Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze ze Messi nie przyszedł bo jego tez by pewnie jakimś cudem Denzel zepsuł
1
Nie czaje trzymania Lewego na sile. Kopie się po czole a dodatkowo nie jest zawodnikiem który może zrobić coś z niczego. On nie robi różnicy na tyle zeby dac mu grać bo a nóż będzie miał przebłysk. Niech wuefista da szanse Ferranowi. A zaraz Yamal zejdzie
0
@Firestone a zejdzie Yamal
8
Na bank Denzel ściągnie Yamala po przerwie a zostawi cyrkowca z Polski
1
@don'T.R.I.P.e o Denzelu ze jest słabym trenerem. Nie ma tu żadnych zmian w naszej grze. Gramy ciagle to samo gowno i czekamy aż coś wpadnie
4
Smutna prawda ale mając takich graczy gramy takie gowno przez wuefistę na ławce. Zero pomysłu na tą drużynę. Xavi jest trenerem na poziom Kataru i tam powinien zostać. Mam wrażenie ze oni w szatni dostają wytyczne na podstawie grajcie swoje panowie to może wygramy. Średniak z którym może wygramy znowu ligę jak Real będzie dawał dupy
1
@FcPortoFan1999 Oh No, anyway
12
I Lech ostatecznie został największym frajerem Europejskich Pucharów. Legia dała rada po naprawdę zaciętym boju, Raków wiadomo topka, Pogoń na odchodne wygrała dając punkty do rankingu (Gent to za wysoki poziom każdy wie, trochę za wysoko 5:0 pierwszy mecz ale i tak marne szanse były). Został Lech któremu wróciła karma i po bece z Legii sami dali dupy i przynieśli wstyd sobie i kibicom.
4
@DaPidejpi Spaletti wygrał lige z Napoli pierwszy raz od x lat dominując rozgrywki, jego druzyna grała fajną piłke, doszedł do 1/4 LM. Messi odpadł w 1/8 i ledwie wygrał ogórkową Ligue 1. Prosze fanboje Messiego, weźcie czasem zrozumcie że nie zawsze Leo musi być najważniejszy i najlepszy. A tu jego obecność to żart
6
W Józka szczelil pierun
3
Wojciech Szczęsny w rozmowie z "TVP Sport":
Jak zareagowałbyś na telefon z Arabii Saudyjskiej?
– "Zaczynam rozmowę od kilku zer. Pieniędzy mi w życiu nie brakuje. Wolę fajne wyzwania, a bronienie bramki Juventusu jest najfajniejszym wyzwaniem, jakie mogę przed sobą postawić."
Jak w ogóle patrzysz na masowe transfery do Arabii? Ten trend może się utrzymywać?
– "Na razie nie bardzo to analizowałem. Mało czytam o piłce i wiem, że kilku zawodników tam poszło i nie dziwię się. Chore kwoty latały w mediach. Rozumiem, że ktoś może podjąć taką decyzję i wydaje mi się to w miarę logiczne. Uważam, że warto jest mieć inne priorytety niż pogoń za pieniędzmi."
RIGCZ
0
@kynio302 myslałem ze to Sentino z Messim
3
Ciekawostka: Skrót firmy CCC oznacza Cena Czyni Cuda
1
@ptrx Cafe Belga top płyta
1
@Mixtape czytałem same złe opinie o tych wolnostojących. 4K to oczywiście taka z jednostką zewnętrzną
0
@Transu96 a klima to tylko 4k i to taka z wyższej półki
5
@Transu96 mogłeś se klime kupić a nie kompa za kilka koła zeby i tak grać w gothica
0
@BorzyKrzys spodziewałem się po prostu czegoś zupełnie innego, a nie bajki dla dzieci
1
@TheNekro94 byłem na premierze, dla mnie infantylne kino przerysowane do granic możliwości
@Cobra303 to moja opinia tylko, wśród moich znajomych jestem jednym z niewielu co mu się nie podobał
1
@PatrychoO marketing Oppenheimera to żart, nie wiedziałbym o tym filmie gdyby nie fakt ze moja kupiła bilety na Barbie na premierę i zobaczyłem w kinie plakat.
@BorzyKrzys no dwa inne ale ludzie piszą ze wielkie kino i tu i tu, a Barbie to zart
17
Oppenheimer 11/10 film, jedynie ta długość trochę przesada. Ale morał z filmu, gra aktorska, napięcie, wszystko top topów. Oj będą Oscary leciały. Bekę mam ze ktoś stawia Barbie obok takiego kina
2
Gdy ktoś zapyta Denzela czy może zmienimy w końcu taktykę w meczach Barcelony
https://streamable.com/d28w25
3
Dajcie szanse Abde. Po meczu z Getafe już pełno komentarzy ze to drewniak i nic z niego będzie. Po pierwszym meczu…ja w niego mocno wierze ze zastąpi Dembele. Mają wychowankowie coś takiego w sobie ze widać u nich zawziętość, nie to co najemnicy grający tylko dla pieniędzy
0
W końcu dobra decyzja Denzela ze nie chce zgniłego jaja w klubie. Brawo
13
Godzina 23 45, notatnik pada po raz pierwszy
4
Abde pierwszy mecz w Barcelonie nie udany, pod duża presją z niewygodnym rywalem. „Dembele wróć, sprzedać go, porażka nie piłkarz” XDDDD jesteście nie możliwi. Mega toxic społeczeństwo kibicowskie
1
Ja oglądający ten mecz
https://zapodaj.net/plik-acccVfCnej
7
Zapraszam w piątkowe południe na rozgrywkę. Prosze o dodanie herbu przed dołączeniem (jak was dodam to możecie go usunąć żeby nie bylo ze lece na herby). Dodaje tylko prawdziwych graczy a nie czopków co wbijają dają all in 3 razy i wychodzą.
https://www.pokernow.club/games/pglOGqt98LuZMhdG5U9PGCoo7
@escarabajo @Kidd @chavez @MesQueUnClub_87 @barcadreed i inni sory ale zapominam kto gra zawsze xD
1
@Kidd Arsenal
Chelsea
Havertz
Newcastle
Nie wiem
Haaland
3
@Barcasub wciąż horrendalna kwota za gościa co ma rok kontraktu