0

Czemu Girone przerwali?

0

@Rust_Cohle trzeba umieć szukać

0

@pt9 @MesQueUnClub_87 wyhaczylem za 2600

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pioz123 kto pytał

0

@Kgorecki2500 jak masz zajawkę to nie szkoda. Dbaj to za kilka lat sprzedaż za tyle samo albo trochę mniej

0

@pioz123 nie muszę

2

A wszystko zaczęło jakoś dwa lata temu gdy na WOŚPie wylicytowalem Chargera z Lego Technic za 300 zł. Zaczęła się zajawka która trwa do teraz. Gorzej jak się bombelek pojawi to będzie trzeba wszystko rozłożyć i dla niego pokój przygotować. Przed państwem 3 największy zestaw na świecie z Lego. Drugi warty uwagi bo ta mapa świata to śmiech na sali.
https://zapodaj.net/plik-ilMV7vECu4

13

@Colon ja pierdole ale on był wtedy pieprzonym świrem. Współczuje tym którzy musieli przeciwko niemu bronić.

25

Serio Szymczyk się zwolnił, i jeszcze dostanie odprawę 150k za wyj***** granatnika na komendzie XDDD tłumaczenie że on nie wiedział że to granatnik haha szef policji nie wie jak granatnik wygląda xD gdzie ja żyję. Mam nadzieje że zostanie postawiony przed sądem bo tu co najmniej 4 zarzuty powinien dostać. Jak taki gość nie stracił stołka po takiej aferze tylko pokazuję jakie bagno pełne nepotyzmu i układów stworzył PiS

0

W końcu kuponik zielony, szkoda ze za 5 zł a nie za 500 hehe

0

@Foton co 30 według producenta. Wymieniłem po 2, 8 i teraz po 20 wymienię i 30 już w ASO

0

@AbelKabel No planuje olej na 30k wymienić w Porshe w Sosnowcu

1

Dobra. Goha Magical vs Nikita na Clout. Oficjalnie internet się skończył xD

12

Ja dupie z Barcy może beka w ostatnim czasie ale te chłopaki ze szkółki co wychodzą to abstrakcja jakaś. La Masia dalej topka

0

Jest tu ktoś kto dostał mandat po 17.09.2022 ale przed nowymi przepisami ze punkty jednak na rok (czyli punkty na dwa lata) i punkty dwuletnie mu się skasowaly po roku? Ja dostałem taki mandat w październiku poprzedniego roku i było napisane ze kasują mi się punkty w 2024 cały czas. Teraz wchodzę i mam 0 punktów xD a przecież prawo nie działa wstecz i te punkty miały się dalej kasować po dwóch latach. Teraz nie wiem czy to błąd M obywatela czy o co chodzi

1

@goldmetaxa No mi oleju nie żre, jak mówię mechanicznie to auto jest wykonane bardzo dobrze, ale jakość w środku materiałów i podejscie serwisu wola o pomstę do nieba

0

@Irmscher10 mechanicznie świetne auta robią, przynajmniej moje ale wykończenie to żart

0

@hayek No wina jest tego ze to gowno skóra która się chwalą ze jest ekologiczna xD tylko ze inne marki takie rzeczy naprawiają na gwarancji jak w BMW np

4

@Luciano99 a masz autoryzacje zeby mi do książki wpisac bo jak tak to jestem jutro

2

Audi to najgorsza marka jeśli chodzi o podejscie do klienta. To jak oni mają wszystko i wszystkich w dupie to jest jakaś abstrakcja xD jestem na dużej grupie posiadaczy 8y i każdy ma to samo. Popękane fotele po 8k, spękana kierownica, szumy od lusterka (tego akurat nie mam) itp. A co robi Audi? Mówi ze to nasza wina bo Np zle trzymam kierownice xD nigdy więcej tej marki. Next time prawilna bawarka, przynajmniej nie będzie trzeba kierunkowskazów używać hehe

1

Echh znowu jeden mecz w dupe

0

Alexis bramka xD ja mam wrażenie ze co patrzę na jakaś drużynę to tam Alexis gra. Chłop chyba co rok w innym klubie

6

@marcin62 zależy, ja ostatnio chciałem zmienić sieć po 16 latach w plusie i jak sie dowiedzieli to nagle od razu lepsza oferta, telefonik taniej, dodatkowy internet xD ale dzięki wole dopłacić i w końcu mieć sygnał wszędzie, a nie w połowie Polski 3G

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.

0

@MesQueUnClub96 20 zł to ci stary Żydzi na chrupki do szkoły

0

Ja dziś cały na biało przed telewizorem bo dwa mecze na kuponie zostały w tym Real

0

@Murazor On chyba nie wie ze PiS już nie płaci za propagandę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?