4

Kolejny mecz w pizdę przez Xaviego i patałachów a jutro znowu Laporta powie że wszystko jest git i wierzymy dalej. Jedyne trofeum możliwe przegrane. Do zaorania klub. Dobrze że tego nie oglądam

0

Christensen konta?

0

@Bilon87 mieli, ale widać było że obrona jest obsrana. Bez skupienia zaczęli mecz i tu też jest duża wina trenera który nie potrafi ich zmotywować. To ich praktycznie jedyna szansa na trofeum w tym sezonie

0

@Rewolucja123 i kontuzja mięśniowa w Barcelonie

0

@pikass14 kontuzja, jest artykuł

0

@Bilon87 źle nastawienie drużyny już od pierwszych minut, kupa w majtkach od razu

4

Ale co się pośmialiśmy z Realu kilka dni temu to nasze xd

0

@MichuZ44 komentarz od kolegi wyżej idealnie pasuje. Wtedy to była głównie wina piłkarzy a nie trenera

0

@Bilon87 po raz kolejny. Nic nie ma trener, wgl nie ma tu winy Denzela który po gownianym meczu mówi że wszystko jest w porządku

2

Tak to wygląda jak na ławce siedzi profesjonalista a nie wuefista z Kataru

12

Obecnie najbardziej niedoceniony bramkarz w Europie. Ze on się nie znalazł w żadnym plebiscycie nawet w top 10 to kpina. I to akurat widzi cały świat bo mega dużo komentarzy widziałem kibiców innych drużyn którzy doceniają Ter Stegena

0

Ajajaj ale kursik na BTTS w meczu Getafe siadł

2

Flashscore dalej liczy że wygrają to prześcieradła
https://zapodaj.net/plik-Ok9S9cQqqa

0

@Emhyr W Rosji 0 a sprzedają pod inną nazwą to samo

3

@mekston Borussia Moenchengladbach, tam zaczynał karierę w Bundeslidze

3

Reus odchodzi z Borussi. Kurde kawał historii. Mega szanuję takich graczy bo ich coraz mniej na boisku. Ciekawe czy gdyby nie kontuzje to by odszedł do innego topowego klubu. Pamiętam jak się nim Barca interesowała lata temu ale też kontuzja pokrzyżowała jego plany.

2

Z całym szacunkiem do Leo ale ta nagroda to kpina. Wiem że to nie on decyduje tylko piłkarze i trenerzy ale totalnie oderwany od rzeczywistości wynik. Wiem że to ma male znaczenie ale traci na wiarygodności u postronnych kibiców

0

@FCB_dimiC no nie dużo a coś nie idzie, Polacy chyba bieda w kraju

0

@FCB_dimiC Za 2k na początku ale już zszedłem do 1800. 256 GB niebieski
@MarianoItalianoVero od razu napisałem że nie dzięki ale tam chhha dopłata z mojej strony była bo za 2k to już nawet gruza bez koła nie kupisz

0

Sprzedaję od kilku dni telefon: IPhona 12 pro max i o to kilka propozycji od użytkowników olx:
1. jakieś 10 z 50% ceny i są zaraz po odbiór,
2. za komputer
3. za e39 ( a tu się nawet zastanowiłem ale straszny gruz xD)
4. za tego samego iPhona XD
5. za iPhona 11 pro max
6. za biurko z ikei
7. kilka scamów od Ukraińców na whatsappie

Tam to serio stan umysłu. Chyba trzeba dołożyć i na allegro lokalnie wystawić

27

Wszystko jest w porządku chłopaki dobrze robią. To kółko wzajemnej adoracji dalej będzie się lizać po jajach na czele z Denzelem, który wszędzie widzi pozytywy. Nie ma co oglądać Barcelony do czasu aż on siedzi na ławce bo tylko sie człowiek załamuje i jest mu wstyd. Jest mi po prostu wstyd jak to oglądam, jak gracze którzy zarabiają miliony w meczu z odwiecznym rywalem nawet nie stosują pressingu bo im sie nie chce. Rzygać się chce, Laporta obiecywał zmiany a jest najgorsza Barca od 2006 roku (od wtedy kibicuje). Kibicem się jest a nie bywa, zawsze będę chociaż śledził wyniki, ale aktualnie wole sobie pójść na siłownie albo na basen czy saune niż męczyć wzrok grą drużyny gościa który znalazł sie tu tylko i wyłącznie za nazwisko.

10

Dobra Xavi out jutro albo nie ma co więcej oglądać tej żałosnej drużyny i się tylko wkurwiac

1

Już czekam na konferencję tego pseudo trenera

5

Dembele i jego kontuzje:

15/16 Rennes - 0 opuszczonych spotkań

16/17 BVB - 0 opuszczonych spotkań

17/18 - 22/23 FC Barcelona - 141 opuszczonych spotkań

23/24 PSG - 0 opuszczonych spotkań

Przez 6 sezonów w Barcelonie - 141
Przez 2,5 sezonu w 3 różnych klubach - 0

Ale przecież sztab Barcy to nie problem

0

42

Oj brakuje cię Luisito. Takiego killera to nie było nigdy w Barcelonie. Najlepsza 9 w historii futbolu z całym szacunkiem do Roberta który również był świetnym piłkarzem. Dziękujemy za wszystko. Legenda

0

@AbelKabel robiłem konfigurację A45S przed RS3 i pomijając to że miał wentylowane fotele to mi się nie podobał. Jedynie fotele ma fajne, kubły mocno sportowe.

0

@AbelKabel mi się moje bardziej podoba. I te dwa litry przy 420 koniach bolą

1

@bartas97 tak, losowanie jutro o 16 się zaczyna

0

@kulek22 @mekston @negreanu pytam bo wiem że wygram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?