtórek o 10 dni xD
0
Hahahha Clout MMA nie zwraca kasy za transmisje która nie działała bo to był atak hakerski, ale za to macie dostęp do gali 10 dni dłużej xdddddd No to coś czuje ze upadek od następnej gali. Ja napewno już nie kupie tego scierwa. Fame dalej bez konkurencji
1
@MichalZZZ jak to kibic agresora zginął to wcale go nie szkoda
1
@TR3YWAY a nie wiem, czytałem na fejsie ze Tarnów vs Tarnów
33
Niezła ustawka kibiców Uni Tarnów vs Tarnovii Tarnów. Jedna osoba nie żyje, inni maja kończyny do amputacji bo walki były ze sprzętem na maczety. Zeby się bić za klub to trzeba być debilem, ale zeby się zabijać za piłkę nożna to trzeba mieć gowno z mózgu xD śmieci się same wynoszą po raz kolejny
2
@Janas11224 dzisiaj karta tak żarła xddd przesada serio 1100 do przodu @Rust_Cohle @Kidd @MesQueUnClub_87 @barcadreed @escarabajo
0
@Janas11224 a nie Sory to jednak YouTube byl
0
@ArterkHD @PawkoFCB teraz narazie działa
0
@ranger3120 nie kupuj bo działa jak gowno
1
Clown mma niezłego maja strima. Ha tfu
1
@Rust_Cohle z synem pograj. My gramy co dwa tygodnie
5
Dzisiaj na żywo to już nie będzie takiej nie mądrej zabawy
https://zapodaj.net/plik-I1FvnzoFQ9
@MesQueUnClub_87 @Kidd @escarabajo @Rust_Cohle @barcadreed