1

Osobiście bym go zawiózł jakby to była prawda

2

@Mezocyklon87 czemu nie? Ja zaczynałem z dużą nadwagą i serial mi pomagał bardzo stracić poczucie czasu przez co nie odczuwałem aż tak zmęczenia. Każdy sposób jest dobry, efekty miałem bardzo dobre

1

-Jakby reprezentacja Polski z lat 70-tych zagrała z Estonią to wygrałaby 1:0.
-Dlaczego tylko 1:0?
-Bo mamy po 70 lat
~Zbigniew Boniek

XD Zibi w formie

1

@MesQueUnClub_87 a to nawet nie wiem, ja zawsze pro max bo lubię duże telefony

1

@Gaz 14 będzie okej. Ale ja bym i tak dołożył jeśli to nie jest jakaś ogromna różnica. Tak czy siak te telefony oprócz tego że jeden jest nowszy się praktycznie niczym nie różnią, a przynajmniej na tyle żeby osoba przesiadająca się z Androida to odczuła. Główna różnica to fakt że iPhone 15 jest ładowany już na USB c a nie Lightning bo kilka megapikseli więcej w aparacie nie ma znaczenia. Ta ładowarka akurat w twoim przypadku to pewnie plus skoro miałeś wcześniej androida

0

@Mezocyklon87 mnie interesuje fenomen ludzi których interesuje jak inni spedzaja wolny czas i trenują. Bieżnia to świetny trening spalający kalorie i poprawiający wydolność, nie każdy lubi biegać w plenerze. Na bieżni możesz sobie ustawić jak chcesz wzniesienie a do tego włączyć serial czy coś innego czego nie zrobisz w plenerze. Sam biegam na dworze ale nie kumam co kogo obchodzi co robią inni

0

@Arden to że skoro spalają tym kalorie i sprawia im to radość to co ci do tego że tak trenują?

11

@Arden brałeś pod uwagę że może sprawia im to frajdę?

0

@Alex1995 aż nie pojawi się alternatywa to będą głosować. Sory ale jak ktoś nie głosował teraz na PiS to nie zagłosuje już nigdy patrząc jeszcze ile rzeczy wychodzi na nich. A Konfa i Lewica to taka alternatywa że lepiej nie iść na wybory niż dawać na nich głos

1

@Danny Gaucho lubie poznawać nowe kultury xd

5

Rolnicy głosowali na PiS, a ty stoisz w korku. Tak zwany efekt motyla

0

@constantine16 to ja przez dwa tygodnie widziałem takich prawdziwych z 5, a powiem szczerze że się czaiłem na nich bo chciałem zobaczyć zawsze xD

0

@usztafik no rozumiem czemu, wyspy lepsze. Ale imo pojechać raz i się przekonać warto

0

@usztafik mi się mega Phi Phi podobało wiec nie żałuję że tam pojechałem, bardziej że Bangkok na 4 dni a nie 2 np i więcej na Kho Tao

28

@Rl9k1nG oczywiście że PiS jest gorszy. Nie było gorszej władzy w historii od Pisowskiej mafii.

0

@StrangeFruit napisz PV do mnie

3

@Toretto 8k mi wyszło ze wszystkim na mnie samego. Ale sam lot w dwie strony 2800. Tajlandia i siedzenie w jednym miejscu nie ma sensu całkowicie, bo w hotelu w cieple i ładnej plaży to równie dobrze możesz jechać gdzieś do Grecji albo Turcji :p tam trzeba zmieniać lokalizację

2

@JohnA Polskę akurat doceniam zawsze, tęskniłem już za domem, psem i naszym jedzeniem. Ale jednak ma coś w sobie tą Azja czego nie ma Europa

0

@MesQueUnClub_87 na khao san road byliśmy gdzie jest ich ponoć masa

2

@Toretto objazdówka na własną rękę w 4 osoby. Wylot z WWA do Wiednia, z Wiednia do Bangkoku. Potem od razu lot na Krabi, 3 dni i statkiem na Phi PHi, 3 dni i statkiem na Kho Tao, potem na jeden dzień na Kosaumi i samolotem do Bangkoku. Zmienił bym wiele, jakbyś leciał do możesz na pv napisać to ci wiele rad przekaże

0

@ranger3120 nie byłem, chcieliśmy iść ale się naczytaliśmy że mega scam to jest i oszukują ludzi, plus w Bangkoku byłem na koniec wyjazdu dopiero i już szkoda mi było kasy na takie pierdoly

0

@MesQueUnClub_87 Byłem w Bangkoku na 3 najbardziej znanych z tego ulicach w weekend wiec w sumie myślę że byłem. Ale może są jakieś miejsca gdzie są same ladyboye

1

@Arden No może, tak czy siak ja pojechałem z drewnem do lasu więc nie korzystałem ( z dziewczyną)

0

@ranger3120 nie, to raczej w Indiach tak jest że sobie zdjęcia z tobą robią

1

@tristan87 nie mam swojego
@Kratos1990 od 2011
@Zoker bo tyle urlopu dostałem

1

@macio_944 na szczęście nie, a tak wgl to niezły mit bo transów widziałem może 5 przez cały wyjazd

2

Wróciłem wczoraj z dwu tygodniowego pobytu w Tajlandii. Ależ to jest piękne miejsce to nie do pomyślenia. Człowiek docenia świat jadąc w tamte rejony. Największy plus że fcbarca zablokowana i można było detox zrobić :p

4

@VEBVEBVEB123 Nie no wiadomo, ja uważam że powinniśmy się zbroić i działać. Być gotowym na wszystko. Ale realnie obecnie ten konflikt jest imo nie możliwy

5

Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał Wiesław Kukuła ostrzega, że Rosja przygotowuje się do konfliktu z NATO, z pełną świadomością tego, że sojusz jest strukturą obronną ~ KIKŚ

Czy ktoś może mi realnie przedstawić w jaki sposób Rosja miałaby zaatakować NATO skoro nie potrafią od dwóch lat zająć 1/5 Ukrainy i stracili już setki tysięcy żołnierzy? Bo w konflikt nuklearny nie wierzę. Jak oni mają cokolwiek zrobić NATO

0

O nie, jeszcze im ktoś każe biegać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?