Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@michal26 No ja nie mam nic do strzelania w sylwestra, daje mojemu psu środki uspokajające i śpi. Raz w roku niech se walą a nie cały grudzień o każdej godzinie
0
@Peciak dzięki temu zobaczyłem ilu smutnych ludzi jest na tej stronie, z drugiej strony ilu normalnych co ich nie boli ze komuś coś wyszło w życiu :)
2
@Comentateiro to już rok odkąd odebrałem a wy dalej swoje < 3
3
@pluszek na to raczej przeciętny Kowalski nie ma wpływu, a na walenie achtungami pod balkonami jak najbardziej
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@skubi99 przetłumaczyć ci ten skrót czy co?
1
@FCB24 a kto powiedział ze dobrze? Wez chłopie bo dziwne masz argumenty
7
@FCB24 trochę głupie porównanie bo ja mówię o waleniu petardami. Sam nie popieram zwierząt w restauracji.
@skubi99 no wlasnie to jest ta rozmowa z 15 latkiem. Nq
7
@FCB24 no i dobrze bo zwierzeta zasługują na szacunek w porównaniu do niektórych ludzi
1
@tristan87 nie bo mi owsiak nie wali pod chata tylko w centrum. I nie trwa to mieisac tylko jeden dzień a dokładnie kilkanaście minut
36
@skubi99 No mi szkoda mojego psa który się boi i siedzi w szafie ale to trzeba mieć trochę empatii i więcej niż 15 lat
43
@FCB24 bo uważam ze osoba która wali petardami w dzień i straszy zwierzęta i ludzi to debil
2
Komentarz usunięty
53
Jak kiedyś myśleliście ze jesteście debilami to pomyślcie sobie ze są ludzie co cały grudzień walą petardami i wcale nie maja 14 lat
1
A 2 lata temu się śmiałem ze kiedyś te pudła sięgną sufitu..najlepsze hobby na świecie
https://zapodaj.net/plik-l1zTCIsXAf
3
Najlepszy piłkarz według CR7. GOAT
https://streamable.com/86aqja
10
Tak jak Zdupy nie lubie tak tutaj rewelacja mu to wyszło xdddd
https://x.com/czlowiek_plakat/status/1737471423327740252
0
@Peciak w końcu czuć ulgę
20
Skowyt pisiorow to coś pięknego. Tyle czasu na to czekałem. Po prostu przepięknie im się pali dupa i jestem dumny ze mój głos nie został zmarnowany. Jeszcze jak ich giga chad Szymon Kotłownia gasi jak petów. Coś cudownego. Dziękujemy
15
Xavi to nie jest beton. Xavi to jest żelbet i to taki podwójnie zbrojony dodatkową siatką
1
@Firestone ja tez ich kocham ale zbyt stresującą mam prace zeby jeszcze to oglądać
10
Szanuje tych co oglądają ten paździerz. Jesteście prawdziwymi kibicami
1
To który to jest ten najgorszy klub? My czy Almeria?
3
to uczucie gdy nie wiem czy chodzi o nas czy o Almerie xD
0
@Barcasub udowodniłem
3
3 dzień mam auto bez bluetootha i muszę przyznać ze ludzie co słuchają radia to psychole XDDDD jak ktoś wgl w robocie na hali ciagle radio to chyba tak powstaje przemoc domowa
0
Gość dramat zdrowie. Mimo wszystko czuje że jakby poszedł do takiego City czy Bayernu to grałby wszystko i nie byłoby kontuzji.