0

@macio_944 no my to samo, moja co chwilę mówi wow ale ta gra jest ładnie zrobiona. Jakieś mini gry, interakcja ze światem. Rewelacja

0

@FCB_dimiC znowu jakiś bezbecki komentarz?

6

It takes two to jedna z najlepszych i najładniejszych gier jakie grałem w ostatnich latach. Serio nie pamiętam jaka gra sprawiła mi tyle frajdy co ta, dodatkowo gra się z drugą połówką albo ziomkiem. Jest tak przepięknie zrobiona że głowa mała, na początku myślałem że to Gierka dla dzieci, ale grając w nią z moja dziewczyna poczułem się trochę znowu jak dziecko. Jak ktoś nie zna albo zna ale nie grał, to obowiązkowa pozycja.
@macio_944 @clyde @Nazio87 @marcin62 @IronSanHybrid @Mario96w @Objectivo

4

Już w środę spektakl :)
https://zapodaj.net/plik-f1zezqXaTK

3

Dobrze że Denzel odchodzi po sezonie i chłopaki mają motywację teraz żeby go pożegnać

4

Kolejne ponad 90 min życia zaoszczędzone xD

1

@Pawel13sz dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe

1

@Arden taka prosta a ile dała frajdy

7

Jako fan lego zrobiłem sobie taki wieszaczek na klucze :P pomysł nie mój bo jest taki zestaw oryginalnie (a dokładnie kiedyś był) ale jest obecnie nie do dostania :D
https://zapodaj.net/plik-hSgAK83ye3

3

@barca__rządzi na makijażu niby też a zabawne bo najbardziej znani makijażyści na świecie to faceci xD

4

Typowa kobieta jest typowa, najważniejsza kwestia to ilość kobiet w zarządzie. Tego potrzeba Barcelonie

21


Zibi nie bierze jeńców i wybiera język faktów. Ha tfu na pisiora

0

Rzygac się chce. Kończ waść wstydu oszczędź

0

@Murazor wypierdzielic pseudo trenera który tylko marnuje czas i potencjał piłkarzy?

0

Tata Martino to przy Denzelu kunszt trenerski. Ty Laporta lepiej też już walizę pakuj bo to kolesiostwo w klubie jest żałosne

15

Dobrze że Xavi do końca sezonu a nie od razu odejdzie. W końcu rozpierdolenie drużyny i zmarnowanie pół roku to żaden problem dla Laporty. Nasz prezydent

0

Zaczęły się dziś pierwsze blokady, co prawda jest to przejazd kolejowy, ale niesmak pozostał.

7

Jurgen Klopp w trakcie swojej kariery w Liverpoolu na 468 spotkań przegrał 81

W 57 z nich sędzia był łysy

40 z tych 57 spotkań prowadził Anthony Taylor, co wskazuje, że jeśli Liverpool przegrał mecz prowadzony przez łysego sędziego, to na 70% był nim Anthony Taylor

~rzeźnicy kartomani

1

@Lionel_Messi10 no bo emotikonki się jako znaki zapytania pojawiają xd

0

Chorwacja Portugalia Szkocja Polska !!!Awans pewny jesteśmy faworytem !!!!!

0

@HighestInTheRoom to za szybą mi się bardziej podoba

0

@PatrykBarca wystarczająco dużo to jest żeby przeciętny Kowalski wolał wydać 12 groszy więcej za pomarańcze i chodzić w czystości

0

@HighestInTheRoom jeżdżę tylko autami +300k i jem mięso za +21,99 zł biedaku
@patrix211 to było głupie określenie…już nie przesadzajcie

0

Komentarz usunięty

0

@NeroTFP1 to określenie zostało napisane żartobliwie. Nie bierz wszystkiego z Internetu do siebie

1

Żeby chodzić do biedry jak się ma w pobliżu Lidla albo inny supermarket to trzeba być podludziem xd klejące się podłogi, tor przeszkód z palet, nieświeże produkty i mięso często leżące nie w lodówce cały dzień, nachalne reklamy i ogólny syf. Szkoda tylko tych pracowników bo to nie ich wina że ich szef oszczędza na pracownikach i potem hejtuje się sklepy w których pracują. Dobrze że już mam lidla na ośce bo musiałem do tej śmierdzącej biedry chodzić ciągle jak mi się nie chciało jechać autem gdzieś dalej.

0

@Bocheno1 @prokar1 a no ja ale na całe szczęście nigdy nie byłem fanem Star warsów bo bym raczej zbankrutował patrząc ile mocnych zestawów jest :p

1

@Kamiloza91 jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem

5

Pierwsza większa premiera i już duży zawód (patrząc na recenzje bo nie grałem). Suicide Squad po opiniach wygląda jak kolejny gniot po Gotham Knights. Jest to o tyle zaskoczenie bo tak naprawdę po Arkham Knight twórcy mieli gotowe podwaliny pod świetną grę. Szkoda bo kolejna gra która wychodzi na którą jako tako czekałem mocno zawodzi. Ostatnia dobra gra to Spiderman 2 z tych AAA. Ten rok jak narazie zapowiada się średnio, liczę że zmieni to Rise of The Ronin. Oprócz tego marzę ciągle o Stalkerze 2. A wy na co czekacie? Choć jeszcze głośno o remake Max Payne 1 i 2 oraz Indiana Jones. Uratujcie ten rok i dajcie coś świetnego graczom w końcu
@macio_944 @Objectivo @IronSanHybrid @marcin62 @Mario96w

0

Dokładnie 13 lat temu Robert Kubica cudem przeżył ulegając wypadkowi podczas rajdu Di Andora. Czy gdyby nie to osiągnąłby sukces w F1? Moim zdaniem byłby powrót. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?