0

@mleczkoo czekam na argument czemu żołnierze nie mogą się bronić przed dzikusami

7

Żołnierz zraniony na białoruskiej granicy nożem jest w stanie śmierci klinicznej - RMF.

Walić do nich jak do kaczek jak jest zagrożenie życia żołnierza. A za strzały ostrzegawcze aresztowali żołnierzy xdddd kraj z dykty

11

Wymiana Raphinhi na Diaza to kpina. Sam go trochę cisnąłem ale kurde chłop jest naszym najlepszym zawodnikiem w ataku oprócz Yamala. Do tego ma coś czego nie ma większość naszych zawodników, zależy mu w cholerę i po przegranym meczu jest załamany jak po meczu z PSG. Dla mnie szacun jak komuś zależy na naszym klubie. Są tu gracze którzy powinni wylecieć i nie jest to Raphinha. Miał dobry sezon, zależy mu, Flick może z niego zrobić klasowego gracza. Jeszcze za średniaka Diaza. Śmiechu warte.

5

@zodiak_10 myślę że jakbyś był serio za Realem ale kibicował w finale LM BVB bo Reus to uj z ciebie a nie kibic ale wiadomo że trollujesz, chociaż biali do inteligentnych nie należą

22

Nie wiem czy też tak macie, ale od dłuższego czasu nie odmawiam rozmowy i nie olewam starszych ludzi(kiedyś udawałem że się spieszę czy coś takiego). Jak zagada jakiś dziadek albo babcia to se pogadam o pierdolach z nimi chwile. Mega smutno się robi jak sobie człowiek uświadomi że tacy ludzie są często bardzo samotni, przyjaciele poumierali, rodzina zwykle ma ważniejsze sprawy, partner też już nie żyje i tak przemija egzystencja takiego starszego człowieka. Pogadajcie zawsze chociaż chwilę z taką osobą bo to dla nich dużo znaczy żeby chociaż chwilę sobie porozmawiać z kimś.

4

Dzisiaj na wadze pierwszy raz odkąd pamiętam 90 pękło. -15 kilo od listopada. Mogło być pewnie więcej ale lubiłem sobie czasem zjeść kebabika albo pójść na imprezę. Teraz już przestałem całkowicie pić. Trzymanie michy i szoska zrobiły swoje. Człowiek czuje dobrze że się w końcu udało pozbyć tego balastu. Teraz jeszcze 10 kg w dół i będzie lux

31

Trener średni ale wielki Cule który kocha ten klub, a za to zawsze szacun na maksa. Powodzenia, myślę że w średniaku jakimś się sprawdzi, do tego nabierze trochę ogłady bo często u nas nie radził sobie z emocjami.

21

@VegetaPolska zaorać ten smieszny klubik. PSG tez przy okazji :P

13

@Lucyfffer ja w Ter Stegena wierzę

0

@kubix05 za rok strefa spadkowa, a mistrz dla Radomiaka albo Korony. Tak zwany cykl najlepszej ligi na świecie

1

To nie jest dobry tydzień Realu zdecydowanie. Już drugie osłabienie, najpierw Kross a teraz Xavi

13

Jedyna słuszna decyzja ale cyrk temu towarzyszący sprawia że dla mnie Laporta jest spalony. Robi po raz kolejny z nas klub mem. Xavi trener słabiutki, nie uczący sie na błędach, na konferencjach jeśli chodzi o żenujące wypowiedzi przebił Koemana. Mimo wszystko dzięki, zawsze mogło być gorzej, a bycia Cule mu odmówić nie można, a to sie szanuje zawsze. Szkoda że jego legenda została naruszona bo piłkarzem był cudownym. Niestety jak widać trenerka to inna bajka. Ciekawe czy sprawdzi się w jakimś mniejszym klubie bez takiej presji. Teraz tylko liczyć że Flick złapie te panienki za jaja i poprawi przede wszystkim przygotowanie fizyczne wywalając amatorke z naszego klubu w tym zakresie. Mam co do niego spore wątpliwości, ale szczerze od serca w niego wierze i licze że zamknie mi morde. Znowu zachciało się oglądać kolejny sezon, bo z Xavim na ławce tych chęci nie było wcale.

8

@Kapitan hawk mowa o Krossie? Bo nie wiem czy to bait czy ktoś jeszcze odchodzi, bo wątpię że ktoś serio uważa że jest on przehajpowany xd

2

Jestem w stanie poświęcić ten sezon z Denzelem na ławce jeśli w przyszłym sezonie drużynę miałby przejąć Klopp. Moje największe marzenie trenerskie, które uważam sprawiłyby że piękno piłki wróciłoby na Camp Nou. MARZENIE. Powinniśmy odpuścić transfery byle ściągnąć tu za sezon Jurgena. Szkoda tylko że on sam musi jeszcze chcieć a tu mam wątpliwości.

0

@Iniesta997 no moim zdaniem jest większym xd

1

@Reviven jakby każdy był jak Usyk to by nikt tego nie oglądał. Też go nie lubię i byłem za Ukraińcem ale w tym sporcie trzeba tech świrów i prowokatorów. Jakby nie taki Mcgregor to by UFC nie miało połowy fanów co teraz. To część gry która moim zdaniem dodaje temu sportu rozrywki

41


Największy hipokryta w polskim show-biznesie. Promowanie Szonów ciąg dalszy

0

@Manypijany ja co finał wierze ale nie tym razem. Oni nie przegrywają takich meczy

4

Ja już mam tak dość tego śmiesznego klubu. Masz odwieczny rywal się zbroi najlepszymi piłkarzami na świecie, zaraz wygra 15 puchar ligi mistrzów, jest mistrzem hiszpani, a my się bawimy w jakies banialuki i się ośmieszamy codziennie nowymi rzeczami. Serio rzygac się chce

1

@Culer9002 marzenia trzeba spełniać bo ci życia zabraknie ;)

5

Jak narazie mój najlepszy zestaw z Lego. Pięknie to wygląda. A jeszcze zaraz premiera wieży Saurona. Przepięknie :D
https://zapodaj.net/plik-V8C1UXdVi0
https://zapodaj.net/plik-ywUNyuvzxu
https://zapodaj.net/plik-NJRErTmLL8

0

@bartulek98 Rockstar nie wypuści bubla, jestem przekonany. Uprzedzając, ten remaster SA, III i Vice city nie robił bezpośrednio Rockstar

2


Śmiechu warty klub, śmiechu warty trener, śmiechu warty prezes

28


A ja uważam że oni są odpowiedzialni za 100% antysemityzmu na świecie

0

@BorzyKrzys dały, ale to po prostu jest słaby film według mnie, nieważne jaka była konwencja

0

@matirix20 możliwe, ja tej oryginalnej części nie widziałem. No ale spodziewałem się czegoś ciekawego a to jest tak przerysowane że aż mi niedobrze

1

Oglądam sobie Road House z Mcgregorem i muszę przyznać że dawno takiego gówna nie oglądałem xD Boże jaka szmira

1

@97ketrab nie powinno jej tam wgl być

6

Kupowanie baterii: plusy i minusy
https://zapodaj.net/plik-7Wrtua1Ofv

10

Rzygac się chce ta piłka nożną. Katorga. I to zawsze tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?