2

Nie płakałbym jakby Girona wygrała majstra. Szkoda tylko ze pewnie spuchnie niedługo i ostatecznie skończy się jak zawsze

6

Xavi wierzy w każdego. Szkoda ze jesteśmy bez napastnika w tym sezonie. Xavi out jak najszybciej, na Lewym oby zarobić coś jeszcze przy sprzedaży do MLS albo Arabii

1

@TR3YWAY a skad ty taki chytry na wiedze?

5

@MesQueUnClub96 Thomas Muller

0

@cules100pro dlaczego? Gramy gowno od kilku sezonow, United pokonało między innymi nas w zeszłym sezonie. Widzę tu bardzo dużo podobieństw do nich. Maja więcej kasy wiadomo ale my również pomimo kryzysu kupujemy drogich piłkarzy których chce nas trener, a gramy dalej gowno

0

@Rust_Cohle niezbyt dobrze, aczkowiek Xavi tez dostaje kogo chce

0

@Piernik oni maja argument chociaż bo maja gównianą drużynę. Xavi sprawił ze gramy piach tez tylko ma drużynę na puchary. To już nie wiem co gorzej.

0

Huti z Jemenu zestrzelili amerykańskiego drona MQ-9. Nie jest to zwykły dron tylko dron który ma zasieg 6k kilometrow i leci 500km/h. Do tego jest wielkości samolotu xd mają arabusy sprzęcik niezły

0

@HighestInTheRoom już zweryfikowali ze to fake. Filmik z otwarcia w jakiejś wiosce kilka lat temu

2

@HighestInTheRoom mmm dzienne spożycie kaloryczne za 30 zł po którym będę głodny za 2 godziny. Rewelacja

5

1/3 za mną. Składa się bardzo przyjemnie, aczkolwiek Hogwart był imo lepszy. Myśle ze warte to swoich pieniędzy jeśli chodzi o wygląd bo serio urywa dupe na żywo ten model
https://zapodaj.net/plik-jxnNfDwBKT
https://zapodaj.net/plik-dJZJWxeJQr
https://zapodaj.net/plik-R3Droel6YV

1

Dla mnie mięso sos meszane meszane i te dwa znicze poproszę

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Komentarz usunięty

0

@maroon No śmieje się ofc nie obrażam. Ale No nienawidzę Lukrecji

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Rifek tradycje trzeba podtrzymywać

1

@Szklaner katolicy nie strzelają w centrum Paryza do niewinnych ludzi

0

@maroon jak jesteś psycholem to napewno

47

Maciej Iwański na temat swojego wyboru Viniego w plebiscycie Złotej Piłki:

"Na trzecim miejscu postawiłem na Viniciusa, bo jestem naprawdę pod wrażeniem, w jaki sposób walczy z rasizmem, który go dotyka. Podziwiam, jak to wytrzymuje i się temu przeciwstawia."

XDDDDDD

1

Op sobie kupuje czarne żelki na cmentarzu bo myśli ze to cola a to lukrecja śmiechu warte…

0

@Szklaner niech wyjdą na ulice i protestują przeciwko

5

Najwyższy Przywódca Iranu: świat muzułmański nie może zapominać, że to Stany Zjednoczone, Francja i Wielka Brytania stanęły przeciwko islamowi i uciskanym Palestyńczykom. Świat muzułmański musi zdać sobie sprawę, że nie chodzi tylko o syjonistyczny reżim i musi również wziąć pod uwagę te kraje w swoich działaniach, analizach i równaniach.

Odpowiedzią powinna być deportacja muzułmanów z tych krajów oraz najlepiej z całej Europy dodatkowo

0

98 za 7,10 już. Dziękuje Panie Jaroslawie, dziękuje Panie PIS

2

Tak to jest jak ktoś z mentalem mistrza przychodzi do Barcelony. Niestety ale większość graczy ma wszczepiony gen przegrywu. Szacun dla Gundogana, niech mówi co myśli, każdy normalny kibic wie ze ma racje

1

Czy zeby zagrać w Spidermana 2 musz ograć Milesa Moralesa? Jakoś się odbiłem jak ostatnio grałem i nie przeszedłem go. 1 cześć ofc ograłem i mega mi się podobała

2

Passa trwa. Girona na farcie ale kupon zielony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?