Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 a skad ty taki chytry na wiedzę
6
Marciniak rok temu sędziował mecz Messiego a teraz Sequento i Alana XDDDDDDD
0
Ale sie dzieje w tym Izraelu. Kraje arabskie już przekazały ze to wina Izraela, Iran poparł ataki. Oby to się nie przerodziło w większy konflikt bo możemy mieć światówke jak Chiny poprą Palestynę. USA I NATO oczywiście będą za Izraelem. Wiadome jest ze Izrael zmiecie Hamas z powierzchni ziemi ale i tak jest to ogromny cios. Ja wiem ze ludzie nienawidza Żydów, z jednej strony w głębi duszy się nie dziwie tym Palestyńczykom ze zaatakowali, bo są ciagle pod opresja Izraela, ale jednak wierze ze ta wojna się zakończy do Max kilku dni
5
0,7 na dwóch jest dobre na dwóch jak jedna osoba nie pije a druga jest kierowcą
1
@pioz123 bo nie ma inwalidy w bloku wiec kupilem większe miejsce w cenie normalnego. A kolor został
0
@michal26 takiej dramy nie było nigdy
0
@AduŚ07 jest mega agresywny, niestety rejestracja musi wrócić
0
@MesQueUnClub96 ty to żartowniś jestes
0
Jaka ocenka bez rejestracji?
https://zapodaj.net/plik-hicb8kbUgP
6
Złożyłem w końcu Ferrari LaFerrari z Cady które tak ostatnio chwaliłem przy składaniu i muszę powiedzieć ze się bardzo zawiodłem koniec końców. Dodałem do niego oryginalne znaczki z Ferrari i Felgi z Daytony (zamówiłem drugie ale narazie ściągnąłem z oryginalnej Daytony bo chciałem już postawić to na półce i nie ruszać, dlatego niżej Daytona nie ma kół xD) Zestaw był trudny, o wiele trudniejszy niż Lego i składany trochę w inny sposób, bo składało się go etapami a na koniec łączyło wszystkie etapy. Myślałem ze łączenie będzie najprzyjemniejsze a ja prawie wywaliłem zestaw przez okno. Masakra jak te wszystkie klocki się sypały, ciagle odpadał inny, w sumie to ostatecznie jedna strona, ta od środka szafki wyglada gorzej bo poodpadaly klocki a już nie chciało mi się znowu składać od nowa elementu. Typowy problem chińskich gowien gdzie wyglada ładnie ale są wgl nie wytrzymałe (mimo ze to nie jest chińskie gowno). Lego to jednak Lego, myślałem ze znalazłem zamiennik idealny ale jednak Lego wciąż jest topką i nie ma co dyskutować. Nie sprawił mi frajdy ten zestaw bo więcej się nadenerwowalem niż ucieszyłem. Wyglada dobrze na szafce ale jak się przyjrzysz to widać ze coś jest nie tak Np z bagażnikiem bo nie dało się go wpiąć bez uwalenia 15 innych klocków. Raczej rezygnuje z kolejnych zestawów z cady. Teraz przerwa od składania na kilka miesięcy i będę atakował Titanica albo Rivendell bo jednak mega frajdę mi sprawiają nie Technici. Echhh op dorosły klocki składa i tylko się denerwuje bardziej śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-HsHtrlS3ZB
https://zapodaj.net/plik-7587BekMWD
https://zapodaj.net/plik-pNZRRFjYQv
https://zapodaj.net/plik-g0A25yqFLW
Bonusowo druga część pokoju i druga część kolekcji :p
https://zapodaj.net/plik-GDRr3QO8V8
15
Posmarkałem się ze śmiechu xD
https://zapodaj.net/plik-JbwoxmKeWH
2
Wchodzi pedofil, biseks i zwyrol do baru a barman na to "siemano chłopaki będziecie tutaj nowy odcinek GOATs nagrywać?
3
@Lola120 sauna sauna sauna
6
@PatrychoO maszyna gate
5
O kurła Boxdel wywalony z fame xD
2
@michal26 ah shit here we go again xD
2
@ranger3120 matula ostatnio złotego globa dostała i ogólnie zagrała bardzo ciekawą role w serialu
2
Komentarz usunięty
3
@macio_944 warto zaznaczyć ze droga na której jest najwiecej ludzi ma 6 pasów ruchu
8
-Nazywasz się Roksana Węgiel
-ładnie śpiewasz
-masz starego
-wygrywasz eurowizje
-twój stary nazywa swojego instagrama stworca_roxie
-brak profitu
1
@Kidd Ok, pamiętaj zeby oddać nieważny głos a nie pusty bo nigdy nie wiadomo co oni z tymi kartami robią :)
0
@Kidd głupio robisz ale to twoja decyzja. Nigdy nie bedziesz miał idealnej partii ale napewno jest któraś która wpisuje się w twoje poglądy
12
13 dni do wyborów. Pamiętajcie ze warto głosować na mniejsze partie. Nie lubicie Tuska i KO, na PIS nie głosujecie wiec nie idziecie na wybory bo nie warto na te male głosować bo i tak nic nie zrobią? Największa bzdura powielana przez starszych ludzi (np moich rodziców którzy mi wmawiają ze muszę na KO głosować bo przecież tylko tak PiS odsuniemy od władzy). Każda mniejsza partia która osiągnie pułap 5% a prawdopodobnie TR, Lewica i Konfa to osiągną, wasze głosy na nich będą mialy ogromne znaczenie. TR i Lewica pojda w koalicje z KO, a mimo ze nie cierpię Konfy to wierze z całego serca ze nie pojda w koalicje z Pisiorami. Pójdźcie na wybory, uratujmy Polskę bo nie będzie co zbierać. Zagłosujcie zgodnie ze swoim sumieniem a nie jak wam ktoś każe bo tylko duże partie się liczą.
40
I tak solidny transfer. Nie było co tu się spodziewać cudów. Robi to na co go stać i widać ze zostawia serducho
1
@Rust_Cohle a ze fryzjer i nieodebrane hehe dobre dobre Ruścik
0
@ElPonczato na basen muszę wrócić, w wakacje mi zamknęli basen bo remont jak co roku a drugi dość daleko, ale teraz basenik i potem sauna by siadło
1
@Emhyr nie No godzinę półtorej jestem na saunie. W saunie siedzę 10-12 minut 3 razy i tyle samo się chłodze i odpoczywam
2
Zacznijcie saunowac. Nie wiem czy coś kiedykolwiek przyniosło mi tak pozytywne efekty w zdrowiu i samopoczuciu jak saunowanie. Aktualnie chodzę 3 a czasami nawet 4 razy w tygodniu. Na godzinie czy półtora po pracy lub wieczorem na seans. Czuje jaki ma to wpływ na moje zdrowie, jaki odporny jestem na wszelkie choroby. W sumie to nie byłem tak poważnie chory od 4-5 lat. Do tego po melanżu to jest zbawienie, masz kaca i po saunie czujesz się cudownie (jak ja teraz). Oczywiście saunowanie na kacu nie jest dla amatorów bo trzeba umieć i robić to z głową (uzupełnić elektrolity, pic dużo wody, sprawdzać tętno i ogólnie nie przeginać bo jest się odwodnionym po poprzednim dniu). Jak macie multisporta albo medicover to polecam się przekonać bo efekty są niesamowite. Dodać do tego jeszcze jakiś ruch i zdrowe odżywianie i można zdziałać cuda ze swoim ciałem.
34
@Chudini123 gratulacje, wymieniłeś dokładnie dwie rzeczy które zrobił fenomenalnie. Reszta to średnie sezony. Zawodnik na poziom średniaka La Liga taka prawda. Powinien odejść conajmiej dwa sezony temu
2
Hhahhahahah Ramos kocham cie