Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Hahaha City jak zawsze autostrada do finału
4
Niesamowite ze czuje ze nawet z taką Kopenhagą będzie ciężarówa straszna xD Denzel jesteś serio topowym trenerem chłopie
5
Alaba zerwane więzadło. Ja wiem ze to rywal nasz odwieczny ale się nie chce oglądać piłki jak się czyta o tych kontuzjach. Więcej meczów dawajcie w sezonie przecież wytrzymają piłkarze. Ha tfu
9
Kolejny mecz odpuszczony przeze mnie i widzę ze kolejne 2h zaoszczędzone. Dopóki Denzel siedzi na ławce to nie ma co sobie psuć nerwów
4
-jesteś biedny ale szczęśliwy
-wypływasz w rejs za lepszym życiem
-poznajesz babę i toniesz zamiast niej bo nie chciała się przesunąć na drzwiach
-nazywasz się Jack Dawson
-brak profitu
0
Chłop se kupił klocki nie z Lego oficjalne z F1 śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-z6ec1fuSyE
2
I teraz te 3 banki powinny oddać te patałachy na czele z trenerem
0
Współczuje ludziom którzy się nabierają i dalej oglądają ten syf. Zróbcie coś pożytecznego. Te panienki jak wroca do domu to nie pomyślą ze kurde ale lipę zagraliśmy a kibice to oglądali. Pomyślą tylko ze kolejna bańka wpadnie zaraz na konto
0
Ma racje. W nagrodę pierwsza 11 do 40 roku życia i darmowe lekcje Bahaty dla Ani
1
Wydaje mi się ze nie było w Barcelonie jeszcze trenera który się tak kompromitował każdym wywiadem. Koeman to przy nim najlepszy mówca. Tragedia serio. Jakby miał troszkę honoru to by odszedł sam
1
W końcu sigma na tronie. Fur Deutschland
1
Hajto vs Wawrzyniak na Clout MMA 3 XDDDDDDDDDDDDDD
12
Nie No nie mogę xdddd odejdź już chłopie bo z legendy stajesz się pośmiewiskiem. Pamiętaj że ten parasol ochronny już dawno nie istnieje. Wszyscy mają cię dość
5
Widzę artykuł gotowy bo wiadome było ze przerżniemy xdddd
5
Dobra kurwa nie oglądam Barcy dopóki Denzel jest trenerem. Dzięki ale serio lepiej iść na silke, iść się wysrac albo po prostu obejrzec se serial niż oglądać tych patałachów
3
Ten kurs na Barcelonę dziś 1,5 to kryminał xdddd widać ze oni się znaja serio jak ruchac klientów. Rewelacja
6
To powinien być gwóźdź do zwolnienia Xaviego. Niestety nic z tego. Wszystko jest git bo Xavi kocha ten klub i nikt nie będzie lepszy
1
Imo Raphinha nie jest w żadnym stopniu lepszy od Dembele a nawet bym powiedział z jest gorszy. Zwykły średniak na poziom Leeds. Powinien odejść razem z Francuzem. Odpali za 3 lata
5
Spokojnie za 30 min zaczną grać na maksa i Xavi powie ze w nich wierzy i wszystko jest git i wcale nie byli gorsi ze najgorsze jest wygrywać po wygranej i wgl to wszystkich wina oprócz piłkarzy i trenera
0
Fred Again jest obecnie najbardziej wszechstronnym i najlepszym twórcą muzyki elektronicznej na świecie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
4
Nie sądziłem ze kiedykolwiek będę za Marconiem. Roksysyn to najbardziej odrażająca postać w historii freakfightow. Nie wzbudził on nigdy we mnie nic pozytywnego. Oby go Natan ubił ale wiadomo nawet jak go znokautuje to będzie wstawaj Adrian wygrałeś
0
@AbelKabel a jak się rozdupcysz mocniej niż stłuczka?
0
@Wojcio @Azrik wciąż na szklance droga hamowania na letnich jest dłuższa
2
@hayek każdy myślący człowiek mając auto za 100k+ czy nawet mniej nie wyjedzie na szklankę na letnich. A jak wyjedzie to cóż, selekcja naturalna
3
@hayek przymusu prawnego nie ma ale wiele ubezpieczeń umyje ręce jak się rozwalisz na letnich w zimę
5
@cris27 typowe głupie Julki w gymsharkach
19
@VegetaPolska najlepsze ze chłopaczki z silki normalnie bez beki pewnie by doradzily co i jak. Łimyn moment
57
Dziś na silke przyszedł bardzo gruby ziomek (nie, nie ja). Jak wbił na sale to widziałem tylko jak laski zaczęły se kręcić z niego bekę. Głupie rury. Śmianie się z grubych ze chodzą na silke to jak śmiać się ze chorzy chodzą do lekarza.
0
@FCB_dimiC do usług
62
Byłem dzisiaj na siłowni, gdzie jest cały rząd bieżni, no będzie z 10. Po 15-minutowej rozgrzewce, tak jak Pan Karmowski przykazał, zastosowałem się do regulaminu i poszedłem po papierowy ręcznik i płyn dezynfekujący. Jak wróciłem, to trochę się zamyśliłem i kurrrde pech chciał, że wyczyściłem bieżnię obok, zamiast tej, na której biegałem. Najgorsze, że widziały to dziewczyny, które ćwiczyły za mną na orbitrekach. Kątem oka zauważyłem, że się uśmiechają. Nie chciałem wyjść na idiotę, więc zacząłem czyścić wszystkie bieżnie po kolei. Zauważyłem gdzieś w kącie wiadro i mopa, więc wlałem dwie nakrętki ajaxu i przejechałem całą salę. Ogólnie nie palę fajek, ale sprzątaczka się mnie spytała czy idę na szlugę, więc skoczyłem z nią i pomarudziliśmy trochę, że dużo dzisiaj roboty. Jutro zaczynam o 6 rano.