Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Moim zdaniem bez owijania w bawełnę i bez sentymentów, Xavi jest do wypierdolenia. Im szybciej sobie o tym zdadzą sprawę tym lepiej dla nas. Gość jest sredni, nie wnosi nic nowego, ciagle gramy ten sam syf. Nieważne czy przyjdzie tu Mbappe, Neymar, Messi czy Deco wznowi karierę, z tej drużyny nie będzie rewelacji z nim na ławce. Wierzyłem mocno jeszcze kilka miesięcy temu, ale zrozumiałem ze nie ma w co już wierzyć. Jakby nie był legendą to by go już tu nie było dawno i to jest fakt
0
Robert dał dziś zarobić
https://zapodaj.net/plik-ByEWILe70Q
1
Wpuszczenie obrońcy w 90 minucie który ma debiut po kontuzji w momencie w którym wygrywamy 2:1 a Ossasuna nas cisnie. Denzel za mądry nie jest
1
@Romario87 wiem ze nie, No ale w głębi duszy chce ta Barce nawet teraz oglądać
1
Człowiek siada w niedziele o 21 30, nie dość ze jutro do roboty to jeszcze trzeba oglądać Xavi Ball. Echhh. Xavi Out
4
Roberto na PO, Lewy meczybuła dalej w składzie, Gavi na skrzydle. Można i ściągnąć Mbappe do drużyny ale z tego nic nie będzie jak na ławce będzie siedział taki beton jak Denzel. Piłkarzem był wybitnym ale trenerem jest gownianym
0
@pioz123 a ławka ma zbudować pewność siebie Ferrana?
1
Widzę Lewego w przewidywanych składach i się robi nie dobrze. Tak się wlasnie buduje motywacje po dobrych meczach Ferrana. Denzel chyba chce zrekompensować Robertowi wojarze Anki u hiszpańskich chadów na bahacie
3
Lata mijają, piłka nożna w tym roku to będzie zupełnie inna piłka którą pamięta moje pokolenie :(
https://streamable.com/9s3y6f
2
@MesQueUnClub_87 jak czytam to Cancelo również miał problem tylko w City, a tez nie wiadomo jak bulo bo Guardiola tez ma charakter ciężki
1
Odnośnie ciężkiego charakteru Cancelo. Już był tu taki jeden ciezki charakter. Rasista, prowokator, czasem się wydawało ze psychol, robiący rzeczy których nie robią zwykli ludzie jak gryzienie rywali. Jak się to skończyło każdy wie.
0
@_catalan Jo nie wiedziol
0
@Rl9k1nG Ferrari Tancula może być ciekawe, Szyszka z Daszkiewiczem, Alberto z Księżniczka
65
Barca niby pośmiewisko, niby już sredni klub, a kolejne okienko się kończy a ja upocony od informacji, zawirowań, zmian nastroju, bomb transferowych, nadziei. FC Barcelona proszę państwa, największy klub na świecie czy się to komuś podoba czy nie. Dziękuje Alemany za wszystko i obyś znalazł sobie odpowiedni klub w którym jeszcze bardziej rozkwitniesz. A nóż może jeszcze wrócisz do nas.
0
Oby Abde został bo kontuzja jakaś i nie mamy ataku.
0
Ale posrane czasy były kiedyś. Nie do pomyślenia że taki kraj jak Niemcy wrócił to życia w społeczeństwie. Cześć i chwała bohaterom
1
@Rust_Cohle nie wiara że ty masz dzieci xd
26
Pamiętajcie że na każdą papierową słomkę która wam się rozpuszcza w buzi 5 Hindusów sra do plastikowych torebek i wyrzuca je do rzeki
3
Atletico chce żebyśmy opłacili pensje Felixa i zapłacili 8 mln? To niech się gonią frajerzy, zero interesów z tym śmiesznym klubem. Niech se siedzi u nich zgniłe jajo za 100 baniek na ławce cały sezon albo wprowadza zła atmosferę
0
@marcin62 No trzeba mieć skilla ale ja całe życie na konsoli to ogarniam na padzie. Ale jakbym dał komuś kto gra na kompie to obstawiam ze bez szans ogarnąć bez wspomagania bo wrogów w tej części jest wyjątkowo dużo xD
3
SPOILERY RESIDENT EVIL 4 REMAKE choć w sumie nie ma tu spoilerów ale wole napisać
Jestem w połowie i co tu dużo mówić. Po genialnej odświeżonej 2 części, średniej 3 znów dostajemy świetny tytuł. Brakowało mi Leona i jego posranych przygód. To co mi się jak zawsze podoba to poziom trudności, bo w końcu po ostatnich kilku grach jak Dead Island 2 czy Hogwart dostajemy grę która nawet na średnim poziomie jest wyzwaniem. Nie ma wspomagania, na konsoli trzeba sobie przypomnieć jak to jest walić headshoty bo amunicji marnować nie wolno. Fajnie ze nigdy nie byłem fanem Residenta i ogrywam sobie teraz odświeżone wersje jako nowy gracz nie wiedząc co się wydarzy. Polecam każdemu bo świetnie się w to gra, praca domowa odrobiona na 6.
@Objectivo @clyde @macio_944 @IronSanHybrid @Nazio87 @Mario96w @marcin62
0
Z tymi grupami dlaczego nie mogliśmy grać np z United to chodzi o dni rozgrywania meczy zeby się nek nachodziły
5
@poskus To tak nie działa, oni nam kształtują piłkarza i sie nim opiekują, nie mają w tym interesu żadnego jeśli on i tak do nas wróci. Deal jak najbardziej zrozumiały
1
Ja tam się cieszę że Fati odejdzie na wypożyczenie. On musi udowodnić że ta 10 na plecach to nie przypadek i odzyskać formę. U nas i tak gra ogony, jak wchodzi to sie wydaję że mu nie zależy. Niech udowodni swoją wartość i do nas wróci i zdecydujemy co dalej z nim zrobić. Może dostaniemy Fatiego przed kontuzją, a może otrzymamy weryfikację że jest kolejnym zmarnowanym talentem i damy se spokój. W ataku mamy Raphinhe, Lewego, Ferrana, Abde, Yamala, może Gundogan zagrać w ataku czy Gavi czy Pedri. W zimę prawdopodobnie dostaniemy Roque. Jak ma być coś z Ansu to nie może grzać ławy a nie jestem za tym żeby grał u nas na siłę kosztem graczy którzy dają więcej od siebie. Niech odchodzi i pozamyka nam mordy albo niech go weryfikuje inny klub żebyśmy mieli jasność
1
Raków Ala Xavi ball
3
Mecz się jeszcze nie skończył ale i tak jestem dumny z Rakowa. Grupa LE to imo wielki sukces. Fajnie ze będzie co oglądać
27
Czyli wychodzi ze znowu bialorycerstwo się zesralo, a kobieta została pokrzywdzona dopiero jak się okazało ze się jej to opłaci. Obrzydliwe. I tak ja wciąż uważam ze on jest debilem ze się tak zachował ale to rzuca zupełnie inne światło na tą sprawę.
0
@Rhaan No tu fakt, Gosling serio dobrze zagrał
0
@JohnA No to jak możesz nie pojmować fenomen nawet nie widząc tych filmów? Ja się wypowiadam bo byłem w kinie i widziałem
0
@Nieznajomy No może złego słowa użyłem, po prostu słaby film