8

Po pierwsze to wątpię że taki klasowy piłkarz chciałby przychodzić do naszego bagna, po drugie wątpię że chciałby przychodzić do słabszego klubu, po trzecie wątpię że starałby się o niego tylko City bo to kompletny piłkarz, po czwarte jakikolwiek klub pomijając już City da 10 razy tyle co my możemy. Dla Pana Areczka jest Oriol Romeu, Kimmich jest dla zarządu.

1

@tristan87 To KSW i Najman mimo beki z niego wtedy był sportowcem

9

„Przychodzą do mnie federacje freakfigtowe. Proponują mi dużo większe pieniądze niż w KSW. Już była jedna federacja, druga. Nie dziękuję, małą łyżką się najem, chochlą bym się udławił. Pieniądze to nie wszystko. Jak już dochodzisz do pewnego etapu, coś więcej się liczy niż pieniążki. Zaufanie budujesz 20 lat”
~ Mariusz Pudzianowski

Klasy nie kupisz. Nic dodać nic ująć

0

Lewis Hamilton ma opuścić Mercedesa i od przyszłego sezonu dołączyć do Ferrari.

(Źródło: Mail Sport)

No i to jest ciekawa wiadomość na deadline day a nie XD nie lubię oponiarza ale mega ciekawa opcja zakładając że F1 jest nudne jak flaki odkąd Max nie ma konkurencji. Co by nie mówić to Hamilton to genialny kierowca, a Ferrari obecnie to jedyny zespół który może walczyć z Red Bullem, pomijając ich odpaly i dziwne decyzje

1

@ptrx mam taki pokój https://zapodaj.net/plik-Auxze3Si8p
Inaczej by mnie kobieta zabiła

1

@ptrx Hogwart najlepszy zestaw jaki składałem

1

@ptrx też mam wszystkie 1:8, polecam na pewno Hogwart ten największy, Titanic jest świetny i się super prezentuje. No i teraz poluję na Rivendell

1

@MESSIah16 wygląda jak ta co sędziowała ostatnio jakiś mecz okregowki i mówiła żeby nie krzyczeli piłkarze xddd

2

@Kidd @ptrx tak budowałem i mam. Mam dużo zestawów i to jeden z gorszych do składania, mega nuda. No ale wygląda kozacko więc jak chcesz dla wyglądu kupić to warto. Jak dla frajdy to jest dużo lepszych zestawów. Mega powtarzalny, każda trybuna jest taka sama

1

@DonCarletto wydawało mi się że miał. To sory, tak czy siak mówił że teraz chce przerwę żeby normalnie pożyć

0

@LM10GOAT Klopp nie przyjdzie. Po pierwsze mówił że robi sobie przerwę jak po Borussi, po drugie jest za drogi, po trzecie nie darzy sympatią Barcelony o czym kilka razy wspominał. Oczywiście to 3 nie przesądza niczego ale myślę że punkt 1 i 2 wystarczy

1

Najlepsze co dziś zobaczyłem xdddddd
https://zapodaj.net/plik-05WRZv9A90

1

Jak go nie wyjebia dzisiaj to serio już nie ma co zbierać ani wierzyć w ten klub xddddd

0

Komentarz usunięty

0

@Luciano99 ja w domu piwko właśnie piję i gram w gierkę

5

Pozdrawiam tych co oglądają dalej mecze gdy na ławce jest ten amator xD

2

Xavi oprócz tego że jest beznadziejnym trenerem to jeszcze do tego brakuje mu klasy i jest bezczelny. Ten wywiad ze jeszcze za nim zatęsknimy to jest taka mela w kibiców. Taki Valverde mógłby go oprócz trenerki nauczyć też klasy. Ja osobiście straciłem do niego szacunek pomimo tego jakim był piłkarzem. Każdy kolejny mecz i wywiad tylko to pogłębia

0

Ja nie tęsknię za sztangą. Bardzo dobrze że odszedł. Za tobą jako trenerem to chhha trzeba na łeb upaść albo być masochistą żeby zatęsknić.

2

Klopp oficjalnie odchodzi z Liverpoolu. Laporta wiesz co masz robić. Lepszej kandydatury nie było nigdy

0

@FcPortoFan1999 1/4 to byłby sukces, głównie finansowy. No ale gdzie Xavi w 1/4. Oni grają na chillu od początku sezonu pomijając pojedyncze mecze

5

@FcPortoFan1999 tak. Nie wygramy żadnego trofeum. Piłkarze się cofają w rozwoju. Można go jeszcze uratować jak się uda przejść Napoli i zająć drugie miejsce w lidze ale to napewno nie z Denzelem na ławce

5

Sezon jest skończony. Już serio nie lepiej spróbować sprowadzić takiego Thiago Motte o świetnych rekomendacjach albo nawet Marqueza niż trzymać tu bez nadzieji Denzela? Pewne jest jedno, w tym sezonie nie wygramy nic, jednak z Xavim na ławce 4 miejsce w lidze jest wątpliwe i max w LM to 1/8. Może nowy trener da nam 1/4 i utrzyma w LM. Będzie miał pół sezonu żeby układać pod siebie drużynę. Może w końcu w Barcelonie wróci taktyka a nie indywidualności

1

Balde kontuzja i 4-6 tygodni przerwy. Tymczasem mija doba i aktualizacja ze operacja. No kto by się kurwa spodziewał XDDDDD

0

Pov każdy kibic Barcelony
https://vm.tiktok.com/ZGerDUqJq/

9

@Luciano99 był tragiczny. Do tego zmierzam. Tylko że poleciał 3 razy szybciej i wieszano na nim psy a nie wierzono w złote góry

25

Xavi to taki trochę syn prezesa. Gowniany pracownik ale nie ma za bardzo jak się go pozbyć. Każdy inny trener już by poleciał pół sezonu temu. Ten sezon przegrany, oby się udało awansować do LM bo z tym amatorem na ławce to wcale nie jest pewne. Ciekawe w czym gorszy był Koeman. A no ta, jego nie pamiętają kibice którzy kibicują od trypletu

0

@Murazor że to koniec Denzela w Barcelonie. Kazda inna decyzja to kpina

4

Kolejny mecz w pizdę przez Xaviego i patałachów a jutro znowu Laporta powie że wszystko jest git i wierzymy dalej. Jedyne trofeum możliwe przegrane. Do zaorania klub. Dobrze że tego nie oglądam

0

Christensen konta?

0

@Bilon87 mieli, ale widać było że obrona jest obsrana. Bez skupienia zaczęli mecz i tu też jest duża wina trenera który nie potrafi ich zmotywować. To ich praktycznie jedyna szansa na trofeum w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?