Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd na oficjalnej była promka duża i chyba chwile potem wycofali. Musisz szukać na Allegro restockow. Ogólnie nie polecam, mega nudny model, za ta kasę możesz mieć 10 razy lepszy
0
@Emhyr moje zdanie było stwierdzeniem a nie żartem. Christensem to młody i topowy obrońca, nie widze żadnego powodu żeby go sprzedać
0
Co to wgl za bełkot? XD Christensen młody topowy obrońca. Zamykam wątek pozdrawiam
0
Robie se cardio na silce co jakiś czas i se oglądam zawsze filmy do tego. Teraz padło na Bad Boya. Krótka recenzja. Dawno nie widziałem takiego gowna xD pozdrawiam
0
Masakra. Dużo zdrowia młody….najgorszej ze w meczu o pietruszkę
20
35 mln xD niech spadają. 80 baniek na stół i możemy pogadać
2
Shakira na gali latynoskich Grammy otrzymała nagrodę za piosenkę dissującą Gerarda Pique, a nagrodę wręczył jej Sergio Ramos. Żyjemy w symulacji xD
10
Kibice Barcelony są całkowicie normalni. Tez kibice Barcelony: https://zapodaj.net/plik-8N1PpADS2h
Nic gorszego dziś nie przeczytam xD
27
Lewaki w ryk
6
@GeneralXavi No dokładnie, pisiory tak zniszczyły kraj przez 8 lat ze normalny gość wydaje się czymś wyjątkowym
1
15 lat minęło od tego XD śmiechu warte
https://9gag.com/gag/aME5qmW
0
@FCKubanczyk89 bardzo dużo, ale dość powtarzalny po kilku godzinach składania. F1 w tym pułapie cenowym moim zdaniem najlepszy Technic, No i wymiary bardzo duże
1
@Nonameforlife nie nie, ja (na szczęście bo jest tego mega dużo) nie jestem fanem star warsów. Następne Rivendell z Władcy Pierścieni
0
@Rust_Cohle i co chcesz zeby się klockiem udławiła czy co
1
@PatrychoO wygrałem z Argentyną ostatnio
7
Ten model był szybszy w składaniu niż myślałem, łatwiejszy niż myślałem, ale jego wyglądał i wrażenie jakie sprawia na żywo sprawia ze był wart swojej ceny. Przepiękny, najładniejsze co widziałem z Lego. Gorzej jak mi ta szafka walnie bo wazy 12,5 kilo, a już tego Kallaxa z Ikei osłabilem najbardziej jak się da. Piękna to była przygoda nie zapomne jej nigdy. A teraz czas zrobić sobie przerwę na kilka miesięcy od klocków czekając na jakaś mega okazje z Rivendell.
https://zapodaj.net/plik-3Ryq5GXUt4
https://zapodaj.net/plik-Qw3Vnpb8Zs
https://zapodaj.net/plik-NCM5qUBuSM
0
@panczo współczuje poczucia humoru
1
@SelloutCrowd dwie części około 18h, dziób składa moja dziewczyna z 5h już i nie skończyła
@FCKubanczyk89 bardzo fajny model, ale mega długi, dłuższy niż te największe z Technica co tez na zdjęciu. Senna akurat z Cady nie z Lego
14
Ten model Lego jest naprawdę przeogromny xD zaraz koniec składania
https://zapodaj.net/plik-JiR7zKtVLv
0
@TR3YWAY tzn inne cateringi też były dobre. Tutaj jest po prostu troche inne podejście. Masz posiłki które nie są do końca dietetyczne (typu możesz zamówić sobie spaghetti bolognese albo devolaja) ale masz przy innym posiłku mniej kalorii. Makro i deficyt się zgadza a człowiek zadowolony bo je to co lubi. Najbardziej dobijały mnie te wszystkie śniadania typu jakaś owsianka czy jaglanka. Teraz tego nie ma i mam na śniadanie to co lubie
0
Przerobiłem już chyba każdy catering możliwy i moge szczerze powiedzieć że diety brokuła to totalna topka.
3
@PatrykBarca a moim zdaniem na sile go bronisz. Styl nawet jak było once De gala nie powalał pomijając jakieś pojedyncze mecze jak z Atletico sezon temu czy w tym z Betisem (jak dobrze pamietam). Oni maja potencjał nawet bez Frenkiego tylko do tego trzeba gościa który to ułoży a nie będzie grał ciagle ten sam paździerz przegrywając taktycznie z większością rywali.
8
Megan Rapinoe twierdzi , że jej kontuzja której doznała w 3 minucie meczu pożegnalnego, jest dowodem na to że Bóg nie istnieje
"Nie jestem osobą religijną , ani nic takiego, ale gdyby Bóg istniał to tej kontuzji by nie było.
XDDDDD Najgorzej ze ona karierę kończy będzie miał więcej czasu na pieprzenie głupot
10
Xavi powinien odejść już teraz zeby uratować ten sezon. Kocham go jako piłkarza i naszą legendę ale trenerem jest słabiutkim. Za jego kadencji zagraliśmy naprawdę świetnych meczy które można policzyć na dłoniach. Śmiało można powiedzieć ze 3/4 to piach, fart albo przegrana. Z drużynami które biją się o utrzymanie gramy jak równy z równym. Zaden piłkarz się nie rozwija tak jak powinien. Prawda jest taka ze Pedri czy Gavi w takim City by byli wirtuozami a u nas podają do najbliższego. Denzel się nie uczy na błędach wcale, ciagle gramy to samo łajno, przegrywamy wygrane mecze. Trzeba znalezc nowego trenera dopóki jest o co walczyć w LM i lidze. Sory ale naprawdę miał wystarczająco dużo czasu. Każdy inny trener już by dawno poleciał. Dostał kogo chciał, nie ma wymówek. W czym on jest lepszy jako trener od hejtowanego na każdym kroku Koemana?
1
No to jest talent do klocków zdecydowanie xD
0
@Szmulek masz tu kolego kilka przecinków na przyszłość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2
Piłka nożna nie sprawia mi już przyjemności. Czas sobie zrobić przerwę pomimo miłości do klubu. Przynajmniej do czasu wuefisty na ławce. Zmarnowane lata
2
Oby przegrali to może Denzela zwolnią chociaż watpie bo tam se wszyscy liżą nawzajem tylne części ciała
2
Kocham Barcelonę, 23 sekunda a mi się już nie chce tego oglądać xddddddd dziękuje Xavi
2
Nie płakałbym jakby Girona wygrała majstra. Szkoda tylko ze pewnie spuchnie niedługo i ostatecznie skończy się jak zawsze