34

@Chudini123 gratulacje, wymieniłeś dokładnie dwie rzeczy które zrobił fenomenalnie. Reszta to średnie sezony. Zawodnik na poziom średniaka La Liga taka prawda. Powinien odejść conajmiej dwa sezony temu

2

Hhahhahahah Ramos kocham cie

1

Jak gramy? Bo nie mogę oglądać

0

@Jacol_24 lubie jak ktoś się mądraluje bo coś zobaczył na filmiku

0

@Trojanek23 a gdzie napisałem ze można? Napisałem ze nie można za nieumyślne skazywać jak za umyślne

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Szreko też bym chciał żeby poszedł na dożywocie ale takie jest prawo i jak chcemy sprawiedliwości to bądźmy sprawiedliwi. Powinien tak czy siak dostać 15 lat

2

@Szreko no tu się nie zgodzę akurat, chcemy sprawiedliwości więc bądźmy sprawiedli. Potrójne nieumyślne zabójstwo. Chcemy czy nie definicja umyślnego zabójstwa jest taka że musiałby chcieć to zrobić. Jest idiotą że tyle jechał ale to wciąż nieumyślne

20

@Trojanek23 różnica jest taka że gość jechał 250 i zabił 3 osobową rodzinę, a drugi w amoku przed patusami uciekał i przejechał babkę. Z premedytacją? Nie rozśmieszaj mnie. To i to nieumyślne spowodowanie śmierci, tylko że jedno pojedyncze a drugie potrójne. I różnica taka że potrójne zrobił ustawiony gość, a pojedyncze Mirek co nie zna ludzi z układami

86

@draxidox a chłop co przejechał patusiare bo mu patologia chciała wejść do busa i go skatować dostał 16 lat xD

12

@messi33 fajnych masz kolegow

0

Jakieś info o Pedrim? Ta kontuzja się ciągnie jak smród po gaciach. Niby kluczowy gracz a w sumie wydaje mi się ze jest wiecznie kontuzjowany. Nie widzę tu topowej kariery jak to się nie zmieni

9

No jak to kto? Dżoker Sergi Aka „gol z PSG i rajd z Realem po którym Messi strzelił gola” Roberto

0

@MesQueUnClub96 No trochę się obraził jak dzieciak ale ten TikTok to taka żenada ze ciarki przechodzą

0

@MesQueUnClub96 to auto twojego starego

1

@ranger3120 świeżo po myciu dlatego takie mokre :c

0

@SeWo77 za kierownicą wiadomo

1

Dokładeczka siedzi jak złoto. Szkoda ze wykonana z gównolitu ale i tak mega zadowolony jestem z efektu końcowego
https://zapodaj.net/plik-axqUrX2Ezt

1

@Medium masz artykuł na stronie

2

@Androchem kto pytał świerzak

0

@Technik czar prysł w 12 minucie meczu. Sprzedać

0

@Vitoo co ty gadasz xD przewinalem 15 w dół przed napisaniem i 5 było ze czemu Ferran a nie Lewy

0

Zdarza się najlepszym :) odrabiamy Pany

4

Jak Lewy grał to każdy pisał czemu znowu Lewy w pierwszym, a jak gramy z ogórkiem (tak wiem ze ciezkie mecze z nimi były) i Lewy na ławce to każdy narzeka ze chlip czemu Ferran XDDD weźcie się zdecydujcie. Bardzo fajny składzik

1

https://www.pokernow.club/games/pgln8fkGAmarp0KC4vQN3krYg
zapraszam na krótką rozgrywkę. Prosze o herb i nick normalny (potem można herb usunąć) @Rust_Cohle @negreanu @MesQueUnClub_87 @Bykunn @chavez @escarabajo

0

https://latarnikwyborczy.pl/ankieta/

Solidarnie PIS na najniższym miejscu :) jednak martwi mnie KO na pierwszym. Moje poglądy są bardzo przeciwne od poglądów mojej dziewczyny. Ona i ja mamy KO na pierwszym. Ja na drugim Konfę a ona Lewicę. Dwie przeciwne strony, a jednak KO pierwsze, to tylko pokazuje że nijaka ta partia. Taka nie wiadomo co chcąca zaoferować. Nie da sie niestety trafić do wszystkich, a oni chyba próbują

0

@Rl9k1nG nie kupuje. Jak chcą poprawności to niech kobity kupują teraz gre

1

Tebas po porażce Realu przypominający Negreire, mówiący ze ma do zarzucenia sobie tylko rasizm wobec Viniego, pięprzacy dalej negatywnie o Barcelonie. Jaki to jest rak to ja nie mam żadnych pytan. Chłop powinien zostać wypierdolony na zbity pysk za jawne wspieranie jednego z klubów, a o innych rzeczach nawet nie wspominam.

0

Ale boli ze mi Arsenal kupon zwalił bo zamykało Atletico wlasnie echhhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?