Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie płakałbym jakby Girona wygrała majstra. Szkoda tylko ze pewnie spuchnie niedługo i ostatecznie skończy się jak zawsze
6
Xavi wierzy w każdego. Szkoda ze jesteśmy bez napastnika w tym sezonie. Xavi out jak najszybciej, na Lewym oby zarobić coś jeszcze przy sprzedaży do MLS albo Arabii
1
@TR3YWAY a skad ty taki chytry na wiedze?
5
@MesQueUnClub96 Thomas Muller
0
@cules100pro dlaczego? Gramy gowno od kilku sezonow, United pokonało między innymi nas w zeszłym sezonie. Widzę tu bardzo dużo podobieństw do nich. Maja więcej kasy wiadomo ale my również pomimo kryzysu kupujemy drogich piłkarzy których chce nas trener, a gramy dalej gowno
0
@Rust_Cohle niezbyt dobrze, aczkowiek Xavi tez dostaje kogo chce
0
@Piernik oni maja argument chociaż bo maja gównianą drużynę. Xavi sprawił ze gramy piach tez tylko ma drużynę na puchary. To już nie wiem co gorzej.
0
Huti z Jemenu zestrzelili amerykańskiego drona MQ-9. Nie jest to zwykły dron tylko dron który ma zasieg 6k kilometrow i leci 500km/h. Do tego jest wielkości samolotu xd mają arabusy sprzęcik niezły
0
@HighestInTheRoom już zweryfikowali ze to fake. Filmik z otwarcia w jakiejś wiosce kilka lat temu
2
@HighestInTheRoom mmm dzienne spożycie kaloryczne za 30 zł po którym będę głodny za 2 godziny. Rewelacja
5
1/3 za mną. Składa się bardzo przyjemnie, aczkolwiek Hogwart był imo lepszy. Myśle ze warte to swoich pieniędzy jeśli chodzi o wygląd bo serio urywa dupe na żywo ten model
https://zapodaj.net/plik-jxnNfDwBKT
https://zapodaj.net/plik-dJZJWxeJQr
https://zapodaj.net/plik-R3Droel6YV
1
Dla mnie mięso sos meszane meszane i te dwa znicze poproszę
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
0
@maroon No śmieje się ofc nie obrażam. Ale No nienawidzę Lukrecji
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Rifek tradycje trzeba podtrzymywać
1
@Szklaner katolicy nie strzelają w centrum Paryza do niewinnych ludzi
0
@maroon jak jesteś psycholem to napewno
47
Maciej Iwański na temat swojego wyboru Viniego w plebiscycie Złotej Piłki:
"Na trzecim miejscu postawiłem na Viniciusa, bo jestem naprawdę pod wrażeniem, w jaki sposób walczy z rasizmem, który go dotyka. Podziwiam, jak to wytrzymuje i się temu przeciwstawia."
XDDDDDD
1
Op sobie kupuje czarne żelki na cmentarzu bo myśli ze to cola a to lukrecja śmiechu warte…
0
@Szklaner niech wyjdą na ulice i protestują przeciwko
5
Najwyższy Przywódca Iranu: świat muzułmański nie może zapominać, że to Stany Zjednoczone, Francja i Wielka Brytania stanęły przeciwko islamowi i uciskanym Palestyńczykom. Świat muzułmański musi zdać sobie sprawę, że nie chodzi tylko o syjonistyczny reżim i musi również wziąć pod uwagę te kraje w swoich działaniach, analizach i równaniach.
Odpowiedzią powinna być deportacja muzułmanów z tych krajów oraz najlepiej z całej Europy dodatkowo
0
98 za 7,10 już. Dziękuje Panie Jaroslawie, dziękuje Panie PIS
2
Tak to jest jak ktoś z mentalem mistrza przychodzi do Barcelony. Niestety ale większość graczy ma wszczepiony gen przegrywu. Szacun dla Gundogana, niech mówi co myśli, każdy normalny kibic wie ze ma racje
1
Czy zeby zagrać w Spidermana 2 musz ograć Milesa Moralesa? Jakoś się odbiłem jak ostatnio grałem i nie przeszedłem go. 1 cześć ofc ograłem i mega mi się podobała
2
Passa trwa. Girona na farcie ale kupon zielony