Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
https://zapodaj.net/plik-ksFhlTYeCq
Jak influencerki widzą wplyw ich postów na wojne
0
@J4no @tadzik447 dobra jutro koło 11 będzie post
4
Chciałbym napisać o wszystkich aferach PIS od 2015 ale musiałbym robić spam jak @MesQueUnClub96
1
@FcPortoFan1999 Sory ja po flaszce. Jest edit wariacie
15
Za niecałe 48 godzin otwieramy szampany i wywozimy na taczce Pisiorow. Każdy musi iść głosować. Czy to na Konfe której nie trawie, czy na opozycje. Zróbmy to i w końcu skończmy propagandę w tym kraju. Nie będzie idealnie ale na pewno będzie lepiej.
0
@Objectivo nie wiem czy mówimy o tym samym w takim razie bo ja zapłaciłem za niego jakieś 40 zł xD kiedyś tu pisałem wlansie ze bardzo dobrze zrobiona gierka
0
@Objectivo nawet nie wiedziałem. Ja mam RDR 1 na Xboxa one (nawet nie wiedziałem ze to remaster) i uważam ze jest świetny i wcale nie odstaje specjalnie od nowych gier
0
@Faro mnie nie boli dac nawet 200 za nowa grę która mi sprawi radochę i da zajęcie na masę godzin.
6
Bosak w młodości wyglądał jak typowy wyborca Konfederacji xD
https://zapodaj.net/plik-ZXQw5jLKNv
0
@Objectivo co zrobili z RDR?
2
Kupiłem sobie GTA Definitive Edition na Xboxa. Powiem szczerze że po 2 godzinach nie napotkałem żadnych znaczących bugów (zacząłem od GTA III). Jednak nie wygląda to jak remaster. Czuję trochę jakby ktoś wgrał jakiegoś prostego moda poprawiającego tekstury i tyle. Wstyd że taka firma jak Rockstar sprzedawała to za 269 zł. Ja zapłaciłem 50 na olx więc cena adekwatna do jakości. Aczkolwiek jest taki sentyment do serii że i tak fajnie mi sie w to gra i odświeża. Zapomniałem już że w 3 części gość był niemową xD nie mogę się doczekać Vice City i San Andreas. Ahhh gdyby zrobili remake tych gier to by rozbili bank @macio_944 @clyde @IronSanHybrid @Objectivo @marcin62 @Mario96w @Nazio87
2
@karolup złe przygotowanie fizyczne i gówniany sztab na poziomie ligi katarskiej
12
Już zapomniałem że mamy takie piłkarza jak Pedri. Gracz wybitny ale te kontuzje sprawiają że pewnego poziomu nie przeskoczy (u nas). Miały być 4 tygodnie przerwy, a zaraz miną 2 miesiące. Jakoś czuje że poszedłby do Bayernu i by jego kontuzje mineły. To nie przypadek że sztab Xaviego drugi rok z rzędu ma połowe piłkarzy w szpitalu przed kluczową fazą. I te kontuzję się powtarzają.
5
Panie Kraśko, my tu chcemy PIS odsunąć od władzy. Boże jak mi się ciężko go słuchało, czułem jakby TVP leciało. Mega zły pomysł przed wyborami takiego kretyna puścić
1
@Chucky taki atak nie jest zero jedynkowy, zaatakują i się będą bić między sobą. Południowa współpracuje z NATO i USA, za Północną prawdopodobnie wstawią sie Chiny i powinna Rosja. Północna to też nie Hamas tylko ogromne wojsko ze średnim sprzętem i ludzmi gotowymi ginąć za kraj
4
No to jeszcze Chiny vs Tajwan, Pakistan vs Indie, jakaś wojna w Afryce i zbliżymy się jak nigdy do III WŚ
6
@Criss18Barca Dubiel ukrywał pedofila Stuu który spotykał sie z 13 letnimi fankami i sie z nimi całował i nie wiadomo co jeszcze. Wiedział, sam tez wysyłał dziwne głosówki do dzieci, potem kłamał że nic nie wie. Gonciarz jest po prostu debilem i dawał mefedron za seks jakimś laskom, pisał obrzydliwe teksty. O tyle śmieszne że jest nadwornym cuckoldem od lat i feministą. Aczkolwiek nie pisał do dzieci tylko do dorosłych
33
@Popitek12 wystarczy że ma iq powyżej 13 i nie jest cuckoldem
0
@Barcasub ja się obawiam ze 3 droga nie wejdzie i się głos zmarnuje. Musza mieć 8%
0
@FCB_dimiC za rządów PIS boli mnie portfel jak go tankuje
2
@masa11 jesteś głupi jak głosujesz na PIS. Każdy inny lepszy. Jak na Bezpartyjnych to po prostu naiwny jak myślisz ze wejdą. Zamykam temat
0
@BorzyKrzys No bardzo możliwe, jednak wciąż im bliżej do zachodu niż Palestynie i innym krajom arabskim. Byłem, widziałem, czytałem. Tez sa często okrutni ale ja tu widzę dużo różnic jednak między nimi
0
@DaPidejpi nie powiedziałem ze nic złego nie zrobili i nie robią, jednak stawiam ich wyżej w hierarchii człowieczeństwa od terrorystów z Hamasu
3
@DaPidejpi ah shit Here we go again. Żydzi są jacy są, ale nie mordują bezbronnych kobiet i dzieci tylko terrorystów którzy za tymi dziećmi się chowają i potem płaczą. Jakbym miał obok kogoś mieszkać to wolałbym Żyda który mnie może oszuka na pieniądze, niż obok Araba który obetnie mojej dziewczynie głowę bo ma sukienkę
0
@MarianoItalianoVero ja kupiłem za 60
Wlasnie na Olx to chyba nie jest zle cenowo
4
Lubię teorie spiskowe, oczywiście takie poparte jakimiś sensownymi argumentami. WTC jest dla mnie zagadką, do dziś mam wątpliwości czy to był zamach czy zaplanowany akt USA żeby mieć pretekst do ataku na Bliski Wschód. I tak samo miałem teraz z Izraelem. Ale teraz już nie wierze że to przypadek i zadniedbanie. Serio wierzycie że Mosad nie przewidział że kilkaset śniadych królewiczów zrobi dziure w płocie i przejedzie na motorach mordując cywili? Ten sam Mosad który jest uznawany za najlepszą agencję wywiadowczą na świecie, ten sam który miał agentów na całym świecie i np w Syrii gdzie agent był osobą decyzyjną w kraju i mówił np. żeby sadzić drzewa żeby chować kluczowe miejsca, a swoim przekazywał w ten sposób gdzie mają bombardować. Nie uwierze że to przypadek, Izrael doskonale wiedział, jednak nie reagowali i grali w tą gre bo mają teraz doskonała okazje zrównać Gazę z ziemią, a świat będzie tylko patrzył bo za to co Hamas zrobił im sie należy. I tak to się kręci.
0
Grał ktoś w GTA Definitive Edition po dłuższym czasie od premiery? Mam mega ochotę pograć ale zastanawiam się czy wyglada to już lepiej niż wcześniej
3
Bronimy wyniku XDDDDD
0
@BorzyKrzys wiem wiem, wiesz jak jest. Ludzie chcą afer i kolejnego gościa do niszczenia. Ale No dobry materiał ogólnie, szkoda w ciul tych dzieciaków. Jedynie dla mnie ta olciax mega obrzydliwa laska. Oby tez poniosła konsekwencje
0
@BorzyKrzys twarde dowody ale to już było. Liczyłem ze będzie coś między innymi na Zabielskiego. Potwierdził ze stuu jesy Pedofilem, ze Dubiel wiedział, ze Boxdel to
Idiota