Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Ale ma chować urazę za 6 lat zaufania, głaskania po główce i dziesiątek milionów na koncie rocznie czy za co? On powinien godło całować do końca życia za to co tu dostał, a jakim bezużytecznym był graczem
0
@clyde no ja kupilem za 240 i sprzedałem za 230 więc prawie na 0, chociaż sie przekonałem że to nie dla mnie na własnej skórze, bo po recenzjach miedzy innymi NrGeeka któego cenie, wydawało się że to spoko giera
0
@PawkoFCB kurde no w końcu się napewno przekonam
0
@pt9 No ja akurat Ghost of Thushima, Spidermana i RDR 2 uwielbiam, od Cyberpunka sie odbiłem też, ale czuje że wrócę.
3
Kolejna duża gierka w tym roku i kolejny zawód. Zagrałem w Rise of the Ronin i już poleciał do kolejnego gościa na OLX bo się odbiłem. Nie mówię oczywiście że to jest babol typu Suicide Squad bo gra jest oceniana raczej pozytywnie, ale grafika i soulslikowy tryb walki sprawiły że to nie dla mnie. Niby ta walka jest ciekawa, ale jakoś nie przemawia do mnie. Też ta grafika jak na PS5 to kpina, za bardzo sie przyzwyczaiłem do pięknych gier. Sam nie wiem na co już czekać w tym roku, jeszcze nie było poważnej premiery w tym roku a z roku na rok rynek gier jest coraz słabszy, a zamiast nowych tytułów dostajemy ciągle remastery albo remake (co akurat w przypadku Residenta mi nie przeszkadza). Chyba najbardziej czekam na Stalkera 2, tego Indiana Jonesa i Remake Max Payne ale to nie wiem czy wyjdzie w tym roku ostatecznie. A wy na co czekacie? A może wyszło coś naprawdę wartego uwagi co pominąłem? Zaznaczę że jestem głównie fanem gier z otwartym światem ale liniówkami też nie pogardzę. Ech tyle lat mineło a ja chyba zaraz znowu Wieśka 3 odpalam
@IronSanHybrid @Objectivo @macio_944 @clyde @Nazio87 @marcin62
18
Mnie to dziwi że taki Navas zawsze był drugim bramkarzem gdy przychodziła gwiazda. W Realu absolutny top, no ale Kurtuła musiał dostać pierwszy skład. W PSG też jak przyszedł to nie było żadnego argumentu żeby go odstawić na ławkę, ale przylazł młody Donnaurmma i też Keylor stracił skład. Mega niedoceniony chłop, myślę że można go postawić w gronie najlepszych bramkarzy na świecie w swoim prime. Zawsze ktoś był ważniejszy, a teraz PSG ma niepewnego Włocha który wali babola za babolem. Szkoda że Keylor nie poszedł gdzieś do PL żeby na stałe grać w pierwszym składzie w jakiejś mocnej drużynie
2
@Kgorecki2500 Rivendell Z Władcy Pierścieni
4
Dawno nie było składane nic
https://zapodaj.net/plik-ogn2FkZVIJ
2
Zawsze to tak wygląda xD
@negreanu @Kidd @Rust_Cohle @Bykunn @chavez @MesQueUnClub_87
0
@Bobo25 @maroon @Monegros chodzi bardziej o fakt jego gry tu przez 6 sezonów, ciągłych kontuzji a i tak wielkiego zaufania i wsparcia ze strony naszego klubu. Do tego odejście nagle gdy obdarzył go takim zaufaniem i opieką trener. Dla mnie zwykły szczur
40
Nie zdziwiłbym się jakby Dembele tej cieszynki nie chciał zrobić, tylko po prostu jest na tyle głupi że zapomniał że grał w Barcelonie
22
Przepięknie w końcu wyjść z meczu z podniesioną głową, śmiejąc się z tych co się śmiali po golu na 2:1. W końcu jest duma z tej drużyny. Dzięki chłopaki serio, nawet w końcówce dla mnie jakby stracili na 3:3 to byłbym mega dumny bo sądziłem że po golu na 2:1 się nie podniesiemy i będzie pogrom. Czapki z głów, nie ma się o co przyczepić. W końcu świetna reakcja Xaviego na wydarzenia boiskowe. Teraz tylko niech nie wpadnie na wystawienie Oriola w rewanżu i damy radę. Tak jak ostatnimi czasy przestałem się jarać piłką tak dziś wróciła ta iskra chociaż na moment. Widać było drużynę i żarcie gleby, a tego oczekiwał chyba każdy kibic nawet bardziej od wyników. Chciało im się i należy się za to szacun w cholerę
0
Mecz się nie skończył i jest drugi mecz jeszcze, aczkolwiek jak odpadniemy to mam nadzieję że chociaż wyleci pomysł z pozostawieniem Xaviego na ławce
0
@XenoHD będziesz miał 50 zł albo nic
1
@XenoHD odpowiedz sobie na pytanie czy te 180 zysku cię zadowoli. Ja bym zostawił ale możliwe że nie siądzie
12
@tristan87 ten ranking ma taki sens jak ten z reprezentacjami i Belgia która nic nie wygrała jest wiecznie na podium
4
Od jakiegoś czasu piłka jest mi obojętne. Oglądam co jakiś mecz, kocham dalej Barce ale jakoś podchodzę do tego bez emocji. Aż nadszedł ten dzień. Mega się stresuje tym meczem jutrzejszym. Mam w środku taką iskrę która nie dopuszcza myśli że możemy z nimi przegrać. Obyśmy zagrali mecz życia i w końcu zamknęli co po niektórym mordy. Należy się to tym kibicom jak psu buda. A jak nie wygramy to żebyśmy chociaż żarli trawę. To śmieszne ale to tak naprawdę jedyne trofeum na które mamy realne szanse w tym sezonie.
9
Symbol pracy Guardioli. Gość który z solidnego stał się topka na swojej pozycji. Typowy gracz pod wodzą Pepa.
0
@Faro w każdym razie już nie ma
1
@Faro raczej o pracy myślałem
0
@Faro za 599 zł tak. Wiadomo że są dużo lepsze
4
@Comentateiro Izrael sam sobie tworzy wrogów na każdym kroku. Typowy mem z rowerem i patykiem w szprychach
0
Mega fajny monitor z błędnym cenowym. Brać póki gorące
https://www.pepper.pl/promocje/monitor-benq-bl3290qt-32-2k-ips-75hz-5ms-820044
0
@waletpl czy to jest warte tego że na ciebie plują i rzucają ci świńskie łby na boisko? Moim zdaniem nie
3
@dafik85 podaj mi jeden powód dla którego miałby przyjść do znienawidzonego rywala i skończyć jak Figo
0
Tymczasem kraje Azji i Afryki srajace do rzeki oraz USA z 6 litrowymi autami. Ech szkoda strzępić ryja.
https://vm.tiktok.com/ZGea6ehDn/
22
Hahahaha przynajmniej szczery chłopak
https://zapodaj.net/plik-gzW1FAFznf
1
Ciekawostka: Budynki obok Spodka w Katowicach zostały zaprojektowane w taki sposób żeby wyglądały jakby to Spodek na nich hamował. Mieszkam na Śląsku całe życie a nigdy tego nie zauważyłem.
https://zapodaj.net/plik-vmcOn9X50J
16
@Roobo @AlexDark00 nie przelogowales sie
1
Osobiście bym go zawiózł jakby to była prawda